Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
maria.n maria.n

maria.n je offline (nepripojený) maria.n

Daniela, dík. Vyskúšam.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Načo chceš piecť chlieb na dovolenku? Ešte aj v Egypte alebo v Malajzii si v pohode kúpim chlieb na trhovisku ako ho nesú na hlave a zjem, podľa mňa je to zbytočné trepať chlieb zo Slovenska.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Možno preto, že čítala minule článok v novinách o nástrahách dovoleniek, kde sa to nedoporučovalo...kvôli faraónovej pomste.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Z chleba určite nič nechytí
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bepo Pozri príspevok
Z chleba určite nič nechytí
Peťo by si neveril, ale my sme na Djerbe chytili..boli sme na výlete, presne tak ho nosil v koši na hlave a na druhý deň bolo zle..., síce sme si kúpili aj nektarínky...ktoré sme si umyli v minerálke, takže je možné, že to bolo aj z nich...jeden nikdy neví.... Odvtedy pre istotu v takýchto destináciach nič nekupujem.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Ja teda jedávam kade-tade a nič som nechytil, skôr to bolo z chladených nápojov, jednak tam dávajú ľad z normálnej vody a niekoho žalúdok neznesie ten rozdiel teplôt vzduchu a nápoja a už je zle
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Čo sa týka faraónovej pomsty, mám skúsenosť, dva dni v Egypte som myslela, že zomriem ... A to som sa stravovala iba v hoteli, žiaden ľad do nápojov, poctivo som dezinfikovala tráviaci trakt alkoholom a nepomohlo
Mužovi nebolo nič a pritom z nás dvoch ja bývam ten choroboodolnejší
0 0
Minna Minna

Minna je offline (nepripojený) Minna

Máte niekto osobné skúsenosti s domácou pekárňou Domo B 3955 ? Aké ? (pozitívne, negatívne). Kde ste ju kúpili?
Rozhodujem sa nad jej kúpou, ale nie som si istá či má aj funkciu udržiavania teploty po ukončení pečenia.

Ďakujem za radu.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Minna Pozri príspevok
Máte niekto osobné skúsenosti s domácou pekárňou Domo B 3955 ? Aké ? (pozitívne, negatívne). Kde ste ju kúpili?
Rozhodujem sa nad jej kúpou, ale nie som si istá či má aj funkciu udržiavania teploty po ukončení pečenia.

Ďakujem za radu.
Na základe tvojej otázky som si ju dala vyhľadať na nete a som prekvapená - v dobrom...
Ja mám Moulinex XXL, tiež je dosť veľká, ale som s ňou maximálne spokojná. Tá DOMO B 3955 sa podobá na tú moju, a čo som si o nej prečítala recenzie na nete, tak sa zdá dobrá.
Ja by som ju kúpila, keby som ešte nemala ...
Nech posúdia aj ďalší.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak včera večer som po prvý raz vyskúšala v pekárničke odložený štart. A dnes viem, že to budem robiť častejšie...to bolo prebudenie... Prvé čo som zaregistrovala - nejakú vôňu..a ako som sa postupne preberala k životu, tak mi to došlo...čo to vlastne cítim. Bála som sa, že chlebík bude prepadnutý, keďže droždie tam tak bolo voľne na vrchu nasypané...ale chlebík bol krásny na vzhľad a vyzerá to tak, že bude aj chutný...ako som vyberala miešače, tak som z nich kúsok odlúpila chlebíka....mňam...už sa teším keď prídem poobede domov. Niet nad domácu pekáreň.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak včera večer som po prvý raz vyskúšala v pekárničke odložený štart. A dnes viem, že to budem robiť častejšie...to bolo prebudenie... Prvé čo som zaregistrovala - nejakú vôňu..a ako som sa postupne preberala k životu, tak mi to došlo...čo to vlastne cítim. Bála som sa, že chlebík bude prepadnutý, keďže droždie tam tak bolo voľne na vrchu nasypané...ale chlebík bol krásny na vzhľad a vyzerá to tak, že bude aj chutný...ako som vyberala miešače, tak som z nich kúsok odlúpila chlebíka....mňam...už sa teším keď prídem poobede domov. Niet nad domácu pekáreň.
Tak ja ten odložený štart robím dosť často. Je to super vec. Len mi trocha vadí to počítanie hodín, ale už som si zvykla na určitú hodinu a odvtedy nemám problém.

Včera som odpovedala na dotaz o pekárnička DOMO a tam sa mi páčil ten odložený štart, že je to ako na budíku, žiadne prepočítavanie...
prilepím link, aby ste si ju pozreli...

http://domacnost.sme.sk/c/3415392/DO...a-formami.html
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vyzerá dobre tá pekárnička...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....
viem si predstraviť aká bude finom

ja som robila jahodový a čerešňový jam
a bol dobrý
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....

Ja som ešte neskúšala v pekárničke žiadne marmelády a džemy,ale ste ma normálne navnadili.
Danielka potom napíš ako sa ti podarila
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Podarila sa...trochu boli ešte čučoriedky veľké, tak som ich ponorným mixérom trochu rozmixovala...a zdala sa mi trochu riedka..ako som ju nalievala do skiel..ale pri poslednom zazvonil telefón a kým som ho vybavila..už bola zhustnutá, takže posledné sklo som nechala na okamžitú konzumáciu. Chuťove výborná..bez roboty.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Dievčatá, teraz vám normálne závidím vaše pekárničky, ktoré majú program aj na džem. Tá moja nemá
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

U nás lekvár moc nejde. Chcela som vyskúšať ako pekárnička urobí lekvár z ríbezlí. Mňam. Už ho niet a to som ho chcela nechať na Vianoce do lineckých koláčov. Malo to len jedinú chybičku, pre prípravou takéhoto lekváru treba trošku ovocie pomixovať. Ináč pohoda, žiadna kopa špinavého riadu.
Naposledy upravil Luna : 20.07.08 at 17:06
0 0
wanilka1 wanilka1

wanilka1 je offline (nepripojený) wanilka1

zvažujem nad kúpou pekárničky.Zaujala ma pekáren Moulinex OW500030homebread XXL.dokáže táto pekáren vymiesiť cesto z kila múky. napr. na pečené buchty.Ktorá z vás ju má, ako ste s nou spokojné?dakujem
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
wanilka1 Pozri príspevok
zvažujem nad kúpou pekárničky.Zaujala ma pekáren Moulinex OW500030homebread XXL.dokáže táto pekáren vymiesiť cesto z kila múky. napr. na pečené buchty.Ktorá z vás ju má, ako ste s nou spokojné?dakujem

Ja som robila len knedlík, ale z menšieho množstva..snáď kukučka bude vedieť..ona tuším buchty piekla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať