Zavrieť

Porady

Ako preniesť e-maily do nového PC

Poradi niekto postup, ako skopirovat e-maily + adresy do noveho PC?

Skusal som to cez Start - Programy - Prislusenstvo - Systemove Nastroje - Sprievodca prenosom suborov a nastaveni.

Problem je v tom, ze tom sprievodcovi je dafaultne nastavena moznost preniest vsetky subory (v podstate cely pocitac) alebo zakliknut: Vybrat vlastny zoznam suborov.

Lenze ak idem cez tuto volbu (chcem preniest iba Outlook Express) tak sa objavi dalsie okno, kde sice mozem vybrat prislusny program (Outlook Express) ale dalej sa dostanem iba cez niektore z tychto tlacitok:

Pridat Nastavenia
Pridat Priecinok
Pridat Subor
Pridat Typ Suboru

Ked na to kliknem, tak mi vybehne okno, kde vidim znova vsetky subory - podobne ako ked do e-mailu vkladam prilohu pomocou Vlozit - Priloha - teda netusim, co zvolit, aby som preniesol e-maily a a dresy.

Diky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Ak používaš MS Outluk, tak si ho otvor, klikni vľavo hore na Súbor, nájdi tam importovanie,exportovanie, spusti export...ako typ súboru si vyber osobný subor s koncovkou .pst a je to ostatné parametre by si mal zvládnuť...

    Pri importovaní do nového outluku opak a je to...

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    Bohuzial, ked som zadal poziadavku na export sprav, vypisalo mi: Chyba pri inicializacii systemu MAPI.

    Ked som zadal Export adries, tak mi vypisalo, ze Export prebehol - bez toho, aby som vedel kam, a teda kde tie exportovane subory hladat.

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    Tak to potom urob podľa tohto návodu...je v druhej polovici toho článku...a nabudúce skús aj ty trochu pogugliť

    http://www.tipyatriky.sk/prenos-dat-a-nastaveni

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    Infarkt Pozri príspevok
    Tak to potom urob podľa tohto návodu...je v druhej polovici toho článku...a nabudúce skús aj ty trochu pogugliť

    http://www.tipyatriky.sk/prenos-dat-a-nastaveni
    Diky za ochotu, no ja som naozaj nechcel, aby ste za mna googlili, to som si mohol naozaj aj sam. Chel som radu od niekoho, kto s tym ma osobne skusenosti pretoze ani ten postup co si sem prilepil nefunguje.

    wierdo je offline (nepripojený) wierdo

    wierdo
    No musel som ho otvorit . Prislo to kurierom a bol ta pokyn na kontrolu obsahu krabice a odfaxovanie preberacieho protokolu.

    Infarkt je offline (nepripojený) Infarkt

    Muž...zatiaľ :-) Infarkt
    wierdo Pozri príspevok
    Diky za ochotu, no ja som naozaj nechcel, aby ste za mna googlili, to som si mohol naozaj aj sam. Chel som radu od niekoho, kto s tym ma osobne skusenosti pretoze ani ten postup co si sem prilepil nefunguje.
    Ver tomu, že oba spôsoby sú mňou odskúšané... a funkčné .

    Problém bude niekde inde...ťažko radiť takto na diaľku bez možnosti môjho osobného pohľadu na ten-ktorý operák...na ten-ktorý SW...na ten-ktorý HW...a pod

    Skús prípadne prilepiť screen obrazovky čo ti dáva za hlášky, prípadne screen tvojho postupu, ako to robíš ty...

    Ako preniesť e-maily do nového PC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.