Zavrieť

Porady

Kontrola bankového účtu?

Ahojte Poraďáci...
Zaujímalo by ma, ako si môžem v MRP-PÚ skontrolovať zostatok na účte so stavom na bankovom výpise. Skúšala som to cez "stav účtov k aktuálnemu zápisu", ale akosi to nešlo.
Poradí niekto?
Ďakujem...
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
To je zaujímavé. Mne prepočty kurzov fungujú F4.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ospravedlňujem sa ja si kontrolu účtov v účte.robím F7.
0 0
Juco Juco

Juco je offline (nepripojený) Juco

Ahojte všetci.Prosím poraďte mi v JU MRP DOS ondrejvla "Kontrola bankového účtu"prísp.č.8 radí ako si mám skontrolovať a nastaviť bankovú knihu v cudzej mene.Nejde mi to, alebo to neviem.Prosím mám naúčtovanú banku aj v Sk aj CZK, ale neviem si skontrolovať CZK zostatok.Ako na to?Ďakujem
0 0
Juco Juco

Juco je offline (nepripojený) Juco

Našla som to v mrp otázkach a odpovediach a tak to posielam všetkým ktorí to potrebujú.Ahojte.
Definícia zahraničných bankových účtov
1.) Účtovníctvo a analýzy - Modifikácia - Parametre účtovníctva v riadku "Účtovanie taktiež v zahr. menách" musí byť nastavené: (*)

2.) Účtovníctvo a analýzy - Modifikácia - Banky - je potrebné nadefinovať všetky potrebné účty

3.) Účtovníctvo a analýzy - Modifikácia - Počiatočné stavy - tu sa zobrazia už nadefinované bankové účty, ku ktorým je potrebné zadať počiatočný stav v Sk, počiatočný stav v cudzej mene, a skratku cudzej meny, v ktorej je účet vedený.
0 0
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Ahojte všetci
Mám problém , teráz som prišla na to,že sa mi pri prevode mepreviedlol zostatok na BU EUR.Môže mi niekto poradiť, ako na to? Dá sa to vôbec "teráz"nejako riešiť? Robím v MRP WIN.
Ďakujem
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
PS Ti sedia?
Okontroluješ si ich v denníku, vo Funkciách, Počiatočné hodnoty, Kontrola.
Všetky si prekontroluj, ak bude len rozdiel tohto účtu, nie je potom problém dohodiť ho napriamo v týchto počiatočných hodnotách.
0 0
majernikova majernikova

majernikova je offline (nepripojený) majernikova

žena
Ahoj,
skontrolovala som si "Počiatočné hodnoty". Sumu v EUR - ach som zadala a je to OK.
Ďakujem
0 0
adrina adrina

adrina je offline (nepripojený) adrina

Čafte, ja by som Vás tiež poprosila o radu win PU, mám 4rôzne banky, a jedna z nich mi robí problémy. Ak si dám cez bankovú knihu pozrieť pohyby a hlavne skontrolovať zostatky, tak som zistila, že mi tam vôbec neťahá pripísané úhrady na vyšlých fa, kde je chyba? Som už bezradná, lebo fa mi v knihe vyšlých fa dané fa figurujú ako uhradené a v banke ich nevidím...
Ešte sa chcem opýtať, ako si viem stiahnuť obraty na jednom konkretnom účte?
Diky, diky moc.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Najprv zopár otázok?

Keď si uhrádzala, tak si dala zapísať pohyb aj do denníka?
Potom si predkontovala danú banku s príslušnou analytikou?
Nezaradila si si inú analytiku?
A keď si v denníku vo výstupoch a dáš Banková kniha- ok, nastavíš si konkrétnu banku? Pozri obrázok. To by mohlo byť aj zodpovedanie tvojej poslednej otázky.
ucet.JPG  
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať