Zavrieť

Porady

ahojte vsetci

asi som zacal trosku inak... teraz ked som si trosku urobil obraz Vas chcem vsetkych pozdravit a uz sa tesim na pokec. dufam, ze zapadnem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    emur je offline (nepripojený) emur

    emur
    Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
    Takže, ahojte mládež. Ste senzační.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    emur Pozri príspevok
    Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
    Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
    Tak vítaj.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    emur Pozri príspevok
    Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
    Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
    emur ak za mládež považuješ aj cccclub "sedemnástok" tak potom fakt nie sme ešte také............. My teda dôchodkyne nebudeme nikdy, takže Ti trochu aj závidíme.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Maruška54 Pozri príspevok
    Myslím si že dôchodkýň alebo tesne pred dôchodkom je nás tu veľa.
    Maruška !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ešte včera si tvrdila ,že máš 17.

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    emur Pozri príspevok
    Ja som zaregistrovaná už od minulého roku, ale chodím sa sem len tak "r sa rozkoukávat". Sú to bezvadné stránky, veľmi veľa krát som našla aj potrebné poučenie. Som však už dôchodkyňa, takže niekedy sa cítim ako keby som išla na diskotéku mladých. Ale aj tak ma mnoho z informácií, ktoré tu najdem zaujíma.
    Takže, ahojte mládež. Ste senzační.
    Takých ako ty je nás tu viacej, ale my sme všetky 17-ky , preto máš pocit že si na diskotéke mladých... , tak sa pridaj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.