Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Marína Pozri príspevok
Kati, ono to otrasné ešte aj je. Skús sa odhlásiť a znova prihlásiť, vyujúkne na teba zas a zas.
Evi, skúsila som.
Ja už mám pokoj, lebo som v prehliadači zakázala všetko, čo sa dalo. A teraz som zvedavá, čo mi všetko skrz agresívnu reklamu bude chýbať. Zdá sa mi, že niekto tu pomaly stráca súdnosť.
3 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dlho sme sa netešili ...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

veronikasad Pozri príspevok
Dlho sme sa netešili ...

Tak tak tak . A nie je to len vyššie spomínaným odhlásením - prihlásením. Ja som sa za vyše 6 rokov odhlásila možno 5x a to už bolo dáááááááávno. Teraz vyskakuje pri každom kliku kamkoľvek. Čo už.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Paula Pozri príspevok
Tak tak tak . A nie je to len vyššie spomínaným odhlásením - prihlásením. Ja som sa za vyše 6 rokov odhlásila možno 5x a to už bolo dáááááááávno. Teraz vyskakuje pri každom kliku kamkoľvek. Čo už.
zasa máte protekciu? ... najprv maily a teraz reklamy?!... Čo som komu urobila? Ešte že ako jedinej mi na Porade mrzne PC
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

A ja mám všetko..aj reklamy, aj mi mrzne aj ma sem tam vyhodí..a niekedy sa sem ani nedostanem
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

alla66 Pozri príspevok
zasa máte protekciu? ... najprv maily a teraz reklamy?!... Čo som komu urobila? Ešte že ako jedinej mi na Porade mrzne PC

Ee, mailiky mi nechodia žiadne zradné, iba od priateľov. To pre zmenu sa ja čudujem, že niekoho zahlcujú len tak pre nič za nič kadejakí "návštevníci".
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Reklamy mi už zmyzli už som sa začínal jedovať asi si s nimi poradil antivir.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
dan Pozri príspevok
A ja mám všetko..aj reklamy, aj mi mrzne aj ma sem tam vyhodí..a niekedy sa sem ani nedostanem
sa chváliš? ...aspoň nie som sama komu dlho načítava...zablokuj si upozornenia na mail a reklamy
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja sa scem dozvedieť, kam mám odvoz zadarmo, keď si kúpim dve fitlopty..z tej reklamy, čo mi blikuje navrchu...beeee
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Jožka, prepáč ale nedá mi ťa zo šuťáku necitovať.

jozka56:
co je dnes narodny den reklamy alebo uz dozivotny

Naposledy upravil Marína : 20.09.10 at 21:45
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja inak tiež už asi 3 mesiace uvažujem,že oslovím Richarda a dám si sem nejakú reklamu- čo vy na to? Oplatí sa to? Musím zistiť aké su tu vlastne ceny za reklamný priestor...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja inak tiež už asi 3 mesiace uvažujem,že oslovím Richarda a dám si sem nejakú reklamu- čo vy na to? Oplatí sa to? Musím zistiť aké su tu vlastne ceny za reklamný priestor...
oslov Richarda, zisti si cenu a ideš do toho......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
pepsikova Včera, 09:03 PM

..ja sa scem dozvedieť, kam mám odvoz zadarmo, keď si kúpim dve fitlopty..z tej reklamy, čo mi blikuje navrchu...beeee
pepsi, však ja by som Ti aj povedala kde Ťa odvezú zadarmo , ale na takejto slušnej stránke sa to nepatrí.
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Petra Nová Pozri príspevok
Nemnožia sa len neodborné,oddychové a kaviarenské témy, ale množia sa tu čoraz otravnejšie reklamy, ktorých sa neviem zbaviť už od rána. Som chorá a myslela som, že zabudnem pri surfovaní na Porade. Omyl, za každým kliknutím sa na mňa vyrúti telefón alebo nesmierne invenčné iné reklamy O2. Preto, aby sa mi nepriťažilo z tých vyskakujúcich a neodbytných O2, radšej sa poberiem, a len krútim hlavou, ako sa z Porady za pár mesiacov stalo niečo, čo ani neviem pomenovať(slušne).
Mne nič neskákalo ani neskáče. Nie že by som som si sťažovala, len sa zamýšlam nad tým ako je to možné.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

susann2 Pozri príspevok
Mne nič neskákalo ani neskáče. Nie že by som som si sťažovala, len sa zamýšlam nad tým ako je to možné.
Máš zablokované vyskakovanie reklám To sa dá zakázať priamo u Teba v prehliadači.
1 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Dnes už neskáču reklamy. Včera mi skákali, nič som neblokovala a dnes zatiaľ nič.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Verím, že to včera nebola skúšobná prevádzka.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jediné čo tu chodí vyskakovacie je teraz O2 reklama, ale to by malo zbehnúť na jedného iba jeden krát a je to dosť malé, pričom sa to stiahne na spodok stránky.

Iné by tu nemalo vyskakovať. Bolo by ale vhodné na to založiť samostatnú tému...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
a ešte som zabudol dodať, že sa to dá zatvoriť...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Z akého dôvodu majú na Porade prednosť reakcie, ktoré sa týkajú nepodstatných vecí, ako sú Facebook, reklamy? Prečo nikto nevenuje pozornosť otázkam, ktoré súvisia s touto stránkou? Mala som pár, ktoré sa do dnešného dňa prehliadajú a neviem pochopiť prečo...napr. Kto je poverený otvoriť uzavretú tému, zmazať tému od nováčika, ktorá nie je v rozpore s etiketou, prečo vidím v profile 1000 zbytočných odkazov, ktoré zostali po odstránení správ. Prečo neprihlásení užívatelia vidia niečo naviac ako zaregistrovaní a kopec ďalších nedostatkov. Z FB je prísun viacero nových členov, ktorí majú problém s orientáciou a nikde nenájdu základný súhrn pravidiel, čo je povolené, čo zakázané. Lúskať v archíve tému po téme, s tým majú problém aj zbehlí členovia. Potom, keď zadajú otázku, nájde sa dobrotník, ktorému sa nepozdáva nick a bez akéhokoľvek vysvetlenia odstráni tému. Namiesto skvalitnenia prístupu a funkcií tu vzniká priestor pre pokec, hádky, osočovanie a ignorovanie otázok nečudujem sa, ak sú dlhoroční poraďáci rozhorčení, v tichosti sledujú, čo sa deje s Poradou a odmietajú podať pomocnú ruku novým členom.
16 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať