Zavrieť

Porady

Inzertný portal s platenou inzerciou a (ne)živnosť?

Dobrý deň prajem,chcel by som sa spýtať,mám vytvorený vlastný izertný portál..prostredníctvom,ktorého si ľudia môžu podať bezplatný a platený inzerát.Ide o to,že neviem či si musím založiť živnosť,keď potencionálny zisk môže byť 0-5000sk mesačne?Môžete mi prosim poraďiť?
Za akúkolvek odpoved,pomoc ďakujem s pozdravom
Luo4.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Je to sústavná činnosť vykonávaná za účelom dosahovania príjmu. Teda živnosť.

    luo4 je offline (nepripojený) luo4

    luo4
    Ďakujem.Ešte mám nejake ot.prosím.
    Nieje nejaká skušobná lehota na začatie podnikanie,músím mať živnosť hneď od prvého kroku?Aký druh činnosti a predmet živnosti by bola v hodná(Volná,Platená inzercia?)?Ako dlho približne trvá vybavovanie živnosťi?Môžem teraz kúpiť napr. softverový program(i keď si založim živnosť o mesiac) s tym,že by som si ho dal potom do nákladov?Môžem popri tejto živnosti vykonávať aj inú prácu na živnosť napr. ako obchodník(respk,stačí to zahrnúť do predmetu podnikania)?
    Ďakujem S pozdravom Luo4

    luo4 je offline (nepripojený) luo4

    luo4
    luo4 Pozri príspevok
    Ďakujem.Ešte mám nejake ot.prosím.
    Nieje nejaká skušobná lehota na začatie podnikanie,músím mať živnosť hneď od prvého kroku?Aký druh činnosti a predmet živnosti by bola v hodná(Volná,Platená inzercia?)?Ako dlho približne trvá vybavovanie živnosťi?Môžem teraz kúpiť napr. softverový program(i keď si založim živnosť o mesiac) s tym,že by som si ho dal potom do nákladov?Môžem popri tejto živnosti vykonávať aj inú prácu na živnosť napr. ako obchodník(respk,stačí to zahrnúť do predmetu podnikania)?
    Ďakujem S pozdravom Luo4
    Prosim Vás môžete mi ešte pomôcť vyriešiť tieto posledné otazky.
    Veľmi pekne Vám ďakujem

    Inzertný portal s platenou inzerciou a (ne)živnosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.