Zavrieť

Porady

MAM PROBLEM

MAM MENSI PROBLEM CHCEL BY SOM SI NAPALIT FILM A POTREBUJEM TAKI PROGRAM CO OBIDE AJ OCHRANU CO MA AK NIECO TAKE EXISTUJE TAK MI PORADTE VOPRED DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ideš porušovať autorské práva?

    Newww je offline (nepripojený) Newww

    Človek Newww
    Nie, urcite nie iba si chce spravit kopiu legalne kupeneho dvd filmu...
    smith Pozri príspevok
    Ideš porušovať autorské práva?

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    smith Pozri príspevok
    Ideš porušovať autorské práva?
    Súhlasím s Tvojím postrehom, už predposledná otázka mkascak-a nebola celkom "košer", do pozornosti by som mu odporúčal bod 14. etiky....

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Newww Pozri príspevok
    Nie, urcite nie iba si chce spravit kopiu legalne kupeneho dvd filmu...
    Vtipné pomenovanie kreknutia dvd. A koľkú kópiu?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    mkascak Pozri príspevok
    MAM MENSI PROBLEM CHCEL BY SOM SI NAPALIT FILM A POTREBUJEM TAKI PROGRAM CO OBIDE AJ OCHRANU CO MA AK NIECO TAKE EXISTUJE TAK MI PORADTE VOPRED DAKUJEM
    Na vytváranie záložných kópií DVD diskov slúži DVD Shrink:

    http://www.dvdshrink.org/what.html

    Ale pozor na porušovanie autorských práv!!!

    jaroski je offline (nepripojený) jaroski

    jaroski
    Pan smit ty si trosku divny,vsak ked to nevie tak asi tie kopie nepredava na trhu a okrem toho ked si pouzil slovo ktreknut neverim ze ty to nerobis tiez.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    jaroski Pozri príspevok
    Pan smit ty si trosku divny,vsak ked to nevie tak asi tie kopie nepredava na trhu a okrem toho ked si pouzil slovo ktreknut neverim ze ty to nerobis tiez.
    To, že poznám slovo kreknúť, ešte neznamená, že to aj robím. Možno je to neuveriteľné, ale nerobím to (žeby som bol hlúpy, že platím za originál oveľa viac ako za kreknutý dvd?).
    A už samotné zadanie je sformulované tak, že z toho sa dá vyvodzovať úmysel ("taký program, čo obíde aj ochranu" - citát zo zadania).

    P.S. Keď už členov oslovuješ menom, tak sa snaž aspoň správne písať tie mená - nicky.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 16.12.07 at 21:07

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.