Zavrieť

Porady

Manikúra - gelové nechty v Ba

Zdravim vsetkych!

Neviete nahodou o nejakej manikurke, ktora robi gelove nechty v Ba za cca 600 az 700 Sk?
Chodievam mimo Ba a viac by mi vyhovovalo mat nejaku dobru a za podobnu cenu aku som mala mimo Ba. Viem, ze je to dost nemozne ale ak niekto pozna prosim dajte mi vediet.

Vopred dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    Nove gelove tu v ZA stoja 650,- tak pochybujem ze v blave zozenies nieco dobre.. a ak ano, tak to dobre asi nebude - vlastna skusenost... Na stuzkovu som si davala sice zivicove ale isla som k odbornikom, spoluziacka do dakeho neznameho salonu... zaplatili sme rovnako. Jej do tyzdna zacali postupne opadavat tak som ju zobrala nech jej to vramci reklamacie opravia.. a ked som videla ako to robia... no otras!!! tam by som si nedala nechty ani len nalakovat...

    ja mam aj teraz uz druhy rok stale v kuse zivicove a su super, ziadny problem, pretoze o to sa treba aj starat a chodim na dolievku 1x za dva mesiace... to len tak na okraj..

    tak drzim palce v uspesnom hladani a hlavne nenaletiet na lacne manikury, ved nekvalitnym nanesenim mozes prist o nechty /strhavanie, plesne a pod/

    Armola je offline (nepripojený) Armola

    Armola
    andreaS
    Nove gelove tu v ZA stoja 650,- tak pochybujem ze v blave zozenies nieco dobre.. a ak ano, tak to dobre asi nebude - vlastna skusenost... Na stuzkovu som si davala sice zivicove ale isla som k odbornikom, spoluziacka do dakeho neznameho salonu... zaplatili sme rovnako. Jej do tyzdna zacali postupne opadavat tak som ju zobrala nech jej to vramci reklamacie opravia.. a ked som videla ako to robia... no otras!!! tam by som si nedala nechty ani len nalakovat...

    ja mam aj teraz uz druhy rok stale v kuse zivicove a su super, ziadny problem, pretoze o to sa treba aj starat a chodim na dolievku 1x za dva mesiace... to len tak na okraj..

    tak drzim palce v uspesnom hladani a hlavne nenaletiet na lacne manikury, ved nekvalitnym nanesenim mozes prist o nechty /strhavanie, plesne a pod/
    Aj ja uz som mala aj zivicove ale nelubilo sa mi to, ze povrch po odlakovani bol drsny. No co uz asi budem musiet nadalej merat cestu do SC. Bohuzial nemam na to cas.

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    drsny povrch? ja vobec nemam drsny povrch... mne ich vzdy pekne prebrusi a jediny rozdiel pri gelovych je ten, ze gel nezozltne.. tak uvazujem, ze prejdem na gelove aj ja... teraz mam nalakovanu francuzsku manikuru, ale je to veru prplacka a farebne lakovanie akosi nemusim... nalakujem a hned odlakujem... raz som si nechala modre..

    KatkaK je offline (nepripojený) KatkaK

    KatkaK
    Arnolda......ja chodim na gelové nechty do petržalky... robí aj s typmi aj bez typov je veľmi šikovná, nechty držia v pohode ale taká lacná nie je ma svoju stránku www.wexa.ahoj.sk kde má aj cenník aj vystavenú stvoju prácu tak sa pozri a prehodnoť

    stanca je offline (nepripojený) stanca

    stanca
    andreaS
    drsny povrch? ja vobec nemam drsny povrch... mne ich vzdy pekne prebrusi a jediny rozdiel pri gelovych je ten, ze gel nezozltne.. tak uvazujem, ze prejdem na gelove aj ja... teraz mam nalakovanu francuzsku manikuru, ale je to veru prplacka a farebne lakovanie akosi nemusim... nalakujem a hned odlakujem... raz som si nechala modre..
    Kam chodíš na manikúru. Ja by som si chcela dať urobiť nechty v ŽA, ale neviem,ku komu mám ísť. Tak mi, prosím Ťa, poraď.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    luebchenko
    Posielam ti SS-ku nech nerobím reklamu
    juj, luebchenko, však aj druhí chcú mať pekné nechty , sem to capni a bude.
    /díky/
    Zdravim, neviem či už si našla manikerkuv BA, ktora robi gelove nechty do 700,- Sk ak nie daj vedieť robim nechty a nikto sa nesťažoval žeby neboli dobre.
    Pekny deň

    ius je offline (nepripojený) ius

    ius
    Moja priatelka si nechava robit gelove nechty v Samorine u jednej sikovnej baby a ta berie normalne 400 Sk a su fakt chutne, takze ju rad sponzorujem (uz tam chodi pomaly castejsie ako ja ku kadernicke)

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Armola Pozri príspevok
    Zdravim vsetkych!

    Neviete nahodou o nejakej manikurke, ktora robi gelove nechty v Ba za cca 600 az 700 Sk?
    Chodievam mimo Ba a viac by mi vyhovovalo mat nejaku dobru a za podobnu cenu aku som mala mimo Ba. Viem, ze je to dost nemozne ale ak niekto pozna prosim dajte mi vediet.

    Vopred dakujem!
    moja kamoška ma salon v Ba čo sa špecializuje na manikúru.ak chceš dam kontakt na nu robí velmi pekne a ma aj svoju web stránku

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Armola Pozri príspevok
    Zdravim vsetkych!

    Neviete nahodou o nejakej manikurke, ktora robi gelove nechty v Ba za cca 600 az 700 Sk?
    Chodievam mimo Ba a viac by mi vyhovovalo mat nejaku dobru a za podobnu cenu aku som mala mimo Ba. Viem, ze je to dost nemozne ale ak niekto pozna prosim dajte mi vediet.

    Vopred dakujem!
    http://www.vendy.sk/ ozvy sa jej
    V ziadnom pripade nechodte do Dubravky do salonu CATRINNA na gelove nechty. Ja som zaplatila 900sk a bez bloku podotykam a od druheho mi zacali jeden po druhom odpadavat.do tyzdna mi odpadlo 6 nechtov a dotycna slecna mi nechce vratit peniaze lebo vraj ona za to nemoze a ja som si ich niekde narazila.su NEKVALITNE-to je cele TAK NEDOPADNITE AKO JA

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    caprioska Pozri príspevok
    V ziadnom pripade nechodte do Dubravky do salonu CATRINNA na gelove nechty. Ja som zaplatila 900sk a bez bloku podotykam a od druheho mi zacali jeden po druhom odpadavat.do tyzdna mi odpadlo 6 nechtov a dotycna slecna mi nechce vratit peniaze lebo vraj ona za to nemoze a ja som si ich niekde narazila.su NEKVALITNE-to je cele TAK NEDOPADNITE AKO JA
    ta osoba je moja kamaratka,neviem prečo by vam mala vrátiť peniaze to sa nikde nerobi, ste si mali blok vypýtať a dala by vam ho,ked vam tie nechty nesadli ona za to nemôže a musí platiť ten material.

    vendy.sk je offline (nepripojený) vendy.sk

    vendy.sk
    caprioska Pozri príspevok
    V ziadnom pripade nechodte do Dubravky do salonu CATRINNA na gelove nechty. Ja som zaplatila 900sk a bez bloku podotykam a od druheho mi zacali jeden po druhom odpadavat.do tyzdna mi odpadlo 6 nechtov a dotycna slecna mi nechce vratit peniaze lebo vraj ona za to nemoze a ja som si ich niekde narazila.su NEKVALITNE-to je cele TAK NEDOPADNITE AKO JA
    Moja zlatá, keby si si prečítala to, čo som poslala tvojmu priateľovi, ktorý sa mi mimochodom trošku hrozí, tak by si pochopila. Treba si čítať aj veci, ktoré sú potrebné pred modeláciou gélových nechtov a to je napríklad aj tento reklamačný poriadok, podľa ktorého sa ja riadim a aj riadiť budem. Samozrejme aj v tvojom prípade.
    Reklamačný poriadok nájdete aj na stránke absolut look.
    A vskratke to hlavné:
    Dodržanie správneho technologického postupu predovšetkým pri modelovaných nechtoch sa prejavuje okamžite, najneskôr však do 24 hodín. Reklamácia priľnavosti hmoty, t.j. nedodržanie technologického posutpu, je možná iba do nasledujúceho dňa od prevedenia tejto služby, a to po osobnej konzultácii so zákazníkom a kontrolou prevedenej práce. Za správnu manipuluáciu s modelovanými nechtami po 24 hodinách (možnosť reklamácie) preberá zodpovednosť zákazník. Neskoršia reklamácia nie je možná vzhľadom na fakt, že je ťažké preukázať alebo vylúčiť nesprávnu alebo nevhodnú manipuláciu zákazníka s modelovanými nechtami.
    Zákazník si vykonanú službu starostlivo prezrie pred zaplatením. Zaplatením za službu sa vzádva nároku na reklamáciu estetického vzhľadu nechtov, to znamená predovšetkým povrchu, tvaru a dlĺžky modelovaných nechtov.

    A inak, mňa to mrzí, že to dopadlo tak, ako to dopadlo, lebo väčšinou sa mi zákazníčky nesťažujú. Alebo mi aspoň o tom nehovoria, tak neviem o tom, že by to nejak nedržalo.

    vendy.sk je offline (nepripojený) vendy.sk

    vendy.sk
    pasuliatko Pozri príspevok
    ta osoba je moja kamaratka,neviem prečo by vam mala vrátiť peniaze to sa nikde nerobi, ste si mali blok vypýtať a dala by vam ho,ked vam tie nechty nesadli ona za to nemôže a musí platiť ten material.
    Ak ide o tie bloky. Ja ich dávam, len treba na neho počkať. Nie sa postaviť a utekať

    vendy.sk je offline (nepripojený) vendy.sk

    vendy.sk
    caprioska Pozri príspevok
    V ziadnom pripade nechodte do Dubravky do salonu CATRINNA na gelove nechty. Ja som zaplatila 900sk a bez bloku podotykam a od druheho mi zacali jeden po druhom odpadavat.do tyzdna mi odpadlo 6 nechtov a dotycna slecna mi nechce vratit peniaze lebo vraj ona za to nemoze a ja som si ich niekde narazila.su NEKVALITNE-to je cele TAK NEDOPADNITE AKO JA
    a ak si dobre pamätám, tak to bolo 5 nechtov za 10, tak nezavádzaj ale to je vlastne jedno.

    kookie je offline (nepripojený) kookie

    kookie
    moja zlata u nas sa nikto nemoze vzdat svojho naroku do buducnosti, takze tvoj reklamacny poriadok je neplatny v tejto casti, a tvoj pristup urcite potvrdzuje pravidlo: NAS ZAKAZNIK NAS PAN!!! keby sa vratila ku mne zakaznicka ze jej odpadlo 6 nechtov, tak jej to bez slova opravim (nechcem predsa stratit zakaznicku!) ale ty mas zjavne inu filozofiu...a co sa tyka toho vydavania bloku - nie ze sa postavi a odide, este predtym ako prevezmes od zakaznicky peniaze si jej POVINNA vydat blok!!! v opacnom pripade ti zakaznicka nie je povinna vobec zaplatit, ale ty prevezmes peniaze, blok nevydas a povies ze ona sama odisla...vrchol asi by nejaka ta nahodna obchodna inspekcia nezaskodila vsakze???

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    Bola doba ked som chodila aj ja na nechty, a myslím si že kvalitne urobené nechty neodpadnú na druhý deň, a to som so svojimi robila všetky bežné domáce práce a nič sa mi s nimi nestalo ani do dalšiej dorábky.
    Takže môj osobný názor je ten, že boli nekvalitne urobené.
    ------------
    A bola som aj ako modelka na kurze, ked si známa robila kurz na modelovanie nechtov, a tam som sa dozvedela že čím dlhší je necht urobený tým je väčšia pravdepodobnosť že sa zlomí.
    Preto pani prednášajúca odporučila budúcim manikérkam aby svoje zákazníčky na tento fakt dopredu upozornili aby predišli zlej reklame.
    Takže sú len dve možnosti - bud boli zle urobené,
    alebo boli príliš dlhé, a pri maličkom náraze sa poškodili - ale je otázne či bola zákaznička nato dopredu upozornená.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.