Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

usko 1 Pozri príspevok
Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
mám ho pod názvom "nedeľný":
400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie.
Je výborný.

...

...melty stačí lyžica, či viac?
0 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

melty dávam 400 ml
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Stale rozmýšlam kupiť či nekupiť tú všetkými ospevovanú pekárničku nie je to len taký boom chvilkový ošial, nebude o rok, alebo dva niekde v špajzi na ňu sadať prach? Včerami mi manžel priniesol od kolegu s práce jeden na výskúšanie voňal dobre aj vyzeral, chuťovo nebol zlý len bol biely a to som od takého už odvykla no a zdal sa mi taký tuhý ako by som to opísala ten z obchodu je taký akoby viac nakysnutý teda nadýchaný a tento taký akoby natlačený má to také byť alebo len nebol dostatočne vykysnutý?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Chlebík treba vedieť aj upiecť. Môže sa aj nevydariť, vtedy je taký ako píšeš, ale keď máš dobrý recept a záujem, dá sa upiecť chlieb výborný nadýchaný. Je mnoho múk z ktorých si namiešaš cesto na aký chlieb budeš chcieť. Záleží tiež, aký si typ gazdinky. Niekomu sa piecť nechce a kupuje hotové koláče a iné výrobky, alebo jednoducho neni na to čas. Ja zatiaľ pečiem chlieb stále a ak príde čas, že sa mi nebude chcieť chleba piecť, tak môžem v pekárničke vymiesiť cesto na koláče a to je tiež veľká pomoc. Dá sa v nej uvariť aj lekvár. Zváž, či sa pekárnička u vás uživí, aké máte nároky a či si potrpíte na čerstvý chlieb. Veď kúpiť si ju môžeš aj o rok dva, nič Ti neutečie.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

No to bude asi problem, lebo môj drahý ju už objednal. Povedal mi to ked sa vrátil z práce. Takže zajtra alebo budúci týžden by už mala byť, ale on mi ju tiež ospevuje aké je to výborne na miesenie rôzneho cesta. Tak uvidím. Potom sa ozvem ako sa mi bude dariť.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

beba13 Pozri príspevok
No to bude asi problem, lebo môj drahý ju už objednal. Povedal mi to ked sa vrátil z práce. Takže zajtra alebo budúci týžden by už mala byť, ale on mi ju tiež ospevuje aké je to výborne na miesenie rôzneho cesta. Tak uvidím. Potom sa ozvem ako sa mi bude dariť.
trocha sa zapojim do diskusie o pecen9 chleba, ja chodim po viacer.domacnostiach , kde maju pekarne na chlieb , je pravda aj to , ze je to teraz moda, niekde maju pekaren ,kde su 2 ks miesacou, to je lepsie, kde maju 1 ks miesaca, je to slabsie vymiesane.kolko zoberie ta pekaren elektriny?ked sa chlieb pecie ,miesa niekolko hodin.potom som citala, ze niektora pani tu pisala , ze si pocka,ked je chlieb vymiesany, a tie miesace vyberie,neviem si to predstavit, ved prerusi tam proces, vypusti teplo?a teraz zase citam od vemi ,ze chleba treba vediet upiect ,nieco mi tu nesedi, ved sa pise, ze do pekarne sa vsetko da, a pekaren to sama urobi, rano vam vonia chlieb\/ja som videla ze davaju hotove pripr,sacky ,niektory bol lepsi,iny bol tuhy,atd.ja peciem obcas chlieb, dam si ho vykys,do kysky, peciem 45/50 min, a vzdy sa mi podar9,miesam aj rozne muky,semienka,
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

My máme pekárničku s dvomi hákmi a cesto naozaj výborne vymiesi. V pekárničke sa dajú piecť viacere druhy chleba a to s rôznou dĺžkou prípravy..Ja pečiem chleba, ktorý celková dĺžka prípravy aj pečenia trvá 3,5 hod. Aj keď to trvá dlhšie, vôbec ma to netrápi, lebo si robím inú robotu. Háky niekedy vyberiem, niekedy nie. Cestu sa nič nestane, lebo ich vyberiem pred posledným kysnutím. Ja si myslím, že nespálim veľa elektriky, lebo cesto 2x kysne, dosť dlhú dobu, miesi sa 1x po 15 min a druhý krát po 15 sekund. Pečie sa 1 hodinu. Elektrická rúra je oveľa vačšia a spotrebuje viac energie kým sa vyhreje a upečie chlieb. Nezisťovala som to, iba si myslím.
Samozrejme sa dá kúpiť hotová zmes na chlieb a vtedy nemusíš vedieť nič, len to tam nasypeš. Uzavriem to tak, je fajn mať pekárničku na chlieb, ale nič by sa nestalo, keby som ju nemala, ale ja som rada, že ju mám.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

daria29 Pozri príspevok
trocha sa zapojim do diskusie o pecen9 chleba, ja chodim po viacer.domacnostiach , kde maju pekarne na chlieb , je pravda aj to , ze je to teraz moda, niekde maju pekaren ,kde su 2 ks miesacou, to je lepsie, kde maju 1 ks miesaca, je to slabsie vymiesane.kolko zoberie ta pekaren elektriny?ked sa chlieb pecie ,miesa niekolko hodin.potom som citala, ze niektora pani tu pisala , ze si pocka,ked je chlieb vymiesany, a tie miesace vyberie,neviem si to predstavit, ved prerusi tam proces, vypusti teplo?a teraz zase citam od vemi ,ze chleba treba vediet upiect ,nieco mi tu nesedi, ved sa pise, ze do pekarne sa vsetko da, a pekaren to sama urobi, rano vam vonia chlieb\/ja som videla ze davaju hotove pripr,sacky ,niektory bol lepsi,iny bol tuhy,atd.ja peciem obcas chlieb, dam si ho vykys,do kysky, peciem 45/50 min, a vzdy sa mi podar9,miesam aj rozne muky,semienka,
Dovolím si oponovať na zvýraznenú časť textu: ja mam pekáreň len s jedným miešačom, ale ani raz sa mi nestalo, že by bolo cesto slabšie vymiešané. Chlieb bol vždy krásne nadýchaný, voňavý, s výbornou chrumkavou kôrkou a striedka jemná a lahodná.
Ako píše vema, tiež si robím svoju robotu a pekáreň svoju Ja miešač nechávam až do konca, je to len estetická chyba, že na spodku zostane v chlebíku po ňom dierka.
O spotrebe energie - ja som to nekontrolovala, ale som čítala o tom na niektorej stránke o pekárňach, len už si nepamätám, koľko to bolo. Musela by som to znova nájsť. Keď nájdem, priložím to sem. Ale viem, že to nebola nejaká veľká spotreba. Ani nemôže byť, lebo pekáreň berie energiu, len keď miesi a pečie. A to je približne toľko času, čo napísala vema.
Som rada, že pekáreň mám a upečiem si chlieb, aký chcem a viem, čo v ňom mám
A aj na koláče nemusím cesto miesiť ručne, čo mi vždy najviac vadilo
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

beba13 Pozri príspevok
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
no ved to je o tom ,ze si doma upecies kedy chces, a nemozes to preratavat ,kolko to stoji.lacnejsie sa da upiect, to je jasne, vtedy ked nekupujes drahu muku, pecies to s chlebovej to je ob,hladka muka T650, a zmiesaj ju trocha s tou drahou.ako pise vema , treba to vediet, nech ti da recept,urcite prides na to, ucen mucen.
0 0
duficek duficek

duficek je offline (nepripojený) duficek

beba13 Pozri príspevok
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
no chcel by som videt ten cerealny chlieb za 37 sk
pozri si zlozenie, prevazuje tam biela muka a slnecnicou je to iba mierne postrasene a hnedsiu farbu ma kvoli farbivu-karamel....takze cerealny chlieb sa to iba vola....

ano, chlieb z domacej pekarne sa aj mne zda drahsi ked vsetko zratam, ale viem ze tam platim za kvalitu.
viem ze som tam dal naozaj tolko slnecnicovych a vselijakych inych jadierok, viem ze tam davam naozaj celozrnnu muku, mozem si recepty upravovat podla aktualnej chuti, cerstvy ho mozem mat doma na stole o 7 rano ale aj o 17 vecer a nemusim ist pren do obchodu...a za to si aj rad "priplatim"
Naposledy upravil duficek : 26.01.08 at 16:36
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Či ma vyjde chlebík v pekárničke lacnejšie alebo drahšie, tak toto ma ani nenapadlo . Najpodstatnejšie je to, že je môj ...domáci, voňavý ....a viem presne, čo som do neho dala. A že si môžem piecť vždy iný.

Mimochodom včera som robila sladký chlieb..v receptoch pri pekárničke nazvaný Brioška. Je skutočne veľmi vydarený. Tým, ktorý tento recept majú a chceli by ho vyskúšať , tak doporučujem piecť z najnižšej dávky. A dať aj najnižší stupeň prepečenia a miesto čokolády pridať radšej postrúhanú citrónovú kôru.
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tiez sa pripajam za domaci chlieb, jasne ze je drahsi, ale ten pozitok a ta vona a ta zlost, ked sa ti nepodari, to stoji za to. A ta sladka varianta je super, dam do toho este hrozienka, mandle, susene marhule, ked su aj figy a je tu uzasna pochutka. Inak mam take male zlepsenie, ak mate doma tinetsku hubu do mlieka, tak ten vysledny produkt je super miesto obycajneho mlieka podla receptu v pomere fifty fifty a najma do vsetkych kysnutych ciest, ale napr. aj do palaciniek.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Ahojte. Chcem sa zapojiť do diskusie o cene chlebíka z domácej pekárničky. Máme moulinex XXL, dve metličky. Presne to nemám zrátané, ale určite je lepší a myslím si, že nie je ani drahší. Pekárničku som dostala pod stromček ako darček, ale pečieme v nej tak často, že ingrediencie už ani nevážime/len múku/, všetky dávame od oka. Do pekárničky dávame asi 1,5 dl tekutín/mlieko, voda/, 2 poliev, lyžice oleja, 800g miešanej múky,2čajové lyžičky soli, rasca, semiačka, droždie. No a merali sme aj spotrebu energie. Z baumaxu máme takú špeciálnu zásuvku,na ktorej sa dá merať spotreba energie každého spotrebiča v domácnosti. Najčastejšie používame program na pečenie, ktorý trvá 3.40hod
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
a za ten čas spálime elektriku za 2,20 Sk. Takže pečenie aspon v tej našej nie je určite drahé. Sme s nou maximálne spokojní.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

beba13 Pozri príspevok
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôznesemienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
keď to chceš mať na koruny, tak počítajme, veď sme účtovníčky
na kilový chlebík ide okolo pol kg múky a to miešanej čiže 1/4 kg á tvojich 38 + 1/4 obyčajnej á 14 ?, droždia stačí tiež 1/4 á 4.50, teda cca 15 Sk no a hneď sme pri inej cene, že? Jój, a zabudli sme na odpisy pekárne...
Len sa prosím neuraz, žartujem.
Ale vážne, tak ako písali predo mnou, svoj chlebík je svoj chlebík!
A je to samozrejme aj o dostupnosti a kvalite chlebíka, aj o pohodlí a aj o móde, prečo to nepriznať? Ja som po nej zatúžila v tom momente ako som si prvýkrát prečítala debatu na nete. Mali ju v lete v Lidli v akcii len za nejakých
1500 a dcéra zahlásila: prosím ťa načo? No a sama ju teraz kúpila skoro za dvojnásobok.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

martulienka67 Pozri príspevok
a za ten čas spálime elektriku za 2,20 Sk. Takže pečenie aspon v tej našej nie je určite drahé. Sme s nou maximálne spokojní.
Včera som si znova prezerala stránky o pekárňach, výrobca vždy uvádza len príkon pekárne vo Wattoch, ale na jednom diskusnom fóre sa jeden pekár vyjadril o spotrebe elektriny, že to meral a tiež mu vyšlo okolo tých 2 korún ako píše Martulienka.

To Beba13: Z vlastnej skúsenosti so všetkým súhlasím, čo bolo vyššie napísané o výhodách domácej pekárne, veď keď si kúpiš múku za 38,- Sk, nedáš jednorázovo celé kilo. A chlebovú múku som kúpila kilo za 11,90 Sk, to tiež nedáš celé kilo. A ostatné prísady idú už len na 1-2 polievkové alebo kávové lyžice. Tak si vypočítaj, či to vyjde drahšie. A vieš, čo v ňom máš a tá chuť....no neporovnateľné s chlebom z obchodu.
0 0
martulienka67 martulienka67

martulienka67 je offline (nepripojený) martulienka67

obyčajná manželka a mama 2 synov ...viac
Kukučka, máš pravdu, zabudla som na odpisy pekárne. No ale pri takomto preratávaní by som doma žiaden spotrebič, ktorý mne uľahčuje robotu, nemala.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

no neviem, pri počítaní ceny chleba sa zabudlo na jednu velmi dolezitu vec: ked chodim do obchodu pre cerstvý chlieb malokedy pri nákupe ostane iba pri tom chlebe, vzdy pride k nakupu este niecoho naviac co vraj nutne potrebujem. Ale v skutočnosti sa bez toho zaobídem.
Takze je tam aj také povedala by som "nezavinene" alebo sekundárne šetrenie na blbostiach

Inak suhlasim s prepočtami, ja som v časoch pred pekarnou kupovala celozrny chleba o hmotnosti 450g za cenu okolo 30 Sk. A to som este netušila, čo do toho chleba vlastne dávajú. Celkova cena našho cca 750g bochnika ide maximalne k 15 Sk.
A konecne som schopna urobit aj koláče y kzsnutého cesta
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Dakujem vám všetkým za rady tak uvidím, ešte ju stale nemám, vraj príde začiatkom týždna. Mala by to byt moulinex XXL inu som ani nechcela pretože potrebujem väčší chlebík ale dakujééééééééééém
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať