Zavrieť

Porady

masážny kúpeľ na nohy

sú nejaké zdravotné obmedzenia pri používaní ? Napr. cukrovka, krčové žily? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Pri cukrovke pozor na teplotu vody,je tam porušené vnímanie,takže sa nepopál a nesmieš do vody s otvorenou ranou alebo infekčným procesom,či plesnou,nakoľko sa infekcia rozšíri na iné miesta.Pozor pri ťažkých krčových žilách.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    ja som v navode nasiel, ze to nie je vhodne pre srdciarov, resp. az po konzultacii s lekarom.
    teda ak myslime obaja tie vibracne masazne "lavory"

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3

    Ja som si spomenula na môjho svokra, ako stále otravoval svokru pred 5 rokmi, aby mu kúpila "lázeň na nohy". Potom mu ju kúpila na Vianoce. Používal ju asi 1/2 roka. Potom ju - "lázeň" odložil na regál v práčovni, a odvtedy ju nepoužíva.Už sa jej nabažil.....

    anaman je offline (nepripojený) anaman

    22 rokov sa venujem tvorbe interných predpisov firiem, personálny audit a audit firemných procesom , návrhy oragnizačných štruktúr a pod. ...viac anaman
    Aj ja mám ten masážny vibračný "lavór" na nohy. Mám ho už viac ako 5 rokov. Mám s ním iba tie najlepšie skúsenosti. Je pravda, že ho využívam prevažne na suchú masáž nôh ale je to perfektné keď mám unavené nohy napríklad z dlhšieho sedenia, alebo státia na jednom mieste alebo s takého obyčajného každodenného "motania sa " po kuchyni a priľahlých miestnostiach. Perfektne to rozprúdi krv v nohách a potom po krátkom vyložení nôh napríklad na stolík, po únave nie je ani stopy.

    masážny kúpeľ na nohy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.