Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

hmm, a existuje ešte nejaká stránka bez reklamy?
... by som chcela vidieť
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Katka22 Pozri príspevok
Napríklad keď sa robilo ročné zúčtovanie ZP , mi Janka Acsová veľmi pomohla veľmi rýchlo a zrozumiteľne .
Priznám sa, že veľmi, ale veľmi nerada sa vzdávam tetjo zásluhy a veľmi, veľmi rada ju prenechám Janke Motyčkovej.

Ja sa dobrovoľne pohybujem vo sférach dane z pridanej hodnoty a jednoduchého účtovníctva, občas v dani z príjmu a PÚ ... podľa toho, čo ma pritiahne k odpovedi, ktorá je často ... bez odozvy. Ďakujem všetkým za výnimky.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jana Acsová Pozri príspevok
Priznám sa, že veľmi, ale veľmi nerada sa vzdávam tetjo zásluhy a veľmi, veľmi rada ju prenechám Janke Motyčkovej.

Ja sa dobrovoľne pohybujem vo sférach dane z pridanej hodnoty a jednoduchého účtovníctva, občas v dani z príjmu a PÚ ... podľa toho, čo ma pritiahne k odpovedi, ktorá je často ... bez odozvy. Ďakujem všetkým za výnimky.
A ja od prečítania toho príspevku rozmýšľam, odkedy si sa dala RZZP
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
evina Pozri príspevok
A ja od prečítania toho príspevku rozmýšľam, odkedy si sa dala RZZP
Evka priznám sa že tiež ma napadlo, čo som toho roku povyvádzala. No ale rekapituláciou som zistila, že v RZZP nič. Ani svoje som si nerobila
0 0
Katka22 Katka22

Katka22 je offline (nepripojený) Katka22

teraz hlavne mama :-)
Jana Acsová Pozri príspevok
Priznám sa, že veľmi, ale veľmi nerada sa vzdávam tetjo zásluhy a veľmi, veľmi rada ju prenechám Janke Motyčkovej.

Ja sa dobrovoľne pohybujem vo sférach dane z pridanej hodnoty a jednoduchého účtovníctva, občas v dani z príjmu a PÚ ... podľa toho, čo ma pritiahne k odpovedi, ktorá je často ... bez odozvy. Ďakujem všetkým za výnimky.

Ospravedľňujem sa Janke Motyčkovej za popletenie mien ďakujem za upozornenie Janke Acsovej.
Naposledy upravil Katka22 : 18.09.07 at 09:26
0 0
yamasaki yamasaki

yamasaki je offline (nepripojený) yamasaki

Stránku už navštevujem dlho a veľa z Vás mi už aj pomohlo, hádam nadíde čas, keď poradím niekomu aj ja.
Ale ešte stále som neprišla na to, kde sú tí smajlíkovia, ktorých by som tu chcela vložiť! :,)
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Keď odpovedáš alebo cituješ píšeš to tabuľky a na jej pravej strane máš smejkov , aj pod tabuľkou...,
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

yamasaki Pozri príspevok
Stránku už navštevujem dlho a veľa z Vás mi už aj pomohlo, hádam nadíde čas, keď poradím niekomu aj ja.
Ale ešte stále som neprišla na to, kde sú tí smajlíkovia, ktorých by som tu chcela vložiť! :,)
Keď nechceš citovať a píšeš text do rámika, tak tam nikde nevidíš smajlíkov. Musíš kliknúť na rozšírené možnosti ODPOVEDAŤ a tam uvidíš smajlíkov
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

yamasaki Pozri príspevok
Stránku už navštevujem dlho a veľa z Vás mi už aj pomohlo, hádam nadíde čas, keď poradím niekomu aj ja.
Ale ešte stále som neprišla na to, kde sú tí smajlíkovia, ktorých by som tu chcela vložiť! :,)
Napr. takéhoto? Klikneš pravou stranou myšky na smajlíka a on ti do toho textu pekne skočí. Ale tu sú poraďáci, ktorí vedia chechtáčikov vytiahnuť aj spod zeme a na to som tiež ešte neprišla ako to robia. Ale nič to, však sme my devy šikovné raz sa aj to naučíme.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Kazu Pozri príspevok
Napr. takéhoto? Klikneš pravou stranou myšky na smajlíka a on ti do toho textu pekne skočí. Ale tu sú poraďáci, ktorí vedia chechtáčikov vytiahnuť aj spod zeme a na to som tiež ešte neprišla ako to robia. Ale nič to, však sme my devy šikovné raz sa aj to naučíme.
Napr. dvojbodkameedvojbodka
dvojbodka veľké D
dvojbodka pravá zátvorka
dvojbodka eekdvojbodka

P.s. treba si to skúsiť na šuťáku
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Už tam letím

Ďakujéém!!!!
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Uáááá Betka ty si ale nasr.... ... no však nech, všetko čas vyrieši , či už s čur... alebo bez nich, haha normalne sa smejem na monitor ako blbá... aj tu prebieha prirodzená selekcia

...škoda že si to vymazala
Naposledy upravil Halli : 14.09.07 at 18:35
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

andrej_rv Pozri príspevok
To akože "ženské" nicky ďakujú všetky, len chlopi nie ?
, nemyslela som to tak.

Slavica, Andrej, stihli ste si prečítať, ...... Asi som dnes trošku ,
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
betka Pozri príspevok
, nemyslela som to tak.

Slavica, Andrej, stihli ste si prečítať, ...... Asi som dnes trošku ,

Betka , nielen Andrej a Slávica .........
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Počkajte, zďobkajú nás, však my sme
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Kazu Pozri príspevok
Počkajte, zďobkajú nás, však my sme
Práveže my sme boli v téme: Váš názor na Poradu, a tí čuráci..., len som príspevok hodila do smetí.....
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Betka akí čundráci... ? Už je po stanovačkách.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

nová téma : čur.... na porade , prepáč Richard..pssst už som ticho Manuál nerob sa ! ... no kopirajt...zmažem xi
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Manual Pozri príspevok
Betka akí čundráci... ? Už je po stanovačkách.
Nechápete, že je to preklep??? (čudáci). Veď aj mne sa stalo, že miesto NASTALO som napísala NASRALO A to do oficiálneho textu.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

jana Pozri príspevok
P. Mihál ja voči vašej osobe nemám absolútne žiadne námietky,uznávam Vás ako odborníka, ale keď sa chcem niečo dozvedieť , kliknem na odpoveď a už mi na obrazovke bliká zaregistrujte sa a objednajte si draka a potom sa dozvieš. To mi vadí.
Janka, v profile máš, že si hlavný účtovník. Povedz sama, koľko publikácií odoberáš a koľko strán z tých kníh skutočne využiješ. Lebo ja sa priznám, že som si ročne predplácala 3 odborné - každá nad 1000.- Sk ročne ( to bolo minimum) a v každej z nich som mala len určité stránky, ktoré sa ma skutočne týkali. A kým vyšlo ďalšie číslo, ja už som potrebovala aktuálne niečo riešiť. Odkedy som si predplatila DRAK-a, zrušila som ostatné knihy, ktoré mi zaberali aj veľa miesta a okamžite pri zmene alebo novele zákona to mám v DRAK-ovi aj s odborným výkladom, prípadne s konkrétnym riešením mojej situácie. A mám to poruke či som doma, či som v zahraničí - prístup na internet je určite dostupnejší ako keby som mala nosiť so sebou všetky tie knihy. A to nehovorím o atmosfére, ktorú som z kníh ešte nevycítila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať