Zavrieť

Porady

WINIBEU - VYRAĎOVANIE MAJETKU

Chcem sa opýtať či už niekto z vás niekto vyraďoval majetok v novom programe WINIBEU. Aký je postup ? V príručke som sa nejak nedočítala o vyraďovaní.Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bibiana11 je offline (nepripojený) bibiana11

    bibiana11
    Poraď mi prosím ťa ako si to robil a zaujímal by ma aj zvýšenie hodnoty majetku

    ďakujem

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Bibiana zvyšovanie ceny majetku som ešte nerobila, tak ti neporadím. A ten majetok som vyraďovala zo skladu - z operatívnej evidencie a z drobného hmotného majetku. Toto potrebuješ ?

    bibiana11 je offline (nepripojený) bibiana11

    bibiana11
    Ja by som potrebovala dlhodobý majetok, ale môžeš mi prezradiť aj majetok zo skladu.

    Vopred ďakujem

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Napíšem ti postup vyraďovania majetku zo skladu - drobný hmotný majetok a operatívnu evidenciu OTE.
    1. Sklad -> skladové doklady -> vyplníš výdajku -> ako PARTNERA dáš pracovníka na koho je ten majetok evidovaný -> vyplníš kolonku POLOZKY DOKLADU -> z nej vyberieš KOD TOVARU -> potom CENU ZA MJ vyber cez bodkovaný štvorček -> vyplníš podsúvahové účty, ktoré používate -> potvrdíš -> potvrdíš celú výdajku.
    2. Sklad -> skladové karty -> majetok -> vyberieš majetok, ktorý chceš vyradiť -> vyberieš ponuku OPRAVIT -> vyberieš položku INVENTARNE CISLA -> dáš ponuku OPRAVIT -> a zadáš DATUM VYRADENIA -> potvrdíš zmenu -> potvrdíš celú skladovú kartu.
    3. Zaúčtuješ vyradenie majetku tými účtami, ktoré si zadala pri výdajke.
    Ak nebudeš vedieť zaúčtovať, napíš.

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Nemáš za čo. Aj ja ti prajem príjemné a pohodové vianočné sviatky.

    WINIBEU - VYRAĎOVANIE MAJETKU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.