Zavrieť

Porady

kde sa dá zistiť IČ DPH v zahraničí

Mám len názov a sídlo firmy z Rakúska a potrebujem zistiť či je registrovaná pre DPH v Rakúsku a keď áno, aké je jej IČ DPH. Ak pozná niekto nejaký link, poprosím. Vďaka.
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

skús tu:
http://ec.europa.eu/taxation_customs...tedLanguage=SK

je to na stránke www.drsr.sk
0 0
Saturejka Saturejka

Saturejka je offline (nepripojený) Saturejka

tam som bola a keď som dobre videla a chápala, tak tam potrebujem zadať známe IČ DPH a vyjde mi výsledok komu také IČ DPH patrí.
Ja potrebujem opačne - zadať názov firmy a výsledok aké IČ DPH tá firma má.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Na tej stranke iba zistis, ci je cislo platne, neda sa tam samozrejme vyhladat cislo konkretnej spolocnosti. To ti musi poskytnut sam partner (preco mu nenapises?)

Nam ta stranka usetrila kopec starosti, kolkokrat sa stalo, ze partner poslal VAT No. a bol tam preklep. Bohuzial, teoreticky proti nejakym podvodom to ele nechrani, pretoze sa tam vacsinou aj po zadani korektneho VAT cisla zobrazi iba info, ze j eplatne, malokedy sa zobrazi aj identita firmy, ktorej cislo patri.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Saturejka Pozri príspevok
tam som bola a keď som dobre videla a chápala, tak tam potrebujem zadať známe IČ DPH a vyjde mi výsledok komu také IČ DPH patrí.
Ja potrebujem opačne - zadať názov firmy a výsledok aké IČ DPH tá firma má.
Pokial viem, take nieco to nikto nepovie ani na Slovensku o slovenskom danovom subjekte. Preco sa nepoytas priemo v tej firme?
0 0
Saturejka Saturejka

Saturejka je offline (nepripojený) Saturejka

Hej, treba sa opýtať partnera. Je to však na dlhé lakte a myslela som, či sa to niekde dá zistiť aj opačne - zadám názov a zistím číslo. Tak budeme musieť vyčkať a písať.
0 0
Saturejka Saturejka

Saturejka je offline (nepripojený) Saturejka

misomiso Pozri príspevok
Pokial viem, take nieco to nikto nepovie ani na Slovensku o slovenskom danovom subjekte. Preco sa nepoytas priemo v tej firme?
Na stránke www.drsr.sk je zoznam platiteľov DPH a tam, keď zadám aj len názov firmy, tak sa mi vyhľadá jej celý názov, IČ DPH a adresa.
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Saturejka Pozri príspevok
Na stránke www.drsr.sk je zoznam platiteľov DPH a tam, keď zadám aj len názov firmy, tak sa mi vyhľadá jej celý názov, IČ DPH a adresa.
Áno, ale len slovenské firmy, resp. firmy so slovenským IČ DPH.
0 0
tinaM tinaM

tinaM je offline (nepripojený) tinaM

Lydka R Pozri príspevok
Áno, ale len slovenské firmy, resp. firmy so slovenským IČ DPH.
Máš tam aj overenie IČ v EU.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Chcem sa opýtať, potrebujem overiť platcu DPH v Rakúsku. Na stránke DRSR je overenie pre platcu v tvare AT a Janka Áčová v svojom príspevku konštrukcia IČ DPH uvádza tvar ATU a tento mám aj ja uvedený.Ako to má byť správne?
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Please..
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

posúvam
0 0
Vladimír Ozimý Vladimír Ozimý

Vladimír Ozimý je offline (nepripojený) Vladimír Ozimý

človiečik
podľa mňa je to AT..ale vyskúšal by som ATU aj AT a uvidím či mi to niečo najde
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk???
0 0
Vladimír Ozimý Vladimír Ozimý

Vladimír Ozimý je offline (nepripojený) Vladimír Ozimý

človiečik
Ninna Pozri príspevok
Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk???
a nemajú oni vlastnú internetovú stránku s údajmi firmy???
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ninna Pozri príspevok
Ja mám ATU... a nevie mi to nájsť. Nemali aj oni nejaké prečíslovanie registračnźch čísiel tak ako my? Neviem kde by som to mohla zistiť. Je nejaká rakúska úradná stránka ako u nás www.drsr.sk???
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

a vždy to skúšam okolo piatej /17:00/ je prístupná táto služba celý deň?
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2 Pozri príspevok
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
Vyskúšala som; funguje to tak ako je zvýraznené - číslo začína písmenom U
Naposledy upravil liba2 : 19.03.08 at 16:47
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

liba2 Pozri príspevok
Vyskúšala som; funguje to tak ako je zvýraznené - číslo začína písmenom U
konečne!!!! Takúto praktickú radu, ktorá ma tak potešila ako táto, som už dávno nedostala
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

liba2 Pozri príspevok
AT ti ponúka stránka, ty začni písať číslo U... alebo bez U... malo by to fungovať.
... ale tú radu si dostala už o 4:06 hod.
aj ja ďakujem za bod
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

O 4:06 som to nem pochopila... to musí odstáť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať