Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

dobre a viackrát si prečítaj návod k svojej pekárni, máš tam všetko
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nepotrebuješ video... do nádoby vlož miešacie háky, môžeš ich natrieť aj olejom. A potom suroviny...najprv tekuté...potom soľ, cukor , múku a navrch droždie. Droždie nesmie prísť do styku s tekutinou a soľou. Nádobu vlož do pekárne, vyber si program , nastav veľkosť chlebu, stupeň prepečenia a stlač gombík - štart. Akú máš pekáreň a čo ideš piecť?
0 0
vlado.46 vlado.46

vlado.46 je offline (nepripojený) vlado.46

kupil som etta kupil som zle?
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

vlado.46 Pozri príspevok
Kúpil si dobre, Etta je dobrá značka aj pekáreň.Veselé pečenie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

vlado.46 Pozri príspevok
Dobre si kúpil..Eta je dobrá pekárnička. Tak len ako sme ti písali, vyber si recept, čo chceš piecť, najprv tekutiny a ostatné...potom múka a navrch droždie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

Tak dnes by ma za knedlík už konečne svokra pochválila. Robiť knedlík bola pre mňa nočná mora. Ale dnes podľa receptu , vymiešaný v pekárni sa vydaril na jednotku s *. Super.... krásny deravý , chutný, jeden sme hneď zjedli na obed. Teraz sa už mieša chlebík.
0 0
slavatka slavatka

slavatka je offline (nepripojený) slavatka

Mam link na video....
0 0
slavatka slavatka

... musim presiahnut 15 prispevkov
0 0
slavatka slavatka

Takze, tu je: http://domacipekarny.dama.cz/rady.php?d=269
0 0
DanielaSL DanielaSL

Slavatka super...určite mu to pomôže.... keby sa dalo, aj bodík ti pricapím....
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak dnes by ma za knedlík už konečne svokra pochválila. Robiť knedlík bola pre mňa nočná mora. Ale dnes podľa receptu , vymiešaný v pekárni sa vydaril na jednotku s *. Super.... krásny deravý , chutný, jeden sme hneď zjedli na obed. Teraz sa už mieša chlebík.
Daniela a ako si ho robila? Na pare alebo vo vode? Ja robím stále na pare ale už sa chystám,že vyskúšam aj vo vode.
0 0
DanielaSL DanielaSL

Betka ja práve robím vždy vo vode..máme ho tak radšej... a vždy sa mi aj lepšie vydaril ako nad parou. Teraz som už dlho nerobila nijaký.....ale kým boli deti malé a robila som im buchty na pare alebo knedlík , tak sa mi vždy na nich urobili také jamky..pripomínalo mi to celulitídu.... Tak som radšej na paru zanevrela, buchty som radšej deťom kúpila v obchode hotové..a knedlík mi potom ktosi poradil robiť vo vode a tak odvtedy ho robievam tak.
0 0
BABYstar BABYstar

BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

mám ju už 3 roky a je super a dokonca v nej varím aj džem doporučujem
0 0
betka631 betka631

Moja mama tiež robí knedlík vo vode a je super a zdá sa mi lepší ako na pare. Ja som doteraz tiež len kupovala a keďže manžel stále hundral, že je veľmi suchý a drobí sa tak som sem tam robila aj doma.
Takže keď som objavila recept do pekarničky, hneď som skúšala a knedlík je výborný - asi až teraz naozaj taký ako ma byť.
0 0
betka631 betka631

a jamky sa mi tiež sem tam podarí vyrobiť, ale to len vtedy ak pomaly dvihnem pokrievku a kvapne mi z nej na knedlík voda.
0 0
DanielaSL DanielaSL

A ja potom , keď ho vyberiem z vody, tak ho slabo potriem naolejovaným pierkom. Moja babka to tak robila..ona tiež vždy robila knedlík vo vode. Akurát vždy do neho dala aj opražený rožok.
0 0
DanielaSL DanielaSL

BABYstar Pozri príspevok
mám ju už 3 roky a je super a dokonca v nej varím aj džem doporučujem
V lete vyskúšame. Džemy síce doma nejako nemusíme... ale aspoň nejaký jahodový alebo marhuľový by som skúsila.
0 0
betka631 betka631

Prave som zistila, že chlebík ktorý som asi pred hodinkou upiekla už nie je: eek:
Ak upečiem chlebík s rôznymi semienkami tak sa môj 22-ročný syn na neho doslova vrhne! Idem ešte upiecť kokosovú bábovku.
0 0
betka631 betka631

DanielaSĽ Pozri príspevok
V lete vyskúšame. Džemy síce doma nejako nemusíme... ale aspoň nejaký jahodový alebo marhuľový by som skúsila.
aj ríbezľový je fajn
0 0
vlado.46 vlado.46

vlado.46 je offline (nepripojený) vlado.46

dakujem pomohly ste super
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať