Zavrieť

Porady

Nákup-predaj, co z toho vyplyva?

ahojte, potrebujem poradit nakolko som absolutny zaciatocnik SZCO... Ked nakupim tovar, nasledne ho budem predavat....kde vsade a na akom zaklade to bude v uctovnictve? Kedy a ake dane a poplatky musim zaplatit? Viem, ze to moze urobit uctovnicka, ale som tvor zvedavy a zaujima ma cely postup. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tak si najskor vyber či JU alebo PU a máš tu účtovanie od A po Z, čítaj,čítaj, čítaj Poradu.
    Celý postup............ved len na Obchodnej akadémii trvá štúdium 4 roky, a potom VŠ.....

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    great Pozri príspevok
    ahojte, potrebujem poradit nakolko som absolutny zaciatocnik SZCO... Ked nakupim tovar, nasledne ho budem predavat....kde vsade a na akom zaklade to bude v uctovnictve? Kedy a ake dane a poplatky musim zaplatit? Viem, ze to moze urobit uctovnicka, ale som tvor zvedavy a zaujima ma cely postup. Dakujem
    Táto otázka je vlastne súbor otázok, ktorý je asi najlepšie okrem čítania Porady riešiť tak, že si nájdeš svojho účtovníka, účtovníčku, ktorý by Ti vedel nielen odborne spracovať účtovníctvo, ale pri začiatkoch poradiť a nasmerovať.
    Výdavok za poradenstvo nie sú vyhodené peniaze, to teda vôbec nie! Poobzeraj sa v svojom okolí.

    Nákup-predaj, co z toho vyplyva?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.