Zavrieť

Porady

ZÁZRAČNÉ DETI

ata ata

ata je offline (nepripojený) ata

Nedá mi aby som sa nepridala k Vám aj ja:
-moj mladší syn,pozeráva s nami tel.noviny,raz dávali poľnohospod.ukážku prihnojovania,ked naša ratolesť vyšla s otázkou
Oci?A prečo sa sadí hnoj?´
A ešte pár vydarených slov..
-kôkor/kôpor/
-5 drevové auto/dverové/
-hubko/holub/
-spíčky/psíčky/
-radiot/radiator/
hašterička/jašterička/
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Takže konečne som sa to dozvedela. Mám doma indigový - krištáľ so zmenenou DNA. A ja že je len mimoriadne nadaný . A on to má, chudáčik, v génoch. Sľubujem, už ho nebudem trápiť so šnúrkami.
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

janasv Pozri príspevok
Takže konečne som sa to dozvedela. Mám doma indigový - krištáľ so zmenenou DNA. A ja že je len mimoriadne nadaný . A on to má, chudáčik, v génoch. Sľubujem, už ho nebudem trápiť so šnúrkami.
Janka - žiadne trápenie, jeden deň len príde za Tebou a prekvapí Ťa, že: aha, ja si už viem zaviazať šnúrky
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

janasv Pozri príspevok
Takže konečne som sa to dozvedela. Mám doma indigový - krištáľ so zmenenou DNA. A ja že je len mimoriadne nadaný . A on to má, chudáčik, v génoch. Sľubujem, už ho nebudem trápiť so šnúrkami.
u nás praktické veci nie sú absolútne problém - šnúrky som mu ukázala 2x, ako sa zaväzujú a vie to. Kladivo, šróbovák, pílka - technicky zručný je....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

U nás to je trošku ťažšie čo sa týka komunikácie a prispôsobovania sa. Syn má svoj vlastný názor a veľmi ťažko to prijímajú hlavne dospelí. ZŠ sme chodili ako Mariankin do školy pre nadané deti tam to bolo v pohode, no teraz na gymnáziu má problém. Síce si zvykol, že učiteľ má pravdu aj keď ju nemá, ale čo to stálo sĺz zo začiatku a samozrejme odrazilo sa to aj na známkach. Jednoducho odmieta učiť sa niečo čo nemá logiku. Nuž čo zvykáme si aj my a dôležité je že tieto deti musia mať podporu hlavne v rodičoch. Teraz ho drží hlavne to že veď tie dva roky už dáko prežije a potom si to vynahradí na škole, ktorá ho bude baviť. Mám ale obavy, že to nebude také jednoduché.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

Ďakujem Eulálii za uvítanie a verím všetkým, čo sa tu akosi zabudnú. Včera som bola do 0,30 hod. zabudnutá. Dnes som si zase pozrela aj s priateľom tie skvelé detičky, ktoré sú také nadané. Asi by som mu nemala ukazovať, aké skvelé veci sa tu dajú nájsť, keďže máme doma len jeden počítač.
Tá malá Lilli, ktorá pozná hádam všetky štáty na mape, má asi 3 roky a pocupkáva a tlieska ručičkami, ako sa jej darí nájsť štát, ktorý jej povedia rodičia. Úžasná, normálne mi padla sánka pri vídeách s nadanými deťmi.
Mňa tak minule prekvapil môj synovec, ktorý strašne rád pozerá rozprávky o krtkovi /on ho volá tutko/. Má 2,5 roka a keďže býva na východnom Slovensku a ja sa s ním málo stretávam, tak ma vyviedlo z miery, čo urobil. Zrazu si zmyslel, že si prehodí DVD. Boli sme doma len my dvaja a ja som tie ich prehrávače a diaľkové ovládania nepoznala. Vyskočil na skrinku, povedal mi, že si ide dať "tutka nového" /má viacej častí/ a tak rýchlo si vyhľadal a prehodil nové DVD, že som len stihla zakričať, že už je zacviknuté, nech ho teraz vyberie, lebo ja neviem čo stlačil. Malý znovu otvoril napravil, zavrel, pustil a utekal na gauč a teraz čakal. Ja som sa pozerala na stôl, na ktorom boli 3 ovládače a tipovala s ktorým toho "tutka" pustíme. Chvíľu som maturovala, no podarilo sa ani neviem ako prepnuť na DVD prehrávač. Malý sa tešil a ja som zistila, že sa mám ešte čo učiť a že nás tí mladí pekne schovajú do vrecka. Takže máme šikovné detičky.
Budem tu určite ďalej hľadať zase niečo zaujímavé. Teším sa. Krásny deň vám prajem - kukurička
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička


malý tanečník
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana



3-ročný maliar
Naposledy upravil Fabiana : 17.06.08 at 09:41
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ukážka z knihy



Indigové děti otevírají svou duši
Naposledy upravil kukučka : 17.07.08 at 22:45
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

kukučka Pozri príspevok
Kukučka, tá stránka sa nedá načítať (aspoň na mojom pc to nejde ... )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

už som ten link opravila
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

kukučka Pozri príspevok
už som ten link opravila
Áno, teraz to už načítalo. Ďakujem
0 0
damati damati

damati je offline (nepripojený) damati

som kto som
kukučka Pozri príspevok
Zdá sa, že pribúda deti s mimoriadnym talentom. Dva príklady:
krásne a čisto hovoriace jedenapolročné dieťa pozná písmenká a počíta do desať, trojročné sa samo naučilo čítať. Sú mimoriadne bystré, schopné, talentované a už z perinky pozerajú na nás ako dospelí.
Veru je to tak, mám to doma, syn perfektne čítal ako 4-ročný, ani neslabikoval.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Pozrite si toto rozkošné dieťa
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka




Criss Angel - Prisoner Transport Escape - Levitation
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Epoustoufflant à 4 ans y met le feu... j'adore! Hunter Hayes
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

CONNIE TABOT - LIFE STORY


"Britains Got Talent * Connie, 6, WOWs Simon Cowell !!!"


CONNIE TALBOT - WONDERFUL WORLD


Connie Talbot I Will Always Love You ~album Over The Rainbow
0 0
tracheus tracheus

tracheus je offline (nepripojený) tracheus

no mne tie deti pripadaju celkom normalne...taky isti caparti jak sme boli kedysi aj my prezrel som si weby co som nasel cez google a mozem povedat ze je to dalsi pokus nejakeho pochybneho "nabozenskeho hnutia" ako vymyt mozgy. ja som plynule cital v troch rokoch a pred zakladkou som ovladal mocniny a to len preto ze ma bavilo sa ucit... a to zadny ingigovy niesom a nic z tych znakov na mna nespada...milujem byrokraciu, pravidla, zakony a politiku...

chudatka deti nie su hyperaktivne preto ze je to dar (HAHA) ale preto ze ich rodicia precpavaju lahko rozstiepitelnymi sacharidmi a deti maju nadbytok energie

mutacia DNA? zajivame ze sa este neobjavil rozbor DNA takeho decka.

a tiez silne pochybujem ze sa blizi nova superludska rasa... skor ked sa obzrem okolo seba mam pocit ze tie dnesne deti, ich rodicia a ostatny ludia proste zdementievaju.. kto videl komediu idiocracy vie naco narazam.
vobec netreba k dnesnym detom pristupovat inak ako bolo pristupovane k nam, a uz vobec netreba menit ucebne plany ako sa to deje... jezis ved skoncime ako amici a podobne narody kde deti nevedia co je to kontrakcia dlzky, ci diletacia casu alebo trans-izomery... a to som ekonom a stale si to pamatam a dokonca aj fyziku ci chemiu vyuzivam v beznom zivote... a co vedia dnesne deti.. nic jedine co vedia je venovat sa nejakemu umeniu... umenie svet z biedy nevytrhne, ale exaktne vedy ano. ked si predstavim ako malo je na strednych skolach fyzika, chemia, geografia a ostatne dolezite predmety je mi na grc

a ked sa opytam nahodou deti znamych ci v rodine nieco zo skoly tak mi nevedia odpovedat a cumia ako divne slova som to pouzil

ale ano su to urcite zazracne deti...uz sa mozme zacat bat ked to takto bude pokracovat
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kkllc Pozri príspevok
Môžte mi napísať Vaš názor?
Mám dievčatko, ktorá ide teraz do prvého ročníka. Je šikovná, už dva roky číta - plynule a ma super pamäť. Ked som ju bola zapísať do školy ponúkli mi triedu pre nadané deti. Tak som povedala, že to môžme skúsiť. Bolo potrebné absolvovať psychotesty. Myslela som si, že nie je až taký génius a tie testy neurobí a je vec poriešená a ja si nebudem vyčítať, že som to neskúsila. Ale čo čert nechcel ona tie testy urobila a včera mi prišiel papier zo školy, že na základe testov je prijatá do ´triedy pre intelektovo nadané deti. Manžel je proti tomu, aby išla do tej triedy, že radšej nech bude v normálne triede najšikovnejšia a či to bude neskôr zvládať....Naozaj sa neviem rozhodnúť čo a ako. Vraj tam neznámkujú. Ako potom ked by išla na strednú školu ? Ake su tam v kolektíve deti? Prosím ak ma niekto skúsenosť nach sa ozve.
opýtala si sa svojej dcérky? nepodceňujte ju a doprajte jej to najlepšie - myslím odborných pedagogógov. Máš prehľad o tom, akých bude mať spolužiakov? S najväčšou pravdepodobnosťou budú lúskať to, čo tvoja dcérka už dávno vie, bude sa nudiť. Nepokazte jej radosť z poznávania.
0 0
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

moj nazor je prihlasit dieta do triedy pre talentovane deti, vystavite ho motivacii a dalsej praci na sebe, ako sa hovori genius je 98 usilia a 2% talentu
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

amila Pozri príspevok
moj nazor je prihlasit dieta do triedy pre talentovane deti, vystavite ho motivacii a dalsej praci na sebe, ako sa hovori genius je 98 usilia a 2% talentu

silne pochybujem... toto sa fakt iba hovorí - mám doma 2 nadané deti, ak raz nemá niekto IQ alebo nadanie vrodené, nikdy sa k tomu nedostane. Nehovorím, že usilovnosťou alebo učením, sa nemôže niekto stať múdrym, vzdelaným, ale prirodzené IQ, nadanie, talent sa naučiť nedá. Geniálni maliari nie sú geniálni preto, že sa to naučili. Niekto môže chodiť do školy celý život a nenamaľuje zďaleka taký obraz, ako ten, kto to má prirodzené
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať