Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Petra Nová Pozri príspevok
Nechcem zakladať novú tému o vylučovaní, lebo všetky témy o vylučovaní členov sú uzamknuté. Pred chvíľou som však zistila, že Danila bola vylúčená. Zrejme je zbytočné sa pýtať na dôvod, ale zaujímalo by ma, či je to opatrenie trvalé, alebo obmedzené na určitý čas?
Richard, nechem byť nezdvorilá, ale padla tu konkrétna otázka, pod ktorou bolo vyjadrených 13 súhlasov a odpovede sme sa nedočkali.
Táto otázka bola mienená priamo Tebe a neverím, že si túto otázku nepostrehol.
Rešpektujem fakt, že Porada je Tvoja a konáš podľa vlastného uváženia, ale ak tu celý čas hovoríme o obojstrannom rešpekte, bolo by mu učinené zadosť Tvojou odpoveďou.
2 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Richard Pozri príspevok
Monika všetko čo si tu pridala som zhrnul do slova nevďak. Ak som to teda správne pochopil.
skôr sklamanie, by som povedala...
my sme vďačné, že si nás "vymyslel" a ty si vďačný nám, že si s týmto fórom tam, kde si... Ja som vďačná mnohým poraďákom a vďačne môžem poradiť ostatným... ale nie za cenu opovrhovania, útokov a hlavne VÝSMECHOV z našej práce a povolania.
... a tu niekde mizne ten milý pocit .... "nemáš zač, rada som pomohla" ktorý dlho na porade pretrvával...

Stratili sa slová, lebo sa objavili tlačidlá.. čím ich bolo viac, tým bolo menej povzbudivých, štartovacích, ďakovných a iných "trefných" poznámok, ktoré vznikali postupne... čítal si niekedy Výkladový slovník porady?
Naposledy upravil Monika Kováčová : 21.10.10 at 20:29
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Monika Kováčová Pozri príspevok
skôr sklamanie, by som povedala...
my sme vďačné, že si nás "vymyslel" a ty si vďačný nám, že si s týmto fórom tam, kde si...
Ja som vďačná mnohým poraďákom a vďačne môžem poradiť ostatným... ale nie za cenu opovrhovania, útokov a hlavne VÝSMECHOV z našej práce a povolania.
... a tu niekde mizne ten milý pocit .... "nemáš zač, rada som pomohla" ktorý dlho na porade pretrvával...

Stratili sa slová, lebo sa objavili tlačidlá.. čím ich bolo viac, tým bolo menej povzbudivých, štartovacích, ďakovných a iných "trefných" poznámok, ktoré vznikali postupne... čítal si niekedy Výkladový slovník porady?
Monika prepáč, že sa medzi vás miešam, ale nezabudla si dať za tou zvýraznenou vetou otáznik?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ja som myslel vďačnosť tých čo dostavajú rady voči tým čo ich dávajú.

Čo sa týka druhej časti súhlasím s tebou, ak sa však zastanem nováčikov, tak tých, ktorí dostávajú namiesto odpovede tiež urážky a opovrhovania. Nezastávam sa nováčikov, ktorí tu prídu a majú drzé predstavy o svojej dôležitosti.

Ak sa niekto nevie správať, nepatrí tu či je nováčik alebo x-ročný poraďák.
Včera tu bol tiež jeden nováčik vylúčený, na jedného starého poraďáka sú tu desiatky vylúčených nováčikov. To si však málokto všimne, keďže nováčikovia tu nemajú žiadnu loby
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Poradu som objavila viac ako pred rokom. Tiež som sa stretla aj s ironickými odpoveďami, ale niektorí poraďáci ma hneď upozornili aj na tento štýl diskusie. Mne osobne porada veľmi pomáha a som veľmi rada, že si niečo také vymyslel. Samozrejme, že sa nedá vyhovieť všetkým, ale ako to sledujem, tak určite je viacej tých, ktorým to pomáha.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Richard Pozri príspevok

Ak sa niekto nevie správať, nepatrí tu či je nováčik alebo x-ročný poraďák.
Teraz neviem, či to ešte patrí do normy dobrého správania alebo nie, a preto sa len s veľkou opatrnosťou znovu pýtam, či Danila je vylúčená dočasne alebo nedajbože natrvalo.
Naposledy upravil Petra Nová : 23.10.10 at 16:39
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
danushka Pozri príspevok
Richard, nechem byť nezdvorilá, ale padla tu konkrétna otázka, pod ktorou bolo vyjadrených 13 súhlasov a odpovede sme sa nedočkali.
Táto otázka bola mienená priamo Tebe a neverím, že si túto otázku nepostrehol.
Rešpektujem fakt, že Porada je Tvoja a konáš podľa vlastného uváženia, ale ak tu celý čas hovoríme o obojstrannom rešpekte, bolo by mu učinené zadosť Tvojou odpoveďou.
Fakt je že som ju už v podstate bordel téme nepostrehol. Navždy. Nemám záujem o Poradu, ktorá bude "formovaná" tak ako ju formovala ona.

Na ďalšiu takúto otázku už nebudem odpovedať.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Piťko-amater Pozri príspevok
Neodpovedaj na žiadne otázky, nerob nadprácu .

Na iných portáloch admin zostava v úzadí a len koriguje priebeh diskusií.
Piťko, ale toto nie je iný portál, toto je PORADA, stránka, ktorá je značka, ako napr. v módnom priemysle Dolce & Gabbana.
7 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Porada má jednu úžasnú schopnosť, že po búrke vždy výjde slniečko,
tak hlavy hore, nadýchnúť sa a zajtra ráno si ho stiahnime každý do svojej duše
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Piťko-amater Pozri príspevok
Zaujímavé,

nevšímaj si moj nick, ja som amatersky psycholog, neživím sa tým je to taka moja záĺuba

a viem,že každý jednotlivec sa nejako prejavuje,hlavne v konfliktoch a v odpovediach ktoré reagujú na rozne provokacie.

Jednoducho podľa reakcií, je každý človek čitateĺný, a keď je čitateĺný tak je aj ovladateĺný, či manipulovateĺný.

preto je rizikom sa dať zatiahnuť do roznych konfliktov a zamerných provokacii.

Ja myslím, že admin pochopí, čo chcem povedať.

Laci, tvoj nick sa nedá prehliadnuť, najmä keď "nenápadne" na neho upozorníš, že?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Halli Pozri príspevok
Porada má jednu úžasnú schopnosť, že po búrke vždy výjde slniečko,
tak hlavy hore, nadýchnúť sa a zajtra ráno si ho stiahnime každý do svojej duše
K tomuto by som sa tiež rád pripojil, ak má niekto chuť na dobrú Poradu, tak nech sa pridá a zapojí sa tak dobre ako vie.
Ja osobne sa chcem sústrediť na to aby bola Porada tým čím vždy chcela byť, nie tým čo sa jej posledné roky podsúva...
12 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Halli Pozri príspevok
Porada má jednu úžasnú schopnosť, že po búrke vždy výjde slniečko,
tak hlavy hore, nadýchnúť sa a zajtra ráno si ho stiahnime každý do svojej duše
Jasné, stručné a výstižné .

Len treba, aby sme pracovali aj na tom, aby sa naplnilo
" čo otázka....to nová téma " .
Myslím, že aj to by veľmi pomohlo k sprehľadneniu Porady. Len to nestačí, aby v takom húfe ľudí na tom pracovalo pár poraďákov, záležať by sme si mali dať všetci .
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Zita5 Pozri príspevok
Jasné, stručné a výstižné .

Len treba, aby sme pracovali aj na tom, aby sa naplnilo
" čo otázka....to nová téma " .
Myslím, že aj to by veľmi pomohlo k sprehľadneniu Porady. Len to nestačí, aby v takom húfe ľudí na tom pracovalo pár poraďákov, záležať by sme si mali dať všetci .
Doplnila by som to ešte takto:
" čo NOVÁ otázka....to nová téma S VÝSTIŽNÝM NÁZVOM" .
Nová = nezakladať tému na niečo, čo tu bolo rozoberané XYZ-krát
S výstižným názvom = to je snáď každému jasné
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Pred cca mesiacom či dvoma som kvôli tomu menil aj názov pola na zadávanie otázky z "Názvu témy" na "Otázka" a zväčšil to pole. Tým som chcel dosiahnuť aby bola otázka stručne formulovaná už priamo v názve (často sa to dá).

Ešte som neporovnával staré a nové témy, či to nejak pomohlo.

Chystám to ešte prerobiť tak, že najprv zadá otázku do jedného riadku, potom sa to bude vyhľadávať a až pod výsledkom vyhľadania bude môcť pokračovať v pridaní novej otázky.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pomoc, rada - mám dojem, že PORADA je asi zložená z tohto - preto by bolo veľmi, veľmi vhodné, milí Poraďáci, aby sa to v tomto duchu nieslo. Ak sem-tam padne nejaká poznámočka (samozrejme v rámci slušnosti a tolerancie), tak je to väčšinou na oživenie a pobavenie. Ale žabo-myšie vojny medzi členmi porady - to tu fakt asi nepatrí.
Aj napriek týmto lapsusom je Porada (vďaka Rišo!) niečo, kde sa vždy dá nájsť pomoc v každodenných starostiach a ťažkostiach.

To je môj názor, nemusíte sa s ním stotožňovať.
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

Richard Pozri príspevok
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Je to perfektná vec.Si v núdzi nevieš si poradiť slušne sa opýtaš,dostaneš,i keď nie vždy,slušnú odpoveď a "funguješ" ďalej.Snáď,neviem či nepreženiem, či by nemohla byť aj rubrika "drobnochov".Ale to sa len pýtam.Alebo navrhujem?No nechám na kompetentných.Ď a k u j e m ! ! !
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

mzdarka renca Pozri príspevok
Piťko, ale toto nie je iný portál, toto je PORADA, stránka, ktorá je značka, ako napr. v módnom priemysle Dolce & Gabbana.
D&G preveruju, danove uniky .
a dovod, nechodia na poradu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
day Pozri príspevok
D&G preveruju, danove uniky .
a dovod, nechodia na poradu
Málem jsem se......
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Melnick Pozri príspevok
Málem jsem se......
Len z tohoto?!
Možno nejaký supervízor DG zagoogli, preloží, nájde rady k ich dňovým únikom a zakotvia tu natrvalo.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Melnick Pozri príspevok
Málem jsem se......
Vidíš, to je to štestí! Že ne.

Co bys delala, kdyby sportka zabrala???

To faaak by si se ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať