Zavrieť

Porady

Preklad do nemciny, pomoc

Dobry den,
zasielka c. xxxxxxx dnes prisla, ale neboli mi zaslane (chybaju) polozky xxxxx a xxxx. Prosim o zaslanie, alebo vratenie penazi. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    7iro Pozri príspevok
    Dobry den,
    zasielka c. xxxxxxx dnes prisla, ale neboli mi zaslane (chybaju) polozky xxxxx a xxxx. Prosim o zaslanie, alebo vratenie penazi. Dakujem
    Die Einsendung Nr.xxxx ist heute angekommen, aber es fehlt noch Artikel Nr.www und xxxxx. Bitte, um Sendung, oder das Rückgeld.
    Danke für die Erledigung.

    7iro je offline (nepripojený) 7iro

    7iro
    Dakujem, este by som poprosil toto: Ak nemate veci xxx, mozete mi zaslat vec xxx, velkost (oblecenia) xxx

    Dakujem!!!

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    Wenn Sie die Artikel Nr. xxx nicht haben, können Sie mir Artikel Nr.xxx, Größe xxx senden.

    7iro je offline (nepripojený) 7iro

    7iro
    Trufne si niekto prelozit toto:

    Surne prosim

    Beim Kauf von 4 Artikeln schenken wir Ihnen den Versand.

    Sparen Sie Versandkosten! Bestellen Sie mehrere Artikel und zahlen Sie nur einmal Versand.!

    Sie haben die Kosten der Rücksendung aber dann zu tragen, wenn die gelieferte Ware der bestellten entspricht und wenn der Preis der zurückzusendenden Sache einen Betrag von 40 Euro nicht übersteigt oder wenn Sie bei einem höheren Preis der Sache zum Zeitpunkt des Widerrufs noch nicht die Gegenleistung oder eine vertraglich vereinbarte Teilzahlung erbracht haben, es sei denn, dass die gelieferte Ware nicht der bestellten entspricht. Anderenfalls ist die Rücksendung für Sie kostenfrei.

    4 Artikel = Versand Kostenlos

    Dakujem!

    ickom je offline (nepripojený) ickom

    krpec,výzor - 1/2 skutočného veku ...viac ickom
    Pri nákupe nad 4 druhy (tovaru) je poštovné (prepravné) zdarma.

    Ušetrite za prepravné náklady!Objednajte si viac tovaru a plaťte iba raz poštovné (prepravné)!

    V prípade, že Vami objednaný tovar vrátite, náklady za vrátenie tovaru hradíte vy, ale potom musíte zaplatiť podľa zmluvy dohodnutú splátku (pokutu),keď cena vrátenej veci nepresahuje čiastku 40 eur alebo keby ste si pri vyššej cene tovaru nedohodli protislužbu do dátumu storna , iba ak by dodaný tovar nezodpovedal objednanému. V tom prípade je vrátenie tovaru pre Vás bezplatné.

    4 výrobky = zaslanie zdarma

    7iro je offline (nepripojený) 7iro

    7iro
    Prosim surne o preklad to sj, ak je to mozne

    Dakujem velmi!

    Sparen Sie Versandkosten –kaufen Sie jetzt weitere Artikel dieses Verkäufers!
    Versandrabatte werden direkt vom Verkäufer angeboten. Weitere Informationen finden Sie möglicherweise in der Artikelbeschreibung.
    Bestimmte Artikel sind möglicherweise ausgeschlossen.

    Nach dem Kauf erhallten Sie von uns eine eMail mit der Bankverbindung. Sie können dann in der Kaufabwicklung Ihre Leiferadresse ändern.

    Um Ihre Überweisung direkt zuweisen zu können und um den Bestellvorgang so schnell wie möglich durchzuführen, geben sie bitte folgende Daten im Verwendungszweck an.

    Artikelnummer + ersteigerte Größe + Name
    Nach dem Zahlungseingang werden Sie von unserem Service Team per Email benachrichtigt. Sie erhalten eine Zahlungsbestätigung und eine Versandbestätigung. Auf Wunsch können wir zu jeder Sendung die Paketverfolgunsnummer zusenden.

    !!!!ACHTUNG!!!!
    Beim Nichteinhalten dieser Zahlungsanweisung könnte es vorkommen,
    dass ihr Paket aufgrund nicht möglicher Zuordnung, verspätet oder auch nicht versendet wird!!!

    Dakujem!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    7iro Pozri príspevok
    Prosim surne o preklad to sj, ak je to mozne

    Dakujem velmi!

    Sparen Sie Versandkosten –kaufen Sie jetzt weitere Artikel dieses Verkäufers!
    Versandrabatte werden direkt vom Verkäufer angeboten. Weitere Informationen finden Sie möglicherweise in der Artikelbeschreibung.
    Bestimmte Artikel sind möglicherweise ausgeschlossen.

    Nach dem Kauf erhallten Sie von uns eine eMail mit der Bankverbindung. Sie können dann in der Kaufabwicklung Ihre Leiferadresse ändern.

    Um Ihre Überweisung direkt zuweisen zu können und um den Bestellvorgang so schnell wie möglich durchzuführen, geben sie bitte folgende Daten im Verwendungszweck an.

    Artikelnummer + ersteigerte Größe + Name
    Nach dem Zahlungseingang werden Sie von unserem Service Team per Email benachrichtigt. Sie erhalten eine Zahlungsbestätigung und eine Versandbestätigung. Auf Wunsch können wir zu jeder Sendung die Paketverfolgunsnummer zusenden.

    !!!!ACHTUNG!!!!
    Beim Nichteinhalten dieser Zahlungsanweisung könnte es vorkommen,
    dass ihr Paket aufgrund nicht möglicher Zuordnung, verspätet oder auch nicht versendet wird!!!

    Dakujem!
    Tu je:

    Ušetrite poštovné náklady – kúpte si aj iné tovary tohto predajcu!
    Prepravné zľavy ponúka priamo predajca. Ďalšie informácie nájdete pravdepodobne v popise tovaru.
    Určité tovary môžu byť vylúčené.

    Po kúpe obdržíte od nás e-mail s bankovými údajmi. Následne môžete počas nakupovania zmeniť Vašu doručovaciu adresu.

    Aby bolo možné priamo priradiť Vašu platbu a aby bolo možné čo najrýchlejšie realizovať Váš nákupný proces, uveďte prosím nasledujúce údaje v účele použitia (mysleli tým asi účel platby).

    Číslo tovaru + zvolenú veľkosť + Meno
    Po obdržaní platby bude informovaný naším obslužným tímom prostredníctvom e-mailu. Obdržíte potvrdenie platby a potvrdenie o zaslaní. Na požiadanie môžeme ku každej zásielke zaslať aj číslo zásielky.

    POZOR
    Pri nedodržaní týchto platobných podmienok sa môže stať, že Váš balík bude z dôvodu nemožnosti priradenia platby v omeškaní alebo že nebude vôbec zaslaný!

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Teda Chobot ja žasňem a klobúk dolu pred Tebou, prosím ťa existuje nejaká téma , v ktorej by si nevedel poradiť, a pomôcť ????? ja si myslím, že nie., určite neexistuje moc a moc ťa obdivujem a musíme byť radi, že ťa tu máme, si veľmi vzácny človek !!!!!!

    ďakujeme ti za tvoje užitočné príspevky, si myslím, že nie som sama jediná, ktorá ťa obdivuje tomu ver !!!!!!.

    Prajem ti , aby si mal stále tú trpezlivosť, lebo niekedy fakt človek by potreboval nad niektorými príspevkami tú trpezlivosť, ale ty si stále trpezlivý s každým a rád pomáháš , bez emócii a vždy slušne

    keby sa dalo tak ťa tu ocením, lenže ma to nepustí, kaže mi pridať bod najprv niekomu druhému, lenže ja druhému bod dať necem, takže preto som radši napísala tento komentár.

    dúfam sa nebudeš hnevať a nie je to porušenie etikety porady, že píšem konkretne Tebe

    ickom je offline (nepripojený) ickom

    krpec,výzor - 1/2 skutočného veku ...viac ickom
    Teda nechápem, prečo ti nechce prideliť bod. Skús ešte raz, mne to cez sviatky tiež blblo, ale teraz je to už v pohode. Možno stačí len odhlásiť sa a opätovne prihlásiť, skús...

    7iro je offline (nepripojený) 7iro

    7iro
    Hallo !

    Ihre Bestellung bei Hood-Boyz ist verschickt - unten stehende Artikel wurden soeben fertig verpackt und auf den Weg nach gebracht! Innerhalb der nächsten ein bis zwei Werktage sollten Sie Ihr Paket in Empfang nehmen können...

    Ihre Bestellung ist somit vollständig ausgeführt.

    Die Sendung wird von der Deutschen Post/DHL ausgeliefert und geht an:

    POmoze mi niekto z tymto?

    Dakujem!!!
    Naposledy upravil 7iro : 06.01.08 at 16:11

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    7iro Pozri príspevok
    Hallo !

    Ihre Bestellung bei Hood-Boyz ist verschickt - unten stehende Artikel wurden soeben fertig verpackt und auf den Weg nach Radimov gebracht! Innerhalb der nächsten ein bis zwei Werktage sollten Sie Ihr Paket in Empfang nehmen können...

    Ihre Bestellung ist somit vollständig ausgeführt.

    Die Sendung wird von der Deutschen Post/DHL ausgeliefert und geht an:

    POmoze mi niekto z tymto?

    Dakujem!!!
    Ahoj!
    Vaša objednávka u Hood-Boyz je zaslaná – dole uvedený tovar je práve hotovo zabalený a poslaný na cestu do Radimova. V priebehu nasledujúceho jedného až dvoch pracovných dní by ste ho mohli obdržať.
    Týmto je vaša objednávka kompletne zrealizovaná.
    Zásielka je nemeckou poštou/DHL vyexpedovaná a ide na:

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    [quote=Chobot;600502]
    Aby bolo možné priamo priradiť Vašu platbu a aby bolo možné čo najrýchlejšie realizovať Váš nákupný proces, uveďte prosím nasledujúce údaje v účele použitia (mysleli tým asi účel platby).
    správne - r Verwendungszweck = účel platby, účel použitia, informácia pre príjemcu platby
    quote]
    Dobry den.Prosim o pomoc pri preklade. Antibiotika mam do nedele tak by som to chcela poriadne vylezat,lebo sa mi to kazdy mesiac vracia a vzdy to iba tak prechodim a teraz to bolo tak zle ze lekarka mi prikazala ze pokial to nebude uplne dobre tak nemozem von,aby som to opät v najblizsom case zas nedostala.A este stale to neni super.Ked je mozne tak by som si ten kurz spravila v najblizsom termine alebo ked bude mozne.Ak nie tak na neho pojdem.Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.