Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Laco-monter Pozri príspevok
Moj názor na Olgu-dav je ten,že má síce bystrý intelekt , no je aj cholerik a v niektorých otázkach chce mať zakaždým posledné slovo.
A to niektorí vidia ako problém,
v mojich očiach ju najviac kompromitujú blízke osobné vzťahy s niektorými Poraďačkami, dokonca priznala v príspevkoch aj osobné stretnutia,
jednoducho na základe takýchto nadštandardných vzaťahov,jednoducho nemože byť NAD VECOU.
Odo mňa všetko.
A Ty kamil, radšej porozmýšľaj o svojej psychike. O tých tvojich transparentoch, príspevkoch s písmenami veľkosti koňa, a s obsahom hraničiacim s debilitou.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Petra Nová Pozri príspevok
A Ty kamil, radšej porozmýšľaj o svojej psychike. O tých tvojich transparentoch, príspevkoch s písmenami veľkosti koňa, a s obsahom hraničiacim s debilitou.
NIE SOM KAMIL ani Karas Milan, neviem prečo si ma myliš z niekým iným,

okrem toho ja som sa o existencii,nejakého Kamila dozvedel práve od Teba.

A len tak mimochodom ,

Ktorá "Petra Nová" sa teraz prihovorila ??? Petra Nová č.1 alebo Petra Nová č. 2 ???

Ja tipujem,že teraz si Petra Nová č. 1.
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Neviem Roman, ale ozaj si myslíš, že treba toľko o tom hovoriť? "Vylúčia ma asi, nevylúčia ma asi ? Lúčim sa s vami, ak ma vylúčia, nelúčim sa s vami, ak ma nevylúčia". Si presvedčený, že na Tebe bola spáchaná až taká krivda? Svoje si si povedal a život ide ďalej. Aj ten poraďácky.
A keď už o niekom píšeš, minimálne by bolo slušné, aby si ho oslovoval nickom a nepísal ako o dotyčnom, alebo tamtom a hentom. A žeby som aj ja začala špekulovať o tom, či budem za tento príspevok vylúčená alebo nebudem vylúčená? To aby som sa začala lúčiť aj
Nie Petra. Máš pravdu. Budem ticho a budem sa pozerať na to ako niekto používa svoje práva.

A chcem sa touto cestou ospravedlniť Dav za tvrdenie, že moje príspevky presunula na smetisko. Zistil som, že to nie je pravda. A vzhľadom na to, že nechcem šíriť dezinformácie: Dav moje príspevky nepresunula. Ospravedlňujem sa ti za to tvrdenie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Xanti Pozri príspevok
Stanko , Pepsi ... prosím kde vidíte, že Mgr. Shrek chce opustiť poradu.
.
..

..moja a ty čo čítaš?..ak napíšem:..""čo trieskaš dverami?.."" tak je to jednoznačné, že si myslím, že ide preč?..myslím, že sa tu zbytočne rieši každé slovo, teda rýpe sa v ...no...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Nie Petra. Máš pravdu. Budem ticho a budem sa pozerať na to ako niekto používa svoje práva.

A chcem sa touto cestou ospravedlniť Dav za tvrdenie, že moje príspevky presunula na smetisko. Zistil som, že to nie je pravda. A vzhľadom na to, že nechcem šíriť dezinformácie: Dav moje príspevky nepresunula. Ospravedlňujem sa ti za to tvrdenie.
Romanko,tak to si teda trosku pokakal,ze si neoveris fakty a niekoho bezpredmetne odsudis ,za to by mala u teba mat aspon pozvanie na obed
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Romanko,tak to si teda trosku pokakal,ze si neoveris fakty a niekoho bezpredmetne odsudis ,za to by mala u teba mat aspon pozvanie na obed
Nepreháňaš to trošku tým vtieraním???

Dav to pre istotu vymazala a niekto iný pre pokoj porady to hodil na smetisko aby si každý urobil svoj názor.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Navrhujem , keď sa už všetko vyjasnilo .....urobme hrubú čiaru
__________________________________________________ _________

a venujme sa ďalej práci....., Porade......, sebe navzájom..... atď. v priateľskej atmosfére .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Nepreháňaš to trošku tým vtieraním???

Dav to pre istotu vymazala a niekto iný pre pokoj porady to hodil na smetisko aby si každý urobil svoj názor.
Nemam dovod sa vtierat Dav,ale zasa svedomie mi kaze si ju zastat-je dobra moderatorka a ja si ju chcem zastat a nech sa nikto nehneva,ale je to moj nazor,takze tak,hm
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Mgr.Shrek Pozri príspevok
Dobrý deň.
Toto, čo napíšem skončí mojím vyhadzovom z porada.sk ale nedá mi.
Porada je super nápad, super stránka a v drvivej väčšine tu sú super ľudia. Škoda, že len vo väčšine.
Dnes som sa stretol s osobou, ktorej zachutila moc a ktorá si robí s príspevkami čo chce v rozpore s pravidlami, Etikou porady. Nebudem ju menovať, kto si všimol, vie. Len ma mrzí, že prácu danej osoby nie je možné nijako kontrolovať a nijako komentovať, lebo to ihneď vymaže, či presunie. Neznesie kritiku a je zaujatá voči akémukoľvek oponovaniu.
Ctím si prácu moderátorov,menovite:Blsko ; Chobot ; Martin Mocko ; Beata ; arizona ; mysimis ; Filip Glasa ; lenkak ; endrju ; Zoltán Kovács ; Jana Acsová ; Richard ; Marína ; ich práca je zodpovedná a dôležitá, ale chcem Vám moderátorom povedať, že jedna osoba Vám robí zlé meno.
Držím palce Porade, ľuďom na nej, stretol som tu veľa úžasných ľudí. Lúčim sa s Vami, lebo si myslím, som si viac menej istý, že moja nonkomfornita nebude tolerovaná a dostanem ban. Ak sa mýlim, budem veľmi prekvapený.
Držte sa.
PS: Keby ma niekto hľadal, spýtajte sa na mňa, niekto Vám dá kontakt na mňa.
Napísal si toto tu pekne, číta sa to dobre, ALE:
Nevysvetľuj toľko, nie je to potrebné. Nepoznám poraďáka, ktorého počet ocenení v tak krátkej dobe rástol takýmto tempom. A to je tvoj kredit. Nie šarvátky s moderátorom. Tie sú tu bežné, boli a aj budú........Či sa to niekomu páči, alebo nie. Ja som rada, veľmi rada, že si prišiel a ostávaš....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nemam dovod sa vtierat Dav,ale zasa svedomie mi kaze si ju zastat-je dobra moderatorka a ja si ju chcem zastat a nech sa nikto nehneva,ale je to moj nazor,takze tak,hm
Ja sa nehádam,
je to tvoj názor ja mám svoj názor a je diametrálne odlišný od tvojho.

Btw. Dav, Mgr.Shrek sa Ti ospravedlnil. Ja ešte stále pamätám na diskusiu, čo si zmazala v lete kedy som žiadala verejné ospravedlnenie od jednej poradáčky, ktorej slová sa ma dotkli. Doteraz som sa nedočkala, aj to svedčí o charaktere človeka.
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Romanko,tak to si teda trosku pokakal,ze si neoveris fakty a niekoho bezpredmetne odsudis ,za to by mala u teba mat aspon pozvanie na obed
Stano,
Ad1. Na Smetisku je téma s mojim nickom a pod ňou d Dav.
Preto som si myslel, že to tam presunula ona. Dostal som však informáciu, že to spravil niekto iný, preto som sa ospravedlnil.

Ad 2. Ja som za svoj omyl ospravedlnil a obvinenia od Dav zostali bez odozvy.

Skús sa na celú vec pozrieť s nadhľadom a posúdiť konanie mňa a Dav objektívne.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mgr.Shrek Pozri príspevok
Stano,
Ad1. Na Smetisku je téma s mojim nickom a pod ňou d Dav.
Preto som si myslel, že to tam presunula ona. Dostal som však informáciu, že to spravil niekto iný, preto som sa ospravedlnil.

Ad 2. Ja som za svoj omyl ospravedlnil a obvinenia od Dav zostali bez odozvy.

Skús sa na celú vec pozrieť s nadhľadom a posúdiť konanie mňa a Dav objektívne.

Božinku , však to smetisko patrí tiež k Porade , už aj ja som bola na smetisku a prežila som to Nič v zlom , ja Ťa chcem len ukľudniť .
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
A ja som bola na smetisku niekoľkokrát. Vždy ma to pozdvihlo na duchu......
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Danila Pozri príspevok
A ja som bola na smetisku niekoľkokrát. Vždy ma to pozdvihlo na duchu......
Danila,
keby si bola Daniliak. Tak by som sa nedivila, že by ťa to nadvihlo na duchu. Šak pánom na smetisku je kohút.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Laco-monter Pozri príspevok
NIE SOM KAMIL ani Karas Milan, neviem prečo si ma myliš z niekým iným,

okrem toho ja som sa o existencii,nejakého Kamila dozvedel práve od Teba.

A len tak mimochodom ,

Ktorá "Petra Nová" sa teraz prihovorila ??? Petra Nová č.1 alebo Petra Nová č. 2 ???

Ja tipujem,že teraz si Petra Nová č. 1.
Veľmi pekne Ťa prosím, a ja často neprosím, daj nejaké znamenie, že fakt nie si Karas. Lebo Petra ma celkom zmiatla. A ak Karas si, tak sa idem rovno obesiť. Potom vyhlásim, že KARAS JE GÉNIUS. A doteraz som si to myslela len o sebe.
A aby som nebola mimo témy: Porada je neopakovateľná, je úžasná, je jednoducho naša naj, naj, naj..... Alenka v ríši divov...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mgr.Shrek Pozri príspevok
Stano,
Ad1. Na Smetisku je téma s mojim nickom a pod ňou d Dav.
Preto som si myslel, že to tam presunula ona. Dostal som však informáciu, že to spravil niekto iný, preto som sa ospravedlnil.

Ad 2. Ja som za svoj omyl ospravedlnil a obvinenia od Dav zostali bez odozvy.

Skús sa na celú vec pozrieť s nadhľadom a posúdiť konanie mňa a Dav objektívne.
Akceptujem Tvoje ospravedlnenie. Považovala som za vhodnejšie, aby Tvoj príspevok ostal vymazaný, ale keď to považuješ za dôstojný prejav inteligentného humoru na tejto stránke, kľudne sa tak odprezentuj.
Ďalej sa Ti chcem ospravedlniť za pozdnú odozvu, ale zajtrajší termín DPH ma trochu brzdí v pohotovej reakcii.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Dav Pozri príspevok
To isté čo pre Romana - aj šéf disponuje mojim časom. Už si poslala tej poraďáčke ss, ako som Ti to vtedy doporučila, aby ste si to nevysvetľovali cezo mňa?
Tá poradáčka verejne napísala, že má vypnuté prijímanie SS, asi je zlá na viacerých.

A ty si sa začala do toho starať ak si pamätám. A moju výzvu na ospravedlnenie si zmazala. Ja by som si to vydiskutovala s tou poradáčkou, keby nemala teba ako hovorcu.

Prepáč ja nezabúdam. Mám tú nevýhodu slonej pamäte.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Jaj DAV asi sa nikdy nezmeníš.
Napíšeš správu, v zápätí ju zmažeš . Presne ako prvé prijatie ospravedlnenia od Mgr. Shrek.

Príjemné DPH. Nejdem ťa viac rozptylovať.
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Keď to tak bude pokračovať, tak množstvo príspevkov skončí na smetisku
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zamrníkovali ste podtstatu tejto témy, netúžite si ísť osobné prieky vydiskutovať do nejakej miniporady?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať