Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Všetko som dala do pekárne, len som ubrala droždie. Všetky recepty majú akosi veľa droždia. Pečené sú v rúre. Ciabatta sú v podstate rožky, ale lepšie. Po skúsenosti s pečením, ich budem piecť na dvoch plechoch, lebo sa tam dáva aj voda do pohárika, kvôli vlhkosti.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Práve som dnes kúpila pre svokru pekárničku Bifinet z Lidlu. Poobede ju idem vyskúšať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

DanielaSĽ Pozri príspevok
Práve som dnes kúpila pre svokru pekárničku Bifinet z Lidlu. Poobede ju idem vyskúšať.
Škoda, že nie som Tvoja svokra... Ale ja sa tiež chystám kúpiť pekárničku. Keď tu chodím na tú vôňu z čerstvo upečeného pečiva.
0 0
M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Daj potom vedieť, ja som sa v letáku dočítala, že to robí aj marmeládu, cmar a tď. Tak som na to zvedavá. .-)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Robí aj marmeládu, je veľmi podobná mojej Moulinex XXL, má asi o 1 cm menšiu vaničku. Má 12 programov, ráno sme akurát stihli otvoriť krabicu a pozrieť , či má všetko, ako má moja. Je tiež ku nej odmerný pohárik, odmerka, háčik a dva miešače. Návod je v slovenčine a osobitne je aj knižka s repeptami. Stojí 1.490,-. Skúsim poobede upiecť briošku, lebo chlebík mám práve čerstvý.

Elenka...svokra keď videla ako čo pečie, tak prejavila záujem, že by to chcela a že nám dá peniaze, aby sme jej kúpili. Ale keďže má budúci týždeň narodeniny, tak sme jej to kúpili ako darček. Aspoň som nemusela vymýšľať.....
0 0
M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Ty si skúšala už robiť ja marmeládu na tej tvojej? Alebo niečo iné ako chlebík?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
M&G Pozri príspevok
Ty si skúšala už robiť ja marmeládu na tej tvojej? Alebo niečo iné ako chlebík?
Marmeládu ešte nie, to skúsim až v lete. Zatiaľ pečiem len chlebíky rôzne , potom briošku na programe - sladký koláč a ešte som robila raz biskupský chlebík , ale ten nie je z kysnutého cesta.
0 0
M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Som zvedavá ako budeš s ňou spokojná. Si ma inšpirovala na darček pre starú mamu. .-)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
M&G Pozri príspevok
Som zvedavá ako budeš s ňou spokojná. Si ma inšpirovala na darček pre starú mamu. .-)
S ktorou? Lebo s mojou som spokojná...a svokrinu dnes len vyskúšam...zbytok už bude na svokre...
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

DanielaSĽ Pozri príspevok
S ktorou? Lebo s mojou som spokojná...a svokrinu dnes len vyskúšam...zbytok už bude na svokre...
Danka aj ja som videla v Lidli pekárničky. Ja som si kúpila ten teflonový papier do pekáča.Potom preštuduj recepty z tej pekárničky a ak by bolo niečo dobré daj vedieť.Včera som piekla chlebík a dala som až 2,5 dosť veľkých zemiakov menej vody a chlebík je výborný. Cesto bolo trochu redšie, ale chlebík OK. Elenka, len si kúp pekárničku, budeš mať radosť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj ja dávam toľko zemiakov...s nimi je chlebík lepší. A naposledy som nadrobno pokrájala slaninku a malú cibuľku, upražila, nechala vychladnúť a dala ku surovinám. Tiež je výborný.

Preštudujem aj svokrine recepty, poprípade prefotím.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

vema Pozri príspevok
Danka aj ja som videla v Lidli pekárničky. Ja som si kúpila ten teflonový papier do pekáča.Potom preštuduj recepty z tej pekárničky a ak by bolo niečo dobré daj vedieť.Včera som piekla chlebík a dala som až 2,5 dosť veľkých zemiakov menej vody a chlebík je výborný. Cesto bolo trochu redšie, ale chlebík OK. Elenka, len si kúp pekárničku, budeš mať radosť.
Ja Vám tu chodík na špionáž a verte, že každú radosť, vydarený recept prežívam s Vami. Keby bol Lídl bližšie... ale zajtra sa tam možno vyberiem.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja Vám tu chodík na špionáž a verte, že každú radosť, vydarený recept prežívam s Vami. Keby bol Lídl bližšie... ale zajtra sa tam možno vyberiem.
Elen, zajtra aby bola..ráno som bola o 7-ej, áut plné parkovisko..a v koši sme mali pekáreň tri.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

DanielaSĽ Pozri príspevok
Elen, zajtra aby bola..ráno som bola o 7-ej, áut plné parkovisko..a v koši sme mali pekáreň tri.
Však ak sa mi neujde teraz, popozerám aj inde. To vieš, je pred Veľkou nocou... zíde sa každému.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Už aj ja som kúpila v Lidli tú pekárničku. Kúpila som tam aj zmes na chlieb. Chlieb je už(alebo bol) na svete. Všetkým chutil. Asi ešte jeden dnes budem musieť upiecť.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak z Lidlu pekárnička vyskúšaná...návod ešte lepší ako má Moulinex. Dopredu napísané, ako ju treba zo začiatku vypáliť...., čo Moulinex neuvádza. Pečie trochu ináč...najprv je dlho ticho...aj tichšia sa mi zdala. Brioška sa podarila..akurát neviem prečo sa cesto neroztiahlo po celej dĺžke vaničky..ale inak jej nič nechýba. Piekla aj podstatne kratšie ako v Moulinex. Myslím, že je za ten peniaz výborná. Odporúčam...ak máte záujem o pekáreň, spĺňa všetko.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak z Lidlu pekárnička vyskúšaná...návod ešte lepší ako má Moulinex. Dopredu napísané, ako ju treba zo začiatku vypáliť...., čo Moulinex neuvádza. Pečie trochu ináč...najprv je dlho ticho...aj tichšia sa mi zdala. Brioška sa podarila..akurát neviem prečo sa cesto neroztiahlo po celej dĺžke vaničky..ale inak jej nič nechýba. Piekla aj podstatne kratšie ako v Moulinex. Myslím, že je za ten peniaz výborná. Odporúčam...ak máte záujem o pekáreň, spĺňa všetko.
Ja som uz tiez vyskusala svoju z Lidlu. Na prekvapenie som s upecenim bezlepkoveho chlebika spokojna. Mala som obavy z toho, ze rychly program trva trocha dlhsie ako v Ete Siesta. Program kt. uvadza tato pekaren na pecenie bezlepkoveho chleba zo skusenosti s Etou by som nepouzila.
Tiez sa mi nerozprestrelo cesto po celej vanicke.
Inak za tu cenu odporucam aj pre pecenie bezlepkoveho chleba.
0 0
Maxima25 Maxima25

Maxima25 je offline (nepripojený) Maxima25

ja by som si chcela nechat poradit, mam pekarnicku na chlieb (neviem znacku, lebo som v soku objavila tuto temu..) ale mam s nou problem, ktory ma odradil chlebik piect - tie hnetacie haky 2ks, sa v chlebiku zapecu a potom mi ho cely rozbiju, ked ich chcem vybrat von..., mate ine skusenosti???
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Maxima25 Pozri príspevok
ja by som si chcela nechat poradit, mam pekarnicku na chlieb (neviem znacku, lebo som v soku objavila tuto temu..) ale mam s nou problem, ktory ma odradil chlebik piect - tie hnetacie haky 2ks, sa v chlebiku zapecu a potom mi ho cely rozbiju, ked ich chcem vybrat von..., mate ine skusenosti???
Ja pri skonceni miesenia vyberam metlicky, chlebik lepsie sa kraja.
0 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

Maxima, hnetacie háky vyberám po poslednom premiesení, treba to odsledovať. Je to naozaj veľký rozdiel, ostanú len dve malé dierky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať