Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Anik Pozri príspevok
ja mám prosbu
keď môžem tak sa tu snažím práve teraz pred DP tráviť čo najviac času a študovať budem , ale podľa mňa by mnohým práve tým , ktorí sa nevedia veľmi dobre pohybovať po porade veľmi pomohlo , keby sa téma
Suhrn 2009 dala dať niekde na viditeľné miesto, napr. pridať to niekde do kolenky -dôležité. Ja som ju už 3 dni hľadala a nepodarilo sa mi to nájsť, lebo som zadávala kadečo čo len nie Súhrn 2009, ale obávam sa že zajtra keby že si to nepoznačím budem znovu hľadať a teraz je toho času naozaj málo a tieto informácie tu zosumarizované majú prenás menej zdatných obrovskú hodnotu
ďakujem Anika

Hore na lište je "práca s témou" Klikni tam a daj si tému sledovať. Potom cez NASTAVENIA a sledované témy, to ľahšie nájdeš.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

dievčence ďakujem
to sledovanie témy som si sama nikdy nemusela zadať, lebo keď sa napíše príspevok automaticky mi chodilo sledovanie témy na @ zase som o niečo múdrejšia ďakujééééééém
Anika
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Anik Pozri príspevok
dievčence ďakujem
to sledovanie témy som si sama nikdy nemusela zadať, lebo keď sa napíše príspevok automaticky mi chodilo sledovanie témy na @ zase som o niečo múdrejšia ďakujééééééém
Anika
Anika,
akože Ti chodilo automaticky??....to si tam asi mala kedysi zadané.

Lebo mne chodí upozornenie iba na tie, ktoré si sama zadám.

Alebo mi niečo ušlo???
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Anik Pozri príspevok
dievčence ďakujem
Anika správne malo byť:
Janíčko /marjankaj/ a dievčence ďakujem

P.S.
Aká som Janíčko?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Muška Pozri príspevok
Anika správne malo byť:
Janíčko /marjankaj/ a dievčence ďakujem

P.S.
Aká som Janíčko?
Nadenka si super. Ale neviem, či to teraz "rozchodím"
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

takže oprava, a veľké ospravedlnenie aspoň vidno, že moja orientácia na porade je slabšia a Vašu pomoc naozaj veľmi potrebujem . Keď pracujem tak ma ešte na PC nechajú, ale ak študujem tak sa bavím a vtedy ak sú mládežníci poblízku a potrebujú obidva PC tak mám smolu ako včera večer. A ešte na ospravedlnenie ja niesom len vyložený účtovník robím aj inú prácu zhruba 70 % môjho prac. času venujem inej práci, ale snažím sa zaplatiť si všetky programy a školenia p. Mihála a samozrejme ak mi to čas dovolí vaše neoceniteľné rady. Naozaj je super , že niečo také existuje a kto chce študovať má možnosť aj takýmto spôsobom .
takže Janíčko a dievčence ďakujem
Anika
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Chcem sa tiež pridať k Vašej téme. S poradou som veľmi spokojná, ja som začínajúca účtovníčka robím to nejaký polrok sama predtým som tu ešte mala kolegynu ktorá mi radila. Teraz ked niečo neviem tak si kliknem na poradu a snažím sa nájsť čo potrebujem. Aj ked je nás tu asi viac, ktorí potrebujú pomoc ako tých, ktorí sa vedia v tých, ktorých oblastiach orientovať vačšinou dostanem odpoved na svoje otázky. Chcela by som sa z Porady naučiť čo najviac aby som aj ja mohla radiť ako radia mne, za čo im srdečne dakujem. Taktiež dakujem všetkým, ktorý sa podieľajú na porade. Pekný den
0 0
mares mares

mares je offline (nepripojený) mares

Ja som ako začínajúca účtovníčka v JÚ veľmi spokojná s Poradou. Vždy si nájdem tému, ktorú potrebujem a aj rady starších poraďákov, hoci mi niekedy vadia odpovede tých zbehlejších,ktorí sa nad niektorými otázkami čudujú, že čo to nevieme. Je to len môj postreh, ale každý raz začína a už mi to prestalo vadiť. Takže p o r a ď a c i ďakujem , že ste.
0 0
Renka30780 Renka30780

Renka30780 je offline (nepripojený) Renka30780

Túto stránku som objavila asi pred 3 rokmi,keď začal manžel podnikať.Je to NAJSUPER stránka(hlavne suhrny za akt.rok),je tu všetko jednoducho napisané,prehľadné.Vždy som tu našla čo so potrebovala vedieť.za všetko vďaka
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Dobrý deň.
Toto, čo napíšem skončí mojím vyhadzovom z porada.sk ale nedá mi.
Porada je super nápad, super stránka a v drvivej väčšine tu sú super ľudia. Škoda, že len vo väčšine.
Dnes som sa stretol s osobou, ktorej zachutila moc a ktorá si robí s príspevkami čo chce v rozpore s pravidlami, Etikou porady. Nebudem ju menovať, kto si všimol, vie. Len ma mrzí, že prácu danej osoby nie je možné nijako kontrolovať a nijako komentovať, lebo to ihneď vymaže, či presunie. Neznesie kritiku a je zaujatá voči akémukoľvek oponovaniu.
Ctím si prácu moderátorov,menovite:Blsko ; Chobot ; Martin Mocko ; Beata ; arizona ; mysimis ; Filip Glasa ; lenkak ; endrju ; Zoltán Kovács ; Jana Acsová ; Richard ; Marína ; ich práca je zodpovedná a dôležitá, ale chcem Vám moderátorom povedať, že jedna osoba Vám robí zlé meno.
Držím palce Porade, ľuďom na nej, stretol som tu veľa úžasných ľudí. Lúčim sa s Vami, lebo si myslím, som si viac menej istý, že moja nonkomfornita nebude tolerovaná a dostanem ban. Ak sa mýlim, budem veľmi prekvapený.
Držte sa.
PS: Keby ma niekto hľadal, spýtajte sa na mňa, niekto Vám dá kontakt na mňa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Dobrý deň.
Toto, čo napíšem skončí mojím vyhadzovom z porada.sk ale nedá mi.
Porada je super nápad, super stránka a v drvivej väčšine tu sú super ľudia. Škoda, že len vo väčšine.
Dnes som sa stretol s osobou, ktorej zachutila moc a ktorá si robí s príspevkami čo chce v rozpore s pravidlami, Etikou porady. Nebudem ju menovať, kto si všimol, vie. Len ma mrzí, že prácu danej osoby nie je možné nijako kontrolovať a nijako komentovať, lebo to ihneď vymaže, či presunie. Neznesie kritiku a je zaujatá voči akémukoľvek oponovaniu.
Ctím si prácu moderátorov,menovite:Blsko ; Chobot ; Martin Mocko ; Beata ; arizona ; mysimis ; Filip Glasa ; lenkak ; endrju ; Zoltán Kovács ; Jana Acsová ; Richard ; Marína ; ich práca je zodpovedná a dôležitá, ale chcem Vám moderátorom povedať, že jedna osoba Vám robí zlé meno.
Držím palce Porade, ľuďom na nej, stretol som tu veľa úžasných ľudí. Lúčim sa s Vami, lebo si myslím, som si viac menej istý, že moja nonkomfornita nebude tolerovaná a dostanem ban. Ak sa mýlim, budem veľmi prekvapený.
Držte sa.
PS: Keby ma niekto hľadal, spýtajte sa na mňa, niekto Vám dá kontakt na mňa.
ja neviem,ale mne osobne olinka alias Dav,neublizila-ja osobne stojim za nou
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Dobrý deň.
Toto, čo napíšem skončí mojím vyhadzovom z porada.sk ale nedá mi.
Porada je super nápad, super stránka a v drvivej väčšine tu sú super ľudia. Škoda, že len vo väčšine.
Dnes som sa stretol s osobou, ktorej zachutila moc a ktorá si robí s príspevkami čo chce v rozpore s pravidlami, Etikou porady. Nebudem ju menovať, kto si všimol, vie. Len ma mrzí, že prácu danej osoby nie je možné nijako kontrolovať a nijako komentovať, lebo to ihneď vymaže, či presunie. Neznesie kritiku a je zaujatá voči akémukoľvek oponovaniu.
Ctím si prácu moderátorov,menovite:Blsko ; Chobot ; Martin Mocko ; Beata ; arizona ; mysimis ; Filip Glasa ; lenkak ; endrju ; Zoltán Kovács ; Jana Acsová ; Richard ; Marína ; ich práca je zodpovedná a dôležitá, ale chcem Vám moderátorom povedať, že jedna osoba Vám robí zlé meno.
Držím palce Porade, ľuďom na nej, stretol som tu veľa úžasných ľudí. Lúčim sa s Vami, lebo si myslím, som si viac menej istý, že moja nonkomfornita nebude tolerovaná a dostanem ban. Ak sa mýlim, budem veľmi prekvapený.
Držte sa.
PS: Keby ma niekto hľadal, spýtajte sa na mňa, niekto Vám dá kontakt na mňa.
Roman,pocuvaj,mam rad aj teba a sledujem tvoje prispevky ktore su fakt dobre-neboj sa,to sa vsetko s olinkou utrasie a budete velki kamarati.ja som sa pred rokom tiez strasne lucil a vidis som tu doteraz a ked dozijem tak tu budem este dlho-tak sa na to vyspi a zajtra nech si tu v tvojej dobrej forme keby som mal za kazde nedorozumenie odchadzat,tak odchadzam 3 krat denne-takze klidek.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Šrek, ty čo hneď trieskaš dvermi?..
..inak súhlasím so Stanislavom...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som sa pred rokom tiez strasne lucil a vidis som tu doteraz a ked dozijem tak tu budem este dlho-tak sa na to vyspi a zajtra nech si tu v tvojej dobrej forme keby som mal za kazde nedorozumenie odchadzat,tak odchadzam 3 krat denne-takze klidek.
pepsikova Pozri príspevok
..Šrek, ty čo hneď trieskaš dvermi?..
..inak súhlasím so Stanislavom...
Mgr.Shrek Pozri príspevok
Dobrý deň.
Toto, čo napíšem skončí mojím vyhadzovom z porada.sk ale nedá mi.
Porada je super nápad, super stránka a v drvivej väčšine tu sú super ľudia. Škoda, že len vo väčšine.
Dnes som sa stretol s osobou, ktorej zachutila moc a ktorá si robí s príspevkami čo chce v rozpore s pravidlami, Etikou porady. Nebudem ju menovať, kto si všimol, vie. Len ma mrzí, že prácu danej osoby nie je možné nijako kontrolovať a nijako komentovať, lebo to ihneď vymaže, či presunie. Neznesie kritiku a je zaujatá voči akémukoľvek oponovaniu.
Ctím si prácu moderátorov,menovite:Blsko ; Chobot ; Martin Mocko ; Beata ; arizona ; mysimis ; Filip Glasa ; lenkak ; endrju ; Zoltán Kovács ; Jana Acsová ; Richard ; Marína ; ich práca je zodpovedná a dôležitá, ale chcem Vám moderátorom povedať, že jedna osoba Vám robí zlé meno.
Držím palce Porade, ľuďom na nej, stretol som tu veľa úžasných ľudí. Lúčim sa s Vami, lebo si myslím, som si viac menej istý, že moja nonkomfornita nebude tolerovaná a dostanem ban.

Ak sa mýlim, budem veľmi prekvapený.

Držte sa.
PS: Keby ma niekto hľadal, spýtajte sa na mňa, niekto Vám dá kontakt na mňa.
Stanko , Pepsi ... prosím kde vidíte, že Mgr. Shrek chce opustiť poradu.
Lebo ja vidím akurát OBROVSKÉ OBAVY Mgr. Shreka s vylúčenia, nakoľko sa dostal do konfliktu s moderátorkou.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Stanko , Pepsi ... prosím kde vidíte, že Mgr. Shrek chce opustiť poradu.
Lebo ja vidím akurát OBROVSKÉ OBAVY Mgr. Shreka s vylúčenia, nakoľko sa dostal do konfliktu s moderátorkou.
ale v pohode,nikto shreka nechce vyhadzovat-shrek proste dostal nejaku chvilkovu depku a jeho to prejde...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ako sa kráti termín podávania DP graduje aj nervozita medzi členmi. Občas niekomu prasknú aj nervy (aj mne....)
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale v pohode,nikto shreka nechce vyhadzovat-shrek proste dostal nejaku chvilkovu depku a jeho to prejde...
Stano, Pepsikova.
Nikde som nedeklaroval, že chcem opustiť poradu. Včera som vyjadril názor na prácu jednej moderátorky, na to, ako používa moderátorske práva, ako sa oháňa Etikou a bez relevantého vysvetlenia presunula celú konverzáciu na smetisko.
Požiadal som ju o vysvetlenie, kde a ako som porušil Etiku porady avšak odpovede sa mi nedostalo.
Ani jeden z 21 bodov Etiky som svojimi príspevkami neporušil a napriek tomu boli presunuté. Neviem, kvôli čomu a nemienim o tom polemizovať. Porušil by som bod 19 Etiky.
Z dôvodu, aby som poukázal na prácu dotyčnej som napísal do tejto témy, "Váš názor na Poradu".
Ako som už spomenul, nechcem opustiť dobrovoľne Poradu, ale obávam sa vylúčenia z dôvodu vyjadrenia názoru.
Dúfam, že už rozumiete
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Stano, Pepsikova.
Nikde som nedeklaroval, že chcem opustiť poradu. Včera som vyjadril názor na prácu jednej moderátorky, na to, ako používa moderátorske práva, ako sa oháňa Etikou a bez relevantého vysvetlenia presunula celú konverzáciu na smetisko.
Požiadal som ju o vysvetlenie, kde a ako som porušil Etiku porady avšak odpovede sa mi nedostalo.
Ani jeden z 21 bodov Etiky som svojimi príspevkami neporušil a napriek tomu boli presunuté. Neviem, kvôli čomu a nemienim o tom polemizovať. Porušil by som bod 19 Etiky.
Z dôvodu, aby som poukázal na prácu dotyčnej som napísal do tejto témy, "Váš názor na Poradu".
Ako som už spomenul, nechcem opustiť dobrovoľne Poradu, ale obávam sa vylúčenia z dôvodu vyjadrenia názoru.
Dúfam, že už rozumiete
roman,nikto ta nevyluci-to ti garantujem.a na dav sa nehnevaj-to sa vysvetli
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
roman,nikto ta nevyluci-to ti garantujem.a na dav sa nehnevaj-to sa vysvetli
Moj názor na Olgu-dav je ten,že má síce bystrý intelekt , no je aj cholerik a v niektorých otázkach chce mať zakaždým posledné slovo.
A to niektorí vidia ako problém,
v mojich očiach ju najviac kompromitujú blízke osobné vzťahy s niektorými Poraďačkami, dokonca priznala v príspevkoch aj osobné stretnutia,
jednoducho na základe takýchto nadštandardných vzaťahov,jednoducho nemože byť NAD VECOU.
Odo mňa všetko.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Stano, Pepsikova.
Nikde som nedeklaroval, že chcem opustiť poradu. Včera som vyjadril názor na prácu jednej moderátorky, na to, ako používa moderátorske práva, ako sa oháňa Etikou a bez relevantého vysvetlenia presunula celú konverzáciu na smetisko.
Požiadal som ju o vysvetlenie, kde a ako som porušil Etiku porady avšak odpovede sa mi nedostalo.
Ani jeden z 21 bodov Etiky som svojimi príspevkami neporušil a napriek tomu boli presunuté. Neviem, kvôli čomu a nemienim o tom polemizovať. Porušil by som bod 19 Etiky.
Z dôvodu, aby som poukázal na prácu dotyčnej som napísal do tejto témy, "Váš názor na Poradu".
Ako som už spomenul, nechcem opustiť dobrovoľne Poradu, ale obávam sa vylúčenia z dôvodu vyjadrenia názoru.
Dúfam, že už rozumiete
Neviem Roman, ale ozaj si myslíš, že treba toľko o tom hovoriť? "Vylúčia ma asi, nevylúčia ma asi ? Lúčim sa s vami, ak ma vylúčia, nelúčim sa s vami, ak ma nevylúčia". Si presvedčený, že na Tebe bola spáchaná až taká krivda? Svoje si si povedal a život ide ďalej. Aj ten poraďácky.
A keď už o niekom píšeš, minimálne by bolo slušné, aby si ho oslovoval nickom a nepísal ako o dotyčnom, alebo tamtom a hentom. A žeby som aj ja začala špekulovať o tom, či budem za tento príspevok vylúčená alebo nebudem vylúčená? To aby som sa začala lúčiť aj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať