Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
viem, že poraďáci poradia vždy.

Elena[/QUOTE]



úplne s Tebou súhlasím.

Táto PORADA je fakt vynikajúca. Na čele s p. Mihálom, Tweety, ........, len ma napadli len tie mená v tej rychlosti,
ostatní nech mi prepáčia,že som ich nevymenovala, ale to by som musela vymenovať všetkých čo sú tu na Porade.
noooo ešte mi napadlo pár mien.......Endrju, no vlastne aj CHOBOT, Ajobs atd...atd.....

Díky Vám VŠEM :p :p

posielam Vám všetkým velikánsku pusu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Barbara
viem, že poraďáci poradia vždy.
Elena
úplne s Tebou súhlasím.
Táto PORADA je fakt vynikajúca. Na čele s p. Mihálom, Tweety, ........, len ma napadli len tie mená v tej rychlosti,
ostatní nech mi prepáčia,že som ich nevymenovala, ale to by som musela vymenovať všetkých čo sú tu na Porade.
noooo ešte mi napadlo pár mien.......Endrju, no vlastne aj CHOBOT, Ajobs atd...atd.....
Díky Vám VŠEM :p :p
posielam Vám všetkým velikánsku pusu[/quote]

Vďaka za pochvalu, ale nebude nám hroziť, že budeme ešte pyšnejší, než sme? :p:p
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Vďaka za pochvalu, ale nebude nám hroziť, že budeme ešte pyšnejší, než sme? :p:p[/QUOTE]



noooooo nezdá sa mi, že by ste boli pyšní, ale keď ste , tak si myslím , že ste právom .
ale potom mi dovolte, aby som aj ja mohla byť trochu pyšná, že mám ten 1 poradabodík!!!!!!!!!!

v duchu som akurát včera nato myslela, že ja kedy už konečne budem mať aspoň ten 1 bodík. som veľmi rada , že som si to zaslúžila. :p
0 0
tina.mar tina.mar

tina.mar je offline (nepripojený) tina.mar

SUPER! Najmä rýchlosť a zaručenie odpovedí. Je tu spoľah.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Svoj názor chcem pripojiť tiež. Poradu som objavila len tento rok a lepšiu stránku na webe nepoznám. Nájdem tu všetko čo potrebujem, keď niečo nenájdem tak sa opýtam, múdre hlavičky mi poradia alebo pošlú link. Som z toho nadšená. Členovia porady mi pripadajú pomaly už ako moja rodina. A ešte jedna vec. Keď som potrebovala rady ohľadom účtovníctva a chcela som sa opýtať skúsenejších účtovníčiek z môjho mesta boli veľmi neochotné, hoci sme sa poznali. A tu mi poradíte aj keď ma nepoznáte. Ste naozaj všetci super. Ďakujem, že Ste!!!
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Barbara
noooooo nezdá sa mi, že by ste boli pyšní, ale keď ste , tak si myslím , že ste právom .
ale potom mi dovolte, aby som aj ja mohla byť trochu pyšná, že mám ten 1 poradabodík!!!!!!!!!!

v duchu som akurát včera nato myslela, že ja kedy už konečne budem mať aspoň ten 1 bodík. som veľmi rada , že som si to zaslúžila. :p
a už nie je 1 ale tri !!! gratulujem
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Lida
a už nie je 1 ale tri !!! gratulujem

Ďakujem Vám mockrát :p

budem sa snažiť ich nazbierať, nooooo asi len toľko, koľko tu má 1 nemenovaný pán...hihihi, no toľko asi by som nenazbierala ani za 10 rokov s mojími vedomosťami. :p
Bez toho pána by sme sa tu určite nezaobišli, že mám pravdu?????
no a jeho meno je..................,a jeho meno je......nooooooooooo ...........
áno ..........
pravdaže je to predsa p. MIHÁL.

p. Mihál veľmi si Vás vážime, tuším to kľudným svedomím môžem vyhlásiť v mene nás všetkých a dovoľte, aby sme Vám poďakovali za Vaše príspevky, za Vaše rady a za Vašu ochotu nám vždy pomôcť.
Vrelé díky a prajeme Vám ešte veľa príspevkov a pevné nervy do toho 30.6.2006, aby ste s nami tu vydržali a neutiekli, lebo ja si myslím, že vôbec nebudete stíhať nám odpovedať ohľadne toho RZP.
:p
ešteraz Vám vše dobre prajem
aspoň toľko
Díky, Díky Díky:p
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Barbara, ešte je len pondelok ráno, a už ste "v ráži". Klídek. Osobne sa teším, ako ma tu v máji - júni budú tisíce ľudí nie práve s láskou spomínať (pri mordovaní sa s tlačivami RZP).
Naposledy upravil Jozef Mihál : 27.02.06 at 07:47
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Jozef Mihál
Barbara, ešte je len pondelok ráno, a už ste "v ráži". Klídek. Osobne sa teším, ako ma tu v máji - júni budú tisíce ľudí nie práve s láskou spomínať (pri mordovaní sa s tlačivami RZP).



:p :p
0 0
Axel Wers Axel Wers

Axel Wers je offline (nepripojený) Axel Wers

:-)
Hoci som zaregistrovaný len pár dní ale Poradu poznám veľmi dlho, hodnotím veľmi kladne. Sú tu užitočné informácie, ktoré inde sotva nájdem.

Len samotný board sa mi zdá trochu zložitý, veľa linkov, odkazov na hlavnej stránke niekedy mám problém sa zorientovať
0 0
Verci Verci

Verci je offline (nepripojený) Verci

Este som tu len krátko ale už som si niekoľko krát pomohla. Nerozumiem pripomienkam "neotváraj novú temu "lebo ja neviem ako ju mám otvoriť,ale po odbornej stránke som spokojná.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Verci
Este som tu len krátko ale už som si niekoľko krát pomohla. Nerozumiem pripomienkam "neotváraj novú temu "lebo ja neviem ako ju mám otvoriť,ale po odbornej stránke som spokojná.
Nová téma sa dá otvoriť v jednotlivých sekciách. Trebárs si otvoriš "Daň z príjmu" a objavia sa ti témy, ktoré v tejto časti boli preberané. Ak zistíš, že tam nie je, čo hľadáš, tak hore pod číslom strán nájdeš napísané: Práca s poradou. Keď na ňu klikneš, tak tam okrem iného nájdeš: Pridaj novú tému. No a keď to zasa rozklikneš, môžeš písať...
Všetci sme spokojní, to si môžeš byť istá .
Príjemné čítanie...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Jozef Mihál
Osobne sa teším, ako ma tu v máji - júni budú tisíce ľudí nie práve s láskou spomínať (pri mordovaní sa s tlačivami RZP).
... No, mýlil ses trošičku ... Spomínajú určite s láskou
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

abel
... No, mýlil ses trošičku ... Spomínajú určite s láskou
Iba spomínajú?
Povedal by som, že priamo zasypávajú prejavmi toho, že na Jozefa myslia vo dne v noci a možno aj usínajú a prebúdzajú sa s jeho menom na perách.
Otázok (príspevkov) začínajúcich zaklínadlom "pán Mihál, prosím o odpoveď (pomoc / vyjadrenie / ... )" je tu viac ako požehnane najmä v týchto dňoch.
Jozef, vydrž! A my všetci s Tebou
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Fakt skvelá, skvelá stránka, len prosím v bode3 ankety je treba opraviť. Je tam uvedené citujem "sránka je fajn, ale príliš komplikovaná"
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Je to skvelá vec podeliť sa o problémy a nájsť riešenie.Sú tu milí ľudkovia.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Keďže mnohí z vás sú v tomto oveľa zbehlejší, chcem sa spýtať ostatných. Nepoužila som zatiaľ hodnotenie témy - hviezdičkami kvality. Buď som si len zle všímala alebo mi uniklo, podľa mňa sa veľmi nepoužíva. A myslím, že by hodnotenie bolo vodítkom nájsť podľa tohto označenia kvalitné a zaujímavé témy, pretože pri tej najlepšej vôli, je tu toľko príspevkov, že sa nedá obsiahnuť všetko.
Preto sa pýtam: používate to? Pretože to je podľa mňa určite hodnotenie objektívne, keď už sa tu niektorí snažia do iného hodnotenia vnášať kadejaké špekulácie, ktoré (zasa podľa mňa) väčšina poraďákov spochybňuje teda špekulácie vylučuje. Netvrdím, že sa tu nenájde jeden zo sto (alebo tisíc?), ale to nie je dôvod na to, aby sme tým odradili a brzdili tých, ktorí skutočne nemajú najmenší zlý úmysel v počte príspevkov atď.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ani ja som nepoužila hodnotenie témy...ani ma to nejako nenapadlo..
ale téma, kým nie je uzavretá, môže stratiť na kvalite, (bola tu jedna taká 9.-10. mája, ktorá sa podľa môjho názoru zbytočne natiahla a na kvalite stratila), takže asi by som hodnotila len tému, ktorá je uzavretá.
Hodnotenie je tiež subjektívne...ved vyššie hodnotím tému, ktorá mi pomohla vyriešiť moje problémy.
Necítim sa dostatočne kompetentná témy hodnotiť, ale opakujem, nehodnotila som skôr preto, že ma to ani nenapadlo.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Lida
...ale téma, kým nie je uzavretá, môže stratiť na kvalite, (bola tu jedna taká 9.-10. mája, ktorá sa podľa môjho názoru zbytočne natiahla a na kvalite stratila), takže asi by som hodnotila len tému, ktorá je uzavretá.
Nemôžem nesúhlasiť.
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Lida
Hodnotenie je tiež subjektívne...ved vyššie hodnotím tému, ktorá mi pomohla vyriešiť moje problémy.
Aj vždy bude. Bolo by však dobré, keby hodnotenie malo nejaké kritériá, napríklad téma opakovane rozoberaná, ale z pohľadu Poraďáka najlepšie, tým pádom by bolo možné vybrať z veľkého rozsahu tému, ktorá je ohodnotená a nezaoberať sa tou istou otázkou, ktorá je napríklad zodpovedaná menej komplexne. Typickým príkladom napr. v DPH je "nadobudnutie tovaru", pričom v poslednom období nie je pohľad na riešenie taký komplexný, v akom bol rozoberaný napr. minulý rok. Vtedy sme si ujasňovali a zdôvodňovali veci, ktorými sa dnes nezaoberáme a teda častokrát sú pre zadávateľa otázky riešenia "nepochopiteľné". A pritom veľa vecí (možno všetko) tu už raz bolo ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať