Zavrieť

Porady

hladám pesničku

Mojí zlatí,obraciam sa na Vás s jednou prosbou, hladám jednu pesničku,neviem názov,neviem kto to spieva,neviem skoro nič, len viem že že muž tam spieva svojej žene o alkohole, a sa jej omlúva že pil, niečo také, neviete náhodou niečo o tom? Velmi sa mi páčila,počula som ju náhodou a mala velmi dobrú melodiu.Vdaka za ochotu
Usporiadat
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

arizona Pozri príspevok
Nemám slov,ste všetci strašne zlatučkí

Lubica N, chcela som obodíkovať, ale žiaľ, nejde...
Obrovské ďakujem!!!!!!!!!!!!Väčšiu radosť si mi nemohla urobiť.
Nemáš za čo. Som si spomenula ako som ešte ako pubertiačka počúvala na ROCK FM pesničky na želanie...tam si často dávali zahrať Indiánsku pieseň lásky...a vždy potom hrali El Condor Pasa... a ešte to hrávali aj v Oldies Chart Pop antikvariátu s Ferom Horom.

...skúsime nájsť aj tú tvoju pesničku... To by bolo radosti.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

LubicaN Pozri príspevok
Ja viem, Eli... na omladinu som dobráááá!

...lubka, tak táto pesnička nemá chybu, niečo úžasnéééééé, som sa pri nej rozplívala...
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

kukurička Pozri príspevok
...lubka, tak táto pesnička nemá chybu, niečo úžasnéééééé, som sa pri nej rozplívala...

...hmm...škoda len, že to nie je tá, čo hľadala Arizona...

...ale my ju nájdeme...



0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Aj ja hľadám jednu pesničku. Hrali ju na hoteli v Egypte, bolo zostavené cvičenie podľa nej. Refrén sa začína "O la paloma", ale nie je to tá klasická Paloma, čo poznáme. Je to letný tanečný hit.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

LubicaN Pozri príspevok
...hmm...škoda len, že to nie je tá, čo hľadala Arizona...

...ale my ju nájdeme...



A máme ju!!!!
Kukurička ju náhodou pridala v inej téme.
Viem, že som hľadala ihlu v kope sena...
...ten názov speváka?či skupiny? som nikdy nepočula,ak niečo o nich viete napíšte mi prosím a aspoň pár slov.Nech viem či moja indícia bola aspoň trochu správana, alebo ten moderátor táral bludy.

Toto je ten môj hľadaný "zázrak" (prísp. 158)
http://www.porada.sk/t91235-p8-oldie...tml#post841922
EŠTE RAZ všetým ďakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

arizona Pozri príspevok
A máme ju!!!!
Kukurička ju náhodou pridala v inej téme.
Viem, že som hľadala ihlu v kope sena...
...ten názov speváka?či skupiny? som nikdy nepočula,ak niečo o nich viete napíšte mi prosím a aspoň pár slov.Nech viem či moja indícia bola aspoň trochu správana, alebo ten moderátor táral bludy.

Toto je ten môj hľadaný "zázrak" (prísp. 158)
http://www.porada.sk/t91235-p8-oldie...tml#post841922
EŠTE RAZ všetým ďakujem
Jáááj, ale to si nás potom zavádzala .... to nie je pesnička o láske, ale o indiánoch - jej názov je Apache (Apač). Je to inštrumentárka - bez textu. Keby si napísala, že je to pesnička bez slov, hľadali by sme iným smerom.

Ale ten moderátor mal v niečom pravdu. jedným z protagonistov skupiny The Shadows bol Cliff Richard. Síce sa nikdy verejne nevyjadril k svojej sxulánej orientácii, na verejnosti sa stále viedli o nej diskusie, pretože nikdy nebol ženatý. Až teraz po rokoch sa prevalilo, že žije spolu s jedným mužom, ale stále svoju homosexualitu jednoznačne nepotrvrdil ani nevyvrátil.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Chobot Pozri príspevok
Jáááj, ale to si nás potom zavádzala .... to nie je pesnička o láske, ale o indiánoch - jej názov je Apache (Apač). Je to inštrumentárka - bez textu. Keby si napísala, že je to pesnička bez slov, hľadali by sme iným smerom.

...nezavádzala! ja som ju hľadala (poznala)v spievanej verzii
Určite som nechcela zavádzať náročky,len bolo toho strašne málo,čo som si pamätala, lebo som ju nepočula dlhé roky,tak som iba lovila v pamäti...

...ale vidíš, aspoň malilinký kúsok mojej indície bol správny.Aspoň blbotinky som si pamätala, keď už nie čosi podstatné
Ale ten moderátor mal v niečom pravdu. jedným z protagonistov skupiny The Shadows bol Cliff Richard. Síce sa nikdy verejne nevyjadril k svojej sxulánej orientácii, na verejnosti sa stále viedli o nej diskusie, pretože nikdy nebol ženatý. Až teraz po rokoch sa prevalilo, že žije spolu s jedným mužom, ale stále svoju homosexualitu jednoznačne nepotrvrdil ani nevyvrátil.
Ale aj vďaka Tvojej pomoci som nielen našla, ale OBJAVILA dvojicu Simon & Garfunkel,ktorú som nepoznala. Odvtedy ich pesničky počúvam do nekonečna!Díky!!!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

[quote=Chobot;842040]Jáááj, ale to si nás potom zavádzala .... to nie je pesnička o láske, ale o indiánoch - jej názov je Apache (Apač). Je to inštrumentárka - bez textu. Keby si napísala, že je to pesnička bez slov, hľadali by sme iným smerom.

quote]
Ešte sa vrátim k predošlému príspevku.
Je Apache a OMD - Maid of Orleans (The Waltz Joan of Arc) to isté?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Toto je inštrumentálka Apache od The Shadows.

0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

[quote=arizona;842065]
Chobot Pozri príspevok
Jáááj, ale to si nás potom zavádzala .... to nie je pesnička o láske, ale o indiánoch - jej názov je Apache (Apač). Je to inštrumentárka - bez textu. Keby si napísala, že je to pesnička bez slov, hľadali by sme iným smerom.

quote]
Ešte sa vrátim k predošlému príspevku.
Je Apache a OMD - Maid of Orleans (The Waltz Joan of Arc) to isté?
Nie, je to niečo úplne iné. The Shadows pôsobili od 50. rokov, kým OMD (inak moja srdcová kapela) sa sformovali ako synthy pop kapela až na prelome 70. a 80. rokov. A Maid of Orleans je ich vlastná tvorba, s Apache nemá nič spoločné.


A ešte k tomu Apache - pamätníci si možno spomenú, že túto skladbu často počuli ako podmaz pri snehových správach na záver počasia (pred 89. rokom).
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Mne sa páči jedna staršia talianska pesnička, dávno som ju nepočul, neviem ani kto ju spieva, poznám iba refrén, vlastne iba slovo: Domenica, Domenica, ... je to taká pomalá pesnička. Pomôžete mi ju nájsť?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Jednu som našla, neviem či si myslela túto(talianska, pomalá,Domenica).
Ak to nie je ona,skús aspoň napísať,či to spieva muž,alebo žena. Nech sa lepšie hľadá.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Alebo toto? To je známejšia
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Ďakujem, obidve sú pekné, ale nie je to čo hľadám, spieva to muž a meno v refréne Domenika sa opakuje po sebe Domenica, Domenica.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ibaka Pozri príspevok
Ďakujem, obidve sú pekné, ale nie je to čo hľadám, spieva to muž a meno v refréne Domenika sa opakuje po sebe Domenica, Domenica.
Neboj,pokúsime sa nájsť.Ty vieš aspoň slovo z refrénu,ja som nevedela ani toľko
Ale našli moji rádcovééé
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Už som ju našiel:
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Super! Krásna
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Dúfam že stála za to hľadanie, mne ano, moja budúca nevesta je Dominika, ja ju volám Domenica a nevedel som jej dokázať ze aj také existuje. Ešte keby som vedel o čom ten "Cukrouš" spieva .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Domenica je po taliansky nedeľa.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja by som znovu chcela poprosiť o pomoc s hľadaním nie piesne, ale melódie.Slová to nemá a autora samozrejme nepoznám.
Je to sólo na trúbke a hrávali to kedysi v pionierskych táboroch každý večer ako večierku.Niekedy to púšťali z magnetofónu,ja som mala šťastie na šikovného vedúceho, ktorý to nádherne hrával po zotmení.Pravdepodobne to má teda nejaký súvis s nocou, alebo uspávankou
Nájde sa niekto, kto si na také niečo spomenie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať