Zavrieť

Porady

espresso krups - otazocka pre majitelov

ahojte, mam jednu otazku na majitelov kavovaru krups, a sice... v navode pisu ze je dobre pred prvym pouzitim nechat pristrojom pretiect nejaku tu nadobu cistej vody. Ako dlho vam trva kym zacne pustat vodu po prepnuti na tu salku? pretoze sa mi to zda strasne dlho, vsetko je horuce ale voda nic, kontrolovali sme aj nadobu ci je dobre nasadena ale nic
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    atlantis Pozri príspevok
    ahojte, mam jednu otazku na majitelov kavovaru krups, a sice... v navode pisu ze je dobre pred prvym pouzitim nechat pristrojom pretiect nejaku tu nadobu cistej vody. Ako dlho vam trva kym zacne pustat vodu po prepnuti na tu salku? pretoze sa mi to zda strasne dlho, vsetko je horuce ale voda nic, kontrolovali sme aj nadobu ci je dobre nasadena ale nic
    napíš aj typ, lebo nemusí byť zhodný s našimi

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    atlantis Pozri príspevok
    takze je to krups XP 4020
    ja mám XP 2006, takže ti žiaľ, neporadím.

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    Je to ten kávovar, ktorý reklamujú v televízii? Mňa by zaujímalo koľko stoja náplne do tohto kávovaru?

    Thema je offline (nepripojený) Thema

    Thema
    My sme mali KRUPS XP 7200 FALCON, po asi 20 kávach sa pokazil, poslali zo servisu náhradný, ten bohužiaľ vydržal tiež asi 20 káv. V servise zistili, že sa pokazil pri používaní funkcie čo robí dve kávy za sebou, tak túto funkciu jednoducho odpojili (čiže opravili ) a vrátili nám ho. Vymenili sme ho teda za ten zo servisu, ktorý už tiež nešiel. Po asi 10 kávach, bez používania funkcie "dve kávy" už neurobil žiadnu. Tak sme teda stroj vrátili späť s odôvodnením, že okrem toho že nefunguje zas pre niečo iné, má o jednu funkciu menej, pokazil sa aj ten náhradný atď. nám vratili peniaze. Takže teraz si robíme zalievanú a sme spokojní. Počula som že KRUPS-y vyrobené v r. 2006 sú veľmi kazové.

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ninna Pozri príspevok
    Je to ten kávovar, ktorý reklamujú v televízii? Mňa by zaujímalo koľko stoja náplne do tohto kávovaru?
    Náplne do uvedeného kávovaru stoja cca 10,.- Sk na jednu kávu. Ak je to capuccino alebo late tak tam je 10,- Sk káva a 10,- Sk mlieko. Balenie stojí 159,- Sk.

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    Ja mám Espresso K2 XP 4000 a funguje na 100%. Mimochodom robí fantastickú kávu s bohatou penou

    espresso krups - otazocka pre majitelov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.