Zavrieť

Porady

ako odstranit flaky

nepoznate niekto spolahlivy cistiaci prostriedok na detske oblecenie? Cim viac prostriedkov reklamovanych v TV kupujem, tym viac flakov pribuda. Zatial je meje dievcatko male, tak ju nechavam experimentovat s jedlom ... vraj sa tym dieta vela uci.... no a to sa samozrejme nezaobide bez flakov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Žeby ten Vanish nebol taký úžasný ako ospevujú v reklame?

    Prepáč, musel som tento úlet dovoliť.

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    tak ti poviem... mocila som pradlo vo Vanishe, potierala priamo na flak, pridavala do prania a nic... opralo sa iba to, co by sa bolo opralo tak-ci tak

    klarissa je offline (nepripojený) klarissa

    klarissa
    Musím zareagovať na žlčové mydlo, tak ako radili tady na porade som ho i ja kupila v DM tekuté asi za 60,- Sk. Dcére som potrela tričko s fľakmi pod pazuchami od antiperspirantu, nechala pôsobiť a oprala v práčke, všetko sa opralo ale fľaky zostali. Urobila som niečo nesprávne? Z môjho pohľadu žiadny zázrak a toľko som od toho mydla očakávala.

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    citam ze hladas nieco na pranie pre detske veci .mame doma 3 mes, chlapceka, plienky nam dobre vypral prasok baby sensitive od eurony, ak bolo nieco viac spinave ,nastriekali sme to predpierkovym sprejom na flaky,velmi sme spokojne,som clenka ,ak by si chcela mozme sa spojit,su to vyrobky bez fosfatou, obsahuju aloe ,su na citlivu pokozku,obsahuje to specialny komplex bioaktivnych latok,ktore odstranuju flaky,dalej obsah latky, ktore chrania pracku, nepouzivame ziaden zmekcovac na vodu.viacej sa docitas na www.euronabycerny.com klikni na vyrobky , a precitaj, ak ta nieco zaujme ,odpoviem ti,. bola som na skoleni a velmi sa mi pacilo ak povedali vetu "mate vyprane pradlo ?alebo mate vyprane pradlo a ciste? vies je medzi tym rozdiel !prasku davam velmi malo na 5 kg asi 35ml, 2,5kg je na 100 praní.

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    Nastastie som vzdy pouzivala len jednorazove plienky, takze problem s plienkami nepoznam. Ja som sa zacala rozculovat nad flakmi, ked som presla na mrkvicky, banan, ktory zcernie ak sa on rychlo nepostarate a domace vyzivy zo sliviek, jahod, lesnych plodov, ktore jej chutia tak ich casto varim... Prve mesiace sme na pranie pouzivali vylucne prach a avivaz urceny pre babatka, na tom si dal hlavne moj manzel zalezat... Teraz skusam rozne druhy prachov. Pocas 8-ich rokov, co sme boli este bez malej, s flakmi sme problem nemali, takze bolo jedno, co sme pouzivali... Teraz vdaka nej mame flaky aj my...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    vyskúšajte obyčajné pracie mydlo... fľak, ktorý som nevedela dostať z trička preč ani vanishom ani potieraním koncentrovaným práškom, som nakoniec odstránila obyčajným pracím mydlom... taký mydlový kváder je to, mamka s ním právala montérky... teraz som tričko navlhčila, riadne nahrubo potrela fľak tým mydlom, oprala na 40°C - a nič, čisté je , na druhom tričku mi to s tým mydlom vyšlo na druhýkrát, ale predsa len vyšlo, vanish si s tým poradiť nevedel.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Skús použiť žlčové mydlo. Ja som sa tiež o ňom dozvedela tú cez Poradu a musím povedať, že sa mi osvedčilo. Je lepšie než VANISH.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    klarissa Pozri príspevok
    Musím zareagovať na žlčové mydlo, tak ako radili tady na porade som ho i ja kupila v DM tekuté asi za 60,- Sk. Dcére som potrela tričko s fľakmi pod pazuchami od antiperspirantu, nechala pôsobiť a oprala v práčke, všetko sa opralo ale fľaky zostali. Urobila som niečo nesprávne? Z môjho pohľadu žiadny zázrak a toľko som od toho mydla očakávala.
    S tekutým som ani ja nemala dobrú skúsenosť. Tuhé je lepšie. Odstráni dosť veľa fľakov, samozrejme nie všetky. Niektoré fľaky som odstraňovala na viackrát a aj miesto na odeve nechala namydlené aj celú noc. Napr. na ľanovom saku sa mi podarilo odstrániť zastaralý fľak buď od černíc alebo čučoriedok(aj s pomocou kefky).

    ajale je offline (nepripojený) ajale

    zivnostnicka na materskej ajale
    asi budem musiet cistit veci individualne, uff... to nie je pre mna, dolamu sa mi moje plastove nechty...zartujem

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    ajale Pozri príspevok
    asi budem musiet cistit veci individualne, uff... to nie je pre mna, dolamu sa mi moje plastove nechty...zartujem
    vratila som sa na tvoju prosbu u cistiaci prostriedok na flaky: bioaktivny odstranovac skvrn- napada tazko odstranitelnu spinu, flaky vajec travy, krvy ...dava sa to priamo do pracky spolu s ostatn praskami, moze sa to aj namacat, alebo priamo natriet flak a dat oprat. druhe je univerzalne belidlo- obsahuje aktivní kyslik, napada a odstranuje spinu skvrny/cervene vino, boruvky,inkoust, fixky temper farby,,dalej odstranuje pliesen /spary medzi kachlick, steny vo vlhk.prostr.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.