Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Richard Pozri príspevok
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
A môže byť aj úprimný?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

sito Pozri príspevok
A môže byť aj úprimný?
Čo Sitko? Nie si Ty náhodou tester?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

To by si nedovolil! Ak sa niekto pýta, patrí sa odpovedať. Každá odpoveď nesie riziko. Prečo neodpovedať otázkou? Zmenšuje sa?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

prišla som na zaujímavú vec...

ak hľadám mzdové informácie cez google - vygúglim aj informácie, ktoré sú v drakovi - a v pohode si ich viem prezrieť...

takže aj bez predplatného si prečíta kto chce - čo chce...

neviem, či kompetentní o tom vedia... že teraz je už vyhľadávanie cez google až príliš iniciatívne...


(chcela som to dať do témy "Vyhľadávanie čo nič nenájde" ale čo už, ked je uzavretá... )
1 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Heni Pozri príspevok
prišla som na zaujímavú vec...

ak hľadám mzdové informácie cez google - vygúglim aj informácie, ktoré sú v drakovi - a v pohode si ich viem prezrieť...

takže aj bez predplatného si prečíta kto chce - čo chce...

neviem, či kompetentní o tom vedia... že teraz je už vyhľadávanie cez google až príliš iniciatívne...


(chcela som to dať do témy "Vyhľadávanie čo nič nenájde" ale čo už, ked je uzavretá... )
možno preto, že máš draka predplateného...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Monika Kováčová Pozri príspevok
možno preto, že máš draka predplateného...
presne tak, ja ho už nemám a ak aj na niečo cez google v drakovi narazím, tak mi tam vypíše, že si ho mám predplatiť
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Monika Kováčová Pozri príspevok
možno preto, že máš draka predplateného...
nie nie, ak nie som prihlásená, tak za normálnych okolností neviem v drakovi listovať...
ale cez google sa mi to dalo, a nebola to téma zaradená do "Voľne šíriteľné info" ale normálna téma...
1 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Heni Pozri príspevok
nie nie, ak nie som prihlásená, tak za normálnych okolností neviem v drakovi listovať...
ale cez google sa mi to dalo, a nebola to téma zaradená do "Voľne šíriteľné info" ale normálna téma...
tak potom je ten Drak šikulka a vie rozpoznať predplatiteľov, možno aj podľa IP adresy.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

veľmi interesantô... neviem, či si prezradila štátne tajomstvo!

malo byť pre Heni
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

možno to súvisí s "vnútroporadovým" vyhľadávaním, aj to sa totiž zmenilo...

Heni Pozri príspevok
pred zmenou vizáže sa neprihlásenému členovi nedalo vyhľadávať bez toho, aby nezadal / neodpísal nejaký kód do okienka...
teraz sa dá vyhľadávať bez mihnutia oka aj neprihlásenému, nemusí nič odpisovať ani ináč preukazovať, že nehľadá automat, ale človek...

je to zámer?
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Želám pekný deň, hádam som v správnej téme.
Nerozumiem, prečo nemôžem označiť príspevok za užitočný, keď je pre mňa užitočný a prečo mi to kladie ako podmienku mať nejakých 10 bodov . Naposledy sa mi to stalo dnes, keď som našla (pre mňa veľmi užitočný) príspevok od poraďáčky Márie27. Súhlasiť neviem, tam by mali klikať zrejme tí, ktorí to vedia odborne posúdiť. Stačilo by pre nováčikov dať samostatnú ikonku, aj tak je tých ikoniek neúrekom a jedna navyše ... . Jednoducho by to ukázalo, koľko aj nováčikov považuje pre seba príspevky za užitočné. Lebo pre mňa je celá Porada užitočná a viaceré príspevky od poraďákov obzvlášť.
Milí poraďáci (napr. Mária27, Chobot a aj ďalší), moja "maličkosť" týmto na známosť Porade dáva, že mnohé Vaše príspevky sú pre mňa veľmi užitočné.

A ešte iná vec – vyhľadávač mi niekedy nie a nie pomôcť. Keď zadám, čo chcem, tak mi to buď ukáže, že mám názov upresniť a zbytočne podľa "pokynov" upresňujem, alebo mi to rozbalí toľko aj viacstranových tém, že neviem, kde je práve to, čo hľadám, lebo z názvov tém sa to viackrát ani nedá vydedukovať. Dalo by sa s tým niečo urobiť, aby to bolo lepšie?
7 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Piťko-amater Pozri príspevok
No zdá sa, že sú aj VYNIMKY
"misianko" veselo rozdával hodnotenia už po 3-och príspevkoch
a "pohodax" hodnotil iných poraďakov hoci mal len 2 prispevky !!!
Ako je toto možné ?
...hm... k tomu ja, neznalá veci, môžem napísať len obľúbené slová politikov "no comment"

aj keď včera som si už zajasala "uau", konečne mám tých 10 bodov, lebo už ma to pustilo a mohla som príspevok Márie27 označiť ako užitočný; ostatné dávnejšie príspevky si žiaľ nepamätám (s ohľadom na môj vek mám už tak trochu na to aj nárok ), aby som sa k nim mohla vrátiť a dodatočne ich ohodnotiť
2 0
MartaSk MartaSk

MartaSk je offline (nepripojený) MartaSk

luja5 Pozri príspevok
Želám pekný deň, hádam som v správnej téme.
Nerozumiem, prečo nemôžem označiť príspevok za užitočný, keď je pre mňa užitočný a prečo mi to kladie ako podmienku mať nejakých 10 bodov . Naposledy sa mi to stalo dnes, keď som našla (pre mňa veľmi užitočný) príspevok od poraďáčky Márie27. Súhlasiť neviem, tam by mali klikať zrejme tí, ktorí to vedia odborne posúdiť. Stačilo by pre nováčikov dať samostatnú ikonku, aj tak je tých ikoniek neúrekom a jedna navyše ... . Jednoducho by to ukázalo, koľko aj nováčikov považuje pre seba príspevky za užitočné. Lebo pre mňa je celá Porada užitočná a viaceré príspevky od poraďákov obzvlášť.
Milí poraďáci (napr. Mária27, Chobot a aj ďalší), moja "maličkosť" týmto na známosť Porade dáva, že mnohé Vaše príspevky sú pre mňa veľmi užitočné.

A ešte iná vec – vyhľadávač mi niekedy nie a nie pomôcť. Keď zadám, čo chcem, tak mi to buď ukáže, že mám názov upresniť a zbytočne podľa "pokynov" upresňujem, alebo mi to rozbalí toľko aj viacstranových tém, že neviem, kde je práve to, čo hľadám, lebo z názvov tém sa to viackrát ani nedá vydedukovať. Dalo by sa s tým niečo urobiť, aby to bolo lepšie?
Ja mám detto problém ako Luja5, tiež nemôžem súhlasiť s príspevkom, ktorý je pre mňa užitočný, alebo sa mi páči a jednoducho s ním súhlasím.Ale súhlasiť na porade nie je také jednoduché, treba body. Nie som nejaký odborník, skôr poradu čítam a nasávam "zadara" informácie, ktoré chcem aspo takýmto spôsobom oceniť. Bohužiaľ, nedá sa. Ale ja si just dám súhlas aj keď mi to furt vypíše " 1x môj x", akože ho mám asi zrušiť, ale možno moje súhlasy ruší niekto iný..,.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

MartaSk Pozri príspevok
Ja mám detto problém ako Luja5, tiež nemôžem súhlasiť s príspevkom, ktorý je pre mňa užitočný, alebo sa mi páči a jednoducho s ním súhlasím.Ale súhlasiť na porade nie je také jednoduché, treba body. Nie som nejaký odborník, skôr poradu čítam a nasávam "zadara" informácie, ktoré chcem aspo takýmto spôsobom oceniť. Bohužiaľ, nedá sa. Ale ja si just dám súhlas aj keď mi to furt vypíše " 1x môj x", akože ho mám asi zrušiť, ale možno moje súhlasy ruší niekto iný..,.
A kto by ti rusil tvoje suhlasy? A preco? Napada ta aspon jeden nejaky rozumny dovod???

To " 1x môj x" vypisuje kazdemu pri prispevku v ktorom suhlasil.
Ak na to kliknes, mozes si svoj suhlas zrusit. Ale iba ty sama,nik iny do tvojich "klikov" nezasahuje.
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Piťko-amater Pozri príspevok
No zdá sa, že sú aj VYNIMKY

"misianko" veselo rozdával hodnotenia už po 3-och príspevkoch

a "pohodax" hodnotil iných poraďakov hoci mal len 2 prispevky !!!

Ako je toto možné ?
Laci, máš pravdu.
A zarazilo ma, že nekecáš.
A zarazilo ma aj to, že tí dvaja fakt mohli hodnotiť s príspevkami 2ks a 3ks.
Obdivujem Tvoje bystré očko.
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

danushka Pozri príspevok
Laci, máš pravdu.
A zarazilo ma, že nekecáš.
A zarazilo ma aj to, že tí dvaja fakt mohli hodnotiť s príspevkami 2ks a 3ks.
Obdivujem Tvoje bystré očko.
A tvoju chuť a čas také niečo sledovať . Ja som rada, že stihnem preletieť sledované témy .
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

bikam Pozri príspevok
A tvoju chuť a čas také niečo sledovať . Ja som rada, že stihnem preletieť sledované témy .
No práve, že takéto veci nesledujem, pretože to nepovažujem za podstatné
...ale nedalo mi, mrkla som do možností overenia tvrdení a fakt má Lacko pravdu...

Zabehla som do tejto témičky, lebo som tu už dávnejšie prispela a notifikácia ma upozornila na nový príspevok, takže takto je to s mojim sliedičstvom .

Inak pekný dníček prajem celej PORADE !
0 0
MartaSk MartaSk

MartaSk je offline (nepripojený) MartaSk

arizona Pozri príspevok
A kto by ti rusil tvoje suhlasy? A preco? Napada ta aspon jeden nejaky rozumny dovod???

To " 1x môj x" vypisuje kazdemu pri prispevku v ktorom suhlasil.
Ak na to kliknes, mozes si svoj suhlas zrusit. Ale iba ty sama,nik iny do tvojich "klikov" nezasahuje.

A prečo si sa Ty arizona do mňa tak pustila? To bola len rečnícka otázka, nikoho som neobvinila a neviním. Mohla si to vysvetliť tak ako v druhej časti, že to robí každému, ale neviem prečo je to x, ved keď raz súhlasím, tak vzápätí ho nebudem rušiť.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

MartaSk Pozri príspevok
A prečo si sa Ty arizona do mňa tak pustila? To bola len rečnícka otázka, nikoho som neobvinila a neviním. Mohla si to vysvetliť tak ako v druhej časti, že to robí každému, ale neviem prečo je to x, ved keď raz súhlasím, tak vzápätí ho nebudem rušiť.
No to zrušenie súhlasu má aj iný význam.
Svojim súhlasom môžem potvrdiť určitý príspevok. Ten istý príspevok môže byť prispievateľom upravený o tvrdenie, s ktorým dodatočne súhlasiť nemusím.
/neraz sa také stalo v odborných témach/

Takýto súhlas sa dá dodatočne vziať späť, čo však neplatí pre ostatné hodnotenia, ktoré sa dajú opraviť do jednej hodiny. Osobne by som privítala možnosť úpravy aj pri hodnoteniach.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

MartaSk Pozri príspevok
A prečo si sa Ty arizona do mňa tak pustila? To bola len rečnícka otázka, nikoho som neobvinila a neviním. Mohla si to vysvetliť tak ako v druhej časti, že to robí každému, ale neviem prečo je to x, ved keď raz súhlasím, tak vzápätí ho nebudem rušiť.
Nie,nepustila som sa do teba,len som ti napisala,ako to vlastne na Porade funguje
Som rada, ze nikoho nevinis,lebo nie je dôvod
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať