Zavrieť

Porady

Veľkonočné dekorácie - čas sa urputne blíži

Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
Katka, to je dobrý nápad, lebo tentokrát je Veľká noc vééééééééľmi zavčasu, priamo v daňovej sezóne a viacerí asi až na Veľký piatok zistíme (ja určite), že zase nemám ani okná umyté, nieto ešte pripravené nejaké ozdôbky.
Ty máš teraz posun v čase, tak ťa tu budeme vídavať zrejme až v noci (poznám to a som zvedavá, ako dlho ti bude trvať preorientovanie), tak nám po nociach môžeš nejaké dobré nápady podstrčiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

VladoaKatka Pozri príspevok
Ešte som videla tému vianočné dekorácie, ale veď v marci už budeme mať Veľkú noc. Ak chceme mať zelené - vyrašené obilie, nárcisky alebo nejaké obrúsky vyšívané, je najvyšší čas s tým začať. Čo Vy na to ... šikulky(šikuláci)
No nám šikulkám sa bude zeleniť z DP
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Rozalka Pozri príspevok
Katka, to je dobrý nápad, lebo tentokrát je Veľká noc vééééééééľmi zavčasu, priamo v daňovej sezóne a viacerí asi až na Veľký piatok zistíme (ja určite), že zase nemám ani okná umyté, nieto ešte pripravené nejaké ozdôbky.
Ty máš teraz posun v čase, tak ťa tu budeme vídavať zrejme až v noci (poznám to a som zvedavá, ako dlho ti bude trvať preorientovanie), tak nám po nociach môžeš nejaké dobré nápady podstrčiť.
Práve preto, že je veľmi zavčasu a tých pár minút na zasiatie nejakej trávičky do kochlíčka, alebo pri varení-pečení vajíčko môžete vyfúknuť a potom nenáročne ozdobiť,napr. fixkami, prilepiť mašličky, drobné kvietky, atď...Je vééééélmi skoro a ešte k tomu v tej naaaaajnevhodnejšej dobe...no už čo, ale sú to sviatky jari...viete,že keď už mám vianočné dekorácie poschovávané a je takto teplo vonku aj mám pocit, že ide jar.
Čo sa týka toho preorientovania sa - asi som to už zvládla, zajtra ma už čaká kopec príjemnejších aj menej príjemných povinností, takže ...už som doma a idem podľa nášho letného času. Nemávam s tým žiadne problémy, zatiaľ som väčší ako 7 hod. posun nemala. Ja som nezmar
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

evina Pozri príspevok
No nám šikulkám sa bude zeleniť z DP
a aj vyšívať si do nich môžeme
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Rozalka Pozri príspevok
nemám ani okná umyté

Neboj Rozalka, umyjeme, keď budú špinavé a bude sa nám aj chcieť a bude aj kúštik teplo a bude náhodou aj čas , vedved sviatky sú o inom ako o čistých oblokoch
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Toto som dnes objavila na internete a veľmi sa mi to páči. Ak je niekto šikovný a vie uháčkovať takéto čiapočky tak to môže byť zaujímavá veľkonočná dekorácia, čo poviete...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

hmm. takže tento rok veľkú noc zas nemám...
0 0
semagi semagi

semagi je offline (nepripojený) semagi

Posielam Vám niečo z mojej dielne
vn01.jpg  
vn04.jpg  
vn05.jpg  
1/1
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

semagi Pozri príspevok
Posielam Vám niečo z mojej dielne
Veľmi pekné
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Olice Pozri príspevok
Toto som dnes objavila na internete a veľmi sa mi to páči. Ak je niekto šikovný a vie uháčkovať takéto čiapočky tak to môže byť zaujímavá veľkonočná dekorácia, čo poviete...
Krásne sú tie vajíčka, skúsim dačo také urobiť aj ja. No veď napokon, keďže je Veľka noc tak zavčasu, určite sa im zídu tie čiapočky, aby nepomrzli.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Pochvala pre Semagi.
Avšak, viete, čo ma skutočne upútalo? Háčkovaný dekor na stole - krása!
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Ja nemam velmi rada velku noc tak som sa dostala len k tomuto. A zda sa, ze pri tom aj zostanem. Ale manusky a zlaty dazd mam rada. a aj tie chutnucke obrazky malickych kuriatok a kacatok.
DSCF6235.jpg  
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

anklar Pozri príspevok
Pochvala pre Semagi.
Avšak, viete, čo ma skutočne upútalo? Háčkovaný dekor na stole - krása!
A nie je to ručne pletený obrus? Mne sa zdá, že áno. Mám takýchto rôznych háčkovaných a pletených dekorov habadej, mohla by som ísť aj predávať, a len máločo použijem. To moja mama po večeroch len háčkuje a pletie.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Koľko týždňov pred Veľkou nocou treba dať klíčiť semená, aby boli také pekné zelené, ako na obrázku?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Zuziana Pozri príspevok
a aj vyšívať si do nich môžeme
... len aby sme v tých okienkach v DP nezačali hrať piškvorky, keď nám z toho začne harašiť
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

anklar Pozri príspevok
Pochvala pre Semagi.
Avšak, viete, čo ma skutočne upútalo? Háčkovaný dekor na stole - krása!
Možno je ten dekoračný obrus na stole paličkovaný.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

smith Pozri príspevok
Koľko týždňov pred Veľkou nocou treba dať klíčiť semená, aby boli také pekné zelené, ako na obrázku?
Zolee tak asi 3 týždne ja dávam pšenicu, ak hrozí, že by boli moc vysoké, tak ich dám do studenšej miestnosti.
Tento rok asi zasejem trávu, ešte uvidím, či niekde nájdem jačmeň alebo pšenicu. Ale to trávu skúsim 4 týždne pred.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

smith Pozri príspevok
Koľko týždňov pred Veľkou nocou treba dať klíčiť semená, aby boli také pekné zelené, ako na obrázku?
Tieto dekoracie si mozes urobit aj s pazitkou, alebo zeruchou. Zerucha narastie za 3 dni.
0 0
fimka fimka

fimka je offline (nepripojený) fimka

Pre anklar a olice:
Ten obrus sa neháčkuje a nepaličkuje, je to štrikované na okrúhlej ihlici.
Po uštrikovaní sa to vyperie, naškrobí a napne špendlíkmi (napr. na polystyrén). Plietla ich aj moja mama. Každý obrúsok má vlastný popis - zapísaný riadok po riadku, očko po očku.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Timka1 Pozri príspevok
A nie je to ručne pletený obrus? Mne sa zdá, že áno. Mám takýchto rôznych háčkovaných a pletených dekorov habadej, mohla by som ísť aj predávať, a len máločo použijem. To moja mama po večeroch len háčkuje a pletie.
Mno - čo vyzerá takto a podobne, to je podľa mňa háčkované, lebo neviem rozlišovať tieto ručne vyrobené nádhery . Znalkyne, prepáčte, prosím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať