Zavrieť

Porady

Domáca pekáreň na chlieb

M&G M&G

M&G je offline (nepripojený) M&G

Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Usporiadat
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Ja som kúpila domácu pekárničku na chlieb v Liedli /neviem, či som to správne napísala/. upečenie trvá 3 hodiny. keď sa nevieme dočkať čerstvého chlebíku, ja si cesto z tej múky vymiešam, dám vykysnúť a už len do pekárničky to dám upiecť - to trvá 1 hodinku. do 10 min. od vychladnutia je chlebík zjedený a nepotrebujeme k nemu ani maslo, ani šunku.
má to len jednu nevýhodu-veľkosť, takže treba tomu nájsť vhodné miesto v kuchyni. My sme také miesto nemali a máme ju v našej "kotolni" spolu s práčkou, kotlom a iným neporiadkom
pekný deň
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

DanielaSĽ Pozri príspevok
A tej soli dve čajové lyžičky.
Vieš, ono tie lyžičky su moj celoživotný problém . Polievková lyžica mojej mamy ma obsah minimalne o polovicu vacsi ako naša lyžica ) A ešte viac ma mätú hrnčekové recepty Ja som povodom technik a potrebujem jednoznačné informácie
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Dáša_ Pozri príspevok
Vieš, ono tie lyžičky su moj celoživotný problém . Polievková lyžica mojej mamy ma obsah minimalne o polovicu vacsi ako naša lyžica ) A ešte viac ma mätú hrnčekové recepty Ja som povodom technik a potrebujem jednoznačné informácie
Ja to riešim tak, že polievková lyžica je tá väčšia časť na odmerke, ktorá bola priložená k pekárni, kávová lyžička zas tá menšia časť. A chlieb sa vydaril zatiaľ vždy.
0 0
deskos deskos

deskos je offline (nepripojený) deskos

Dobrý deň. Mňa by zaujímalo koľko stojí energia, ktorá je potrebná na upečenie chlebíka v takejto domácej pekárni. Teda aká je asi výsledná cena takého klasického chleba / suroviny+energia/. Ďakujem
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Dievčence, pred pol hodinou prišla !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatiaľ som v štádiu študovania, je k tomu aj odmerka, dvojitá odmerka (jedna strana ČL a druhá PL), kniha receptov, rôzne rady a triky na vylepšenie, dokonca postup ako ingrediencie dávať (v akom poradí), čoho sa vyvarovať atď.
Chcem sa Vás opýtať: celozrnnú, grahamovú a špaldovú múku dostať len v Kauflande (čo som v téme čítala, u nás nie je), alebo ich dostanem aj v Tescu?
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Skus pozriet v Bille, alebo aj v obchodoch so zdravou vyzivou. Vynikajuce su aj amarantove perlicky- tie kupujem prave v obchodoch so zdravou vyzivou.
Mozes pridat do chlebika 1-2PL.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
tina1 Pozri príspevok
Skus pozriet v Bille, alebo aj v obchodoch so zdravou vyzivou. Vynikajuce su aj amarantove perlicky- tie kupujem prave v obchodoch so zdravou vyzivou.
Mozes pridat do chlebika 1-2PL.
Ďakujem za tip, ale v našom zapadákove som o amarantavých perličkách ešte ani nechyrovala, ani o obchode so zdravou výživou. Pozriem v Tescu.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

otázka Pozri príspevok
Ďakujem za tip, ale v našom zapadákove som o amarantavých perličkách ešte ani nechyrovala, ani o obchode so zdravou výživou. Pozriem v Tescu.
Neviem odkial si, v Bille je jeden regal zo zdravou vyzivou tam mavaju rozne muky a maju tam aj amarantovu muku /nie perlicky/ ale aj tu pouzivam
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Aj v Jednote mávajú rôzne múky, vyskúšaj.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ani niekde na blízku nemáte Kaufland? Je to škoda, lebo tam je naozaj najlepší výber múky. Ja som nedávno objavila aj ražnú múku vyrážkovú /mala som do teraz ražnú celozrnnú/ a upiekla som spolu s T650 výborný vyrážkový chlebík.Nie je taký zdravý ako celozrnný, ale všetko menej zdravé je lepšie, no čo, aj bruško musíme niekedy potešiť.Dá sa kúpiť aj viac a máš pokoj na dlhšiu dobu.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Dík, manžel mi už volal, že nakúpil v Trenčíne v Kauflande, takže večer pečiem....
0 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

:Ahojte, nestihla som prečítať celú diskusiu, tak dúfam, že sa nebudem opakovať, aj ja patrím ku "postihnutým" a pečiem v pekárničke ako ďas.
Moj osvedčený recept na chlebík:250 ml cmaru - acidka a pod., 100 ml H2O,2 KL soli, 2PL oleja, 1PL octa/dávam jablčný/, 1 KL cukru, 560gr múky
/dávam v roznych pomeroch celozrnné a hladkú -tá prevažuje/, 1,5 ČL sušeného droždia/, tekvicové semienko, ľanové, rasca, slnečnica.
Pečiem na základnom programe ,3,5 hod.
Je vynikajúci,

V pekárničke robím všetky kysnuté cestá , odkedy ju mám, sme rozkysnutí všetci...
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
usko 1 Pozri príspevok
:Ahojte, nestihla som prečítať celú diskusiu, tak dúfam, že sa nebudem opakovať, aj ja patrím ku "postihnutým" a pečiem v pekárničke ako ďas.
Moj osvedčený recept na chlebík:250 ml cmaru - acidka a pod., 100 ml H2O,2 KL soli, 2PL oleja, 1PL octa/dávam jablčný/, 1 KL cukru, 560gr múky
/dávam v roznych pomeroch celozrnné a hladkú -tá prevažuje/, 1,5 ČL sušeného droždia/, tekvicové semienko, ľanové, rasca, slnečnica.
Pečiem na základnom programe ,3,5 hod.
Je vynikajúci,

V pekárničke robím všetky kysnuté cestá , odkedy ju mám, sme rozkysnutí všetci...
No idem to vyskúšať, zajtra popíšem premiéru...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
No premiéra môjho cmarového sa nejako nevydarila. Ale možno to bolo tým, že som už mala málo hladkej T650 cca 200 g a tak som dala viac tých tmavých múk. Už pri miešaní a kysnutí som vedela, že tento nebude to pravé orechové a skutočne. Nebol dobrý. Včera som sa zase držala Dášinho receptu ,ale keďže nemali u nás múku T650, tak som dala hladkú špeciál. A je výborný....To už keď mi ho pekárnička mieša , tak je radosť pozerať na to cesto.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
otázka Pozri príspevok
No idem to vyskúšať, zajtra popíšem premiéru...
Mám radosť spolu s tebou..že ju máš už doma a držím palce....
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Danka, to muselo byť tou múkou, lebo ja som piekla včera ten vyrážkový a dala som tam zakysanku asi 200 ml a ostatok vodu a bol fakt výborný.Keď si pridala obyčajnú hl. múku, nebol ten chlebík taký koláčový? Ja stále dávam tú T650, mala som obavu z obyčajnej hl. múky. Na to sladké som sa ešte neodhodlala, lebo nemám stále osvedčený recept, ešte nikto nenapísal, že biskupský chlebík, alebo vianočka bola výborná. Ako si spokojná zatiaľ s pekárničkou? Ja som ešte nekupovala chleba a dúfam, že v tom vytrvám.Minule som piekla s odloženým štartom, ale chlebík nebol veľmi dobrý, lebo som rozmrvila na vrch kvasnice a nenarástol dostatočne a bol taký pripálený.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nórika odvtedy som nekupovala chlieb ani ja. Som spokojná, akurát ten s cmarom sa mi v sobotu nevydaril. Zaťovi zase najviac chutil ten z hotovej zmesi z Lidlu. Taký veľmi čierny bol...nám som piekla v sobotu a pre nich v nedeľu. Ale na víkend sa chystám aj na nejaký sladký recept. Ináč ten z hladkej špeciál nemal koláčovú chuť. ...
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Takže premiéra dopadla podľa manžela dobre, decká ešte nekoštovali, až keď prídu zo školy. Chlieb je na vizáž perfektný. Tiež mám kúpený hotový z Lidla, keď sa zje skúsim ten, potom ďalší atď. Chcem porovnávať, aby som našla ten naj .... Ďakujem za podporu a recepty v tejto téme.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dievčatá, já som veľmi uvažovala nad pekárničkou, ale nejako mám tak veľa všelijakých " zázrakov"- moja svokra tá je prvá čo pokúpi také "dôležité veci, že nemala som na to zatiaľ odvahu, ale chuť na vlastný chlieb bol veľký.
Tak som neváhala a skúsila si upiecť v mojej teplovzdušnej el. rúre, čuduj sa svete, vyšlo to. Teraz min raz do týždňa pečiem chlieb nakoľko v blízkosti nášho obydlia obchody neposkytujú až taký výber celozrnných chlebov.
Môj recept:
Najradšej robím zo špaldovej múky- žitná- menej kysne event takmer vôbec a grahamová je tiež veľmi dobrá.
takže 500g. múky špaldovej chlebovej hladkej- enet. môže byť aj hladká špaldová. Ak kombinácia žitnej doporučujem len cca 100g - a 400g špald.
2PL slneč. semena, 2PL ľanového (môže byť aj bez) jednu KL cukru môže aj bez
2KL oliv. oleja, 1 sáčok instant. droždia na 0,5kg múky
2KL nie kopcové soli , deci mlieka, cca 2,5dcl vody
Všetko zmiesiť spolu, cesto nesmie byť veľmi husté ani riedke a musí byť lepivé.
Dáme vykysnúť na cca 2hod.
potom dáme napr. do f. od srnčieho chrbta- dávam ja- ešte na 0,5-1h kysnúť
Rúru dáme na 220st. do vyhriatej rúry dáme chlieb potretý vodou na 10 min, potom teplotu znížime na 180 a ešte asi 20 min pečieme .
Poklopom zistíme upečenie a ešte teplý zabalíme do vlhkej utierky.
Toť moja skúsenosť pečenia zatiaľ bez pekárničky.
0 0
usko 1 usko 1

usko 1 je offline (nepripojený) usko 1

Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
mám ho pod názvom "nedeľný":
400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie.
Je výborný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať