Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pri jej nicku je napísané Vylúčený člen.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Danila
Vylúčený člen
Členom od: 20-11-05
Miesto: Suterén Porady)))
Príspevky: 5,186
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Vráť sa na príspevok č.608. Tam to je napísané.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jar88 Pozri príspevok
Petra Nová, ak si myslíš, že je dôležité, či je to opatrenie trvalé, alebo obmedzené len na určitý čas, tak to tiež niečo o Porade vypovedá.Dúfam, že to opatrenie, nebudeme považovať za nápravné opatrenie.
Upresním, nie dôležité, ale "zaujíma ma to". Ale je to aj dôležité. Hm ... prečo nápravné opatrenie? Podľa mňa je to (ne)obyčajný trest.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

terezamaria Pozri príspevok
Odkedy som na Porade, teda 1 a 1/2 roka, stále čítam, že každý môže mať vlastný názor, za ktorý by sme ho nemali odsudzovať a mali by sme ho rešpektovať.

No u Danily sa stala nezvratná ? výnimka, že za svoj názor a zastanie si starých poraďákov, ktorým bolo naozaj ublížené, dostala vyhadzov. Navyše ona tému nezakladala, jej príspevok bol presunutý a spracovaný tak, že zakladá tému. Kto z nás by sa nebol nad tým pohoršil? Ukážte mi jedného poraďáka!

Je mi naozaj nanič, jej príspevky budú chýbať viacerým a hlavne bude chýbať ona. To naozaj bola vylúčená viac ako na 3 dni?

Pomaly každý, čo napíše svoj názor bude považovaný za škodnú, poľovníci vedia, čo ten výraz znamená
Ja si nemyslím, že každý kto povie svoj názor je považovaný za škodnú. Hovoria tu viacerí hocičo..nemyslím si, že sa to stalo iba na základe tejto témy /myslím Danila/, viacerí v pôvodnej téme vyslovili ostrejšie názory na ochranu starých členov. Predpokladám, že je to medzi nimi dvoma dlhodobejší proces.....
Ja som rozmýšľala nad jedným pri príspevku od Pepsíkovej /nemyslím to Pepsiková osobne len ma to inširovalo k myšlienkam/ ako ľahko niekedy niečo /vyriešime"

Citujem:"len toť, nedávno, jeden taký si tu otvoril hubu a vysvetlil, ako treba jednať so zamestnávateľom, keď ten nekoná korektne, (možno mal aj viac na rováši, to neviem),smola, dostal padáka..ako dnes danila, i keď pre ničo iné.....
..a to mi evokuje, že veru neoplatí sa hubu otvárať, keď nie si pánom na svojom...radšej pekne, v jednom šíku so všetkými, čo sa boja, aby nevyleteli.."

Neviem, kto sa bojí, aby nevyletel....neviem, kto sa bojí povedať svoj názor- /kto chce ho povie a veľa ľuďom sa jednoducho nechce vyjadrovaťú, len viem, že tá huba sa musí otvárať určitým spôsobom, čo často nechceme uznať, že naše slová sa môžu niekoho osobne dotknúť a mi to nechceme pripustiť.
Nevyjadrujem sa a nikdy sa nevyjadrím osobne k žiadnemu vylúčeniu- tu si naozaj ponechávam svoj názor vždy pre seba , ale napísala som to len preto, že nemám rada, ak striktne sa píše len z jednej strany.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

možno nám to povedia Danilini oponenti, čo povieš? Ale až teraz, keď sa nemôže brániť svojím povestným sarkazmom. /Ktorý poniektorí veľmi milujeme?
Áno, admin má právo robiť poriadky, presúvať príspevky,zakladať nové témy, ale tak ako každý, pod svojím menom!
A či preto tak urobil pod jej menom, aby nebolo vidieť množstvo užitočných od vážených a odvážnych poraďákov? A keby tam nebol blok, bolo by ich ďaleko viacej!
5 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
možno nám to povedia Danilini oponenti, čo povieš? Ale až teraz, keď sa nemôže brániť svojím povestným sarkazmom. /Ktorý poniektorí veľmi milujeme?
Áno, admin má právo robiť poriadky, presúvať príspevky,zakladať nové témy, ale tak ako každý, pod svojím menom!
A či preto tak urobil pod jej menom, aby nebolo vidieť množstvo užitočných od vážených a odvážnych poraďákov? A keby tam nebol blok, bolo by ich ďaleko viacej!
Tomuto presne nerozumiem asi som za blondínu
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

evina Pozri príspevok
Tomuto presne nerozumiem asi som za blondínu
Ak dovolíš Evina, vysvetlím ako som pochopila túto vetu.
Predtým bol Danilin príspevok príspevkom a stal sa témou, ktorú nevytvorila.
Tému nemožno označiť za užitočnú, príspevok áno.
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ešte raz a polopaticky
admin mal otvoriť tému pod svojím menom a do nej presunúť Danilin príspevok ako číslo jedna, tam by si bola videla všetko bodovanie, teraz nevidíš nič.
Tebe by sa páčilo, keby takáto téma figurovala pod tvojím menom?
Danila predsa tému nezaložila a ani nekritizovala zatváranie tém!
Ešte niečomu nerozumieš?
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evina-napísala som to len preto, že nemám rada, ak striktne sa píše len z jednej strany.

Ja zasa nemám rada, keď sa pol vety vytrhne z kontextu celého príspevku a začne sa rozvíjať. Treba vidieť celý príspevok, aby to, čo bolo napísané, nestratilo svoj pravý význam.
Naposledy upravil terezamaria : 20.10.10 at 21:45
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Daniline príspevky sa mi zdali hlboko reálne, aj ja som s nimi veľmi ťažko bojovala, hoci som len 17-ka lenivá
Naposledy upravil jozka56 : 20.10.10 at 21:48
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
ešte raz a polopaticky
admin mal otvoriť tému pod svojím menom a do nej presunúť Danilin príspevok ako číslo jedna, tam by si bola videla všetko bodovanie, teraz nevidíš nič.
Tebe by sa páčilo, keby takáto téma figurovala pod tvojím menom?
Danila predsa tému nezaložila a ani nekritizovala zatváranie tém!
Ešte niečomu nerozumieš?
Už rozumiem, ďakujem za vysvetlenie, tie užitočné som tam nerozumela.
Nepáčilo by sa mi to.... a Danila to dala na vedomie a vysvetlila...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

terezamaria Pozri príspevok
napísala som to len preto, že nemám rada, ak striktne sa píše len z jednej strany.

Ja zasa nemám rada, keď sa pol vety vytrhne z kontextu celého príspevku a začne sa rozvíjať. Treba vidieť celý príspevok, aby to, čo bolo napísané, nestratilo svoj pravý význam.
terezamaria , to čo si označila modro, nebolo myslené na Teba. Tvoj príspevok som citovala, lebo som reagovala na tú škodnú.... ostatné sa týka skôr myšlienok, ktoré som odcitovala od Pepsikovej.
Ja jednoducho ak dovolíte si nemyslím, že nemôžem vyjadriť svoj názor.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

evina Pozri príspevok
terezamaria , to čo si označila modro, nebolo myslené na Teba. Tvoj príspevok som citovala, lebo som reagovala na tú škodnú.... ostatné sa týka skôr myšlienok, ktoré som odcitovala od Pepsikovej.
Ja jednoducho ak dovolíte si nemyslím, že nemôžem vyjadriť svoj názor.
to isté si asi myslela aj Danila a hop!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
evina Pozri príspevok
Už rozumiem, ďakujem za vysvetlenie, tie užitočné som tam nerozumela.
Nepáčilo by sa mi to.... a Danila to dala na vedomie a vysvetlila...

A žeby preto letela a nepribalili jej padák ???

Ja už som tu bojovala za inú vylúčenú. Teraz neviem, od ktorého príspevku čítať, aby som bola v obraze.
Priznávam bez mučenia, že toľko pravdy koľko bolo v niektorých Daniliných príspevkoch si už asi dlho neprečítam v žiadnom inom príspevku . Mne nevadilo ani jej iné politické smerovanie, aj keď si myslím, že je vysoko nad vecou a celú politiku tu hodnotila humorom jej vlastným a doma za monitorom sa rehotala, ako mnohí skočili na to, že má rada F... vládu a nemá rada I...... vládu.
Čo dodať? Opakujem sa, lebo už som to raz napísala v inej súvislosti tu na Porade : " Quo vadis Porada" ?????
9 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tu už chýba len škriatok pracovitý, ktorý by "rozhádzal" príspevky do tém:
- Váš názor na poradu
- Váš názor na poraďáka AA
- Váš názor na poraďáka AB...
- Váš názor na poraďáčku AC
- Váš názor na poraďáčku AD....
.....atd.
Téma sa pekne zavrkočila. Avšak, pre výslovne osobne mienené vyjadrenia voči niekomu majú všetci možnosť použiť potrubnú poštu = súkromné správy a tým pádom nemusia zaťahovať do svojej lásky/nelásky zvyšné tisíce členov či celý svet, ktorý ma internet. Nikto nie je zvedavý na to, že niekto niekoho nemá rád (hm, aj keď niekto práve na to číha, ľudia sme rôzni ).

P.S.: Tu som si opäť uvedomila, že namiesto niektorých tlačidiel by naozaj stačil len nesúhlas s príspevkom (najmä ak ide o názor, nie odbornú radu)bez nutnosti vysvetlivky.

Pekný večer prajem
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Paula Pozri príspevok
Tu už chýba len škriatok pracovitý, ktorý by "rozhádzal" príspevky do tém:
- Váš názor na poradu
- Váš názor na poraďáka AA
- Váš názor na poraďáka AB...
- Váš názor na poraďáčku AC
- Váš názor na poraďáčku AD....
.....atd.
Téma sa pekne zavrkočila. Avšak, pre výslovne osobne mienené vyjadrenia voči niekomu majú všetci možnosť použiť potrubnú poštu = súkromné správy a tým pádom nemusia zaťahovať do svojej lásky/nelásky zvyšné tisíce členov či celý svet, ktorý ma internet. Nikto nie je zvedavý na to, že niekto niekoho nemá rád (hm, aj keď niekto práve na to číha, ľudia sme rôzni ).

P.S.: Tu som si opäť uvedomila, že namiesto niektorých tlačidiel by naozaj stačil len nesúhlas s príspevkom (najmä ak ide o názor, nie odbornú radu)bez nutnosti vysvetlivky.

Pekný večer prajem
To vyznačené by som brala pre všetky osobne mienené vyjadrenia, keby to pravidlo platilo pre všetky strany rovnako. S výnimkou, keď ide o vylúčenie člena Porady, celkom verejné, prístupné tisícom členov a celému svetu, čo má internet, a hlavne ak to oznámenie svieti pri jeho nicku až do jeho smrti alebo do jeho omilostenia.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Richard Pozri príspevok
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Čítam tu,
"Prosím podeľte sa o Váš názor".
O aký názor sa tu vlastne prosí ? Aký názor vám mám napísať, aby vás neurazil, ale posunul ďalej.
Napíše mi tu niekto, za aký názor mi príde poďakovanie a za aký vyhadzov ?
------------------------------------------------------------------------
Vie tu niekto jasne povedať, za aký názor, prejav, alebo čin bola Danila vylúčená?
To vylúčenie z porady, je trest za niečo, čo vykonala ?
Alebo ak sa jedná o dočasné vylúčenie, napríklad na tri dni, tak tomu mám rozumieť, že je to nejaká forma nápravného opatrenia? či čo?
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

jar88 si domysli, nie
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Paula Pozri príspevok
Tu už chýba len škriatok pracovitý, ktorý by "rozhádzal" príspevky do tém:
- Váš názor na poradu
- Váš názor na poraďáka AA
- Váš názor na poraďáka AB...
- Váš názor na poraďáčku AC
- Váš názor na poraďáčku AD....
.....atd.
Téma sa pekne zavrkočila. Avšak, pre výslovne osobne mienené vyjadrenia voči niekomu majú všetci možnosť použiť potrubnú poštu = súkromné správy a tým pádom nemusia zaťahovať do svojej lásky/nelásky zvyšné tisíce členov či celý svet, ktorý ma internet. Nikto nie je zvedavý na to, že niekto niekoho nemá rád (hm, aj keď niekto práve na to číha, ľudia sme rôzni ).


P.S.: Tu som si opäť uvedomila, že namiesto niektorých tlačidiel by naozaj stačil len nesúhlas s príspevkom (najmä ak ide o názor, nie odbornú radu)bez nutnosti vysvetlivky.

Pekný večer prajem
Možno si to neuvedomuješ, ale to vylúčenie nepatrí do potrubnej pošty. Je to vec verejná, ale nikto ťa do nej neťahá. Sama si sem vliezla.
------------------------------------------------------------
Alebo ťa niekto požiadal potrubnou poštou zapojiť sa? Kto ťa sem zaťahuje ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať