Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...
Suhlasim ze upratovanie by sa zislo, ale co sa tyka starych zakonov, som velmi rada ze tu su, a velka krat mi uz pomohli. Uplne znenia a tak prehladne malokde zozeniem, a castokrat ich aj hladam, aby som si overila ze ano v tej dobe sa to uctovalo tak a tak. a aby som mohla aj porovnavat zmeny. Naposledy som hladala napriklad dan z prijmov z roku 2005, a velmi pomohol.
5 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

pepsikova Pozri príspevok
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...
presne na to som myslela, lebo skutočne už sa zdá chaos trocha v príspevkoch.....
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..tak ma napadlo...je tu kopa tém, ktoré sú staré,nefunkčné, hlavne medzi tými "ľahšími",ale aj staré zákony,rôzne úpravy, dávno neplatné nariadenia- stačí pozrieť do archívu k starším dátumom..porada je naša kuchyňa,sem-tam by sa zišlo upratať a vymazať to...neviem, či sa tu robí jarné či letné upratovanie, ale možno je preto dlhšie načítavanie,čo nám pije krv...
Určite by tu malo existovať upratovanie, predsa aj vo vlastnom počítači ho robíme. Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.
4 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

terezamaria Pozri príspevok
Určite by tu malo existovať upratovanie, predsa aj vo vlastnom počítači ho robíme. Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.
Never tomu!
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Pikoška Pozri príspevok
Never tomu!
Konkrétne na Traviane neverím NIKOMU (aj sebe iba horko ťažko ).
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
terezamaria Pozri príspevok
...Témy zadané zadávateľom, ktorý tu viac nebol, ako v deň zadania absurdnej témy, napr.- Čo mám spraviť so 100 000 eurami a veľa ďaľších, nie sú prínosom pre nikoho a sú iba provokácia. Také tu nie sú na osoh nikomu.
... určité fóra, aby predišli takýmto a podobným otázkam, udelili moderátorom nielen určité právomoci, ale aj povinnosti - napr. odsúhlasiť zaradenie každej otázky na stránky daného fóra... V odbornej sekciách tak sa vylučujú ničnevraviace, provokujúce príspevky a zostávajú iba tie, ktoré niečo skutočne riešia, a nenabaľuje sa zbytočne ich obsah o balast... Ale tie sa nebijú o najvyšší počet príspevkoch, idú za kvalitou, bez ohľadu na reklamu.
5 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Ja mám nasledovný problém. V roku založenia porady a ešte pár rokov sme sa radili o odborných témach s odbornými a skúsenými účtovníkmi. Teraz keď mám problém, pri riešení ktorého potrebujem pomoc od poraďákov účtovníkov, mi téma zapadne prachom, ak v ten deň nie je nablízku niekto z nich. Dôvod: dnes už každý účtuje, to mi osobne nevadí, problém je v tom, že príde na poradu, bez hľadania zadá tému, ktorá je po prvé banálna, po druhé sto krát rozoberaná, a ešte sa aj v niektorých prípadoch dosť drzo dožaduje odpovede.
Naposledy upravil Katarina : 30.07.11 at 19:43
3 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Gina Er Pozri príspevok
mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB....
To už je dávno, ešte kým si Ty prišla. Keď hlavný admin Richard prepojil Poradu s Facebookom nastal chaos a všetci húfne sa prihlasovali na Poradu. Preto tie banálne otázky. A gratulácie? Tie tu fungujú hádam od vzniku Porady. Veď sú v zvláštnom oddelení Poraďáckej kaviarni, nemajú s odbornými témami nič spoločné.
3 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

terezamaria Pozri príspevok
To už je dávno, ešte kým si Ty prišla. Keď hlavný admin Richard prepojil Poradu s Facebookom nastal chaos a všetci húfne sa prihlasovali na Poradu. Preto tie banálne otázky. A gratulácie? Tie tu fungujú hádam od vzniku Porady. Veď sú v zvláštnom oddelení Poraďáckej kaviarni, nemajú s odbornými témami nič spoločné.
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Gina Er Pozri príspevok
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....
Taká funkcia tu nie je, ale niekde som čítala, že také niečo sa pripravuje.Len to bolo už možno pred rokom. /alebo to bolo len prianie poraďákov, neviem presne/
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

terezamaria Pozri príspevok
Taká funkcia tu nie je, ale niekde som čítala, že také niečo sa pripravuje.Len to bolo už možno pred rokom. /alebo to bolo len prianie poraďákov, neviem presne/
to bolo asi len zbožné prianie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
mne tu vadia tie gratulačné témy.....to je síce pekné,že máte kopu kamarátov a kamarátiek,ktorí majú narodeniny a meniny,ale nedá sa to riešiť súkromne? A dôležitejšie otázky zapadnú.....za chvíľu tu z toho bude FB....
..

...vadia ti gratulácie?..to je kontakt s priateľmi, často s tými, ktorí sa na poradu nedostanú denne, ale vedia , že tu majú priateľov,ktorí na nich myslia..a to je, myslím, dosť dôležité,lebo v dnešnom tempe si často nespomenie ani rodina...
...každá nová téma sa zobrazí "na titulke"..a máš možnosť voľby-čítaš, nečítaš,tak isto, či sa zapojíš, či necháš tak...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
to bolo asi len zbožné prianie
..

..vieš, koľko tu bolo zbožných prianí?..a ešte viac nevyslyšaných?...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

220870 Pozri príspevok
V tomto ako aj v ostatných serveroh šlo vždy len o peniaze .Urobiť zábavný web a vytrieskať z toho mailand.Prečo sa všetc dookola čudujete a chcete poradu prispôsobovať sebe .Je to niekoho majetok a ten určuje čo bude alebo nebude.Ak chcete vytvorte si svoj web a diktujte si pravidlá.Pravidlo č.1 je čím vyššia návštevnosť tým viac bubákov.nezáleží na rýchlosti ,na kvalite ani na serióznosti.numero uno a two aj .... sú bubáky za reklamu za návštevnosť.
ja viem,že prachy a návštevnosť....robím adminku
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Gina Er Pozri príspevok
a nie je tu taká funkcia,že vypnúť alebo skryť témy,o ktoré nemám záujem?
Možno sú v Kaviarni,ale mne na stránke s najnovšími témami vyskakujú....
Nastavenia - upravit moznosti ....a odklikni si, co nechces zobrazovat
PORADA.PNG  
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...achjaj..myslím, že tu nikto nechce prispôsobiť poradu sebe...len sa spája príjemné s veľmi užitočným...ja som chcela, len aby sa tu sem-tam spratal nepoužitý riad, v tejto kuchyni...
..a keď budem pozerať na to, že niekto to tu má za peniaze, mám možnosť voľby- ísť vedľa..ale tam je to tiež o peniazoch...alebo môžem počítač vyhodiť cez okno a začať štrikovať ponožky....ale prečo sa nemôžem baviť a aj byť múdra a nepozerať na zisk niekoho iného...dáva mi predsa múdrosť a zábavu...či?..
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

arizona Pozri príspevok
Nastavenia - upravit moznosti ....a odklikni si, co nechces zobrazovat
heuréka
ďakujem
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gina Er Pozri príspevok
to bolo asi len zbožné prianie
Ja síce porady neselektujem, nerobí mi problém nazrieť aj do gratulácie a prípadne sa pripojiť ku gratulantom .

Myslím, že treba kliknúť Moje nastavenia -Upraviť možnosti a tam je nasledovné .....

Vylúčiť Porady z "Nových príspevkov" Tu môžete vylúčiť Porady z ktorých si neželáte zobrazovať nové príspevky v rámci možnosti Najnovšie príspevky v navigačnej lište. Kliknutím označte takéto Porady - ak ich chcete označiť viac, podržte klávesu Ctrl.
Vylúčené Porady (vysvietené):

Neviem či to je ono, aby nezobrazovalo napr.Gratulácie, vyskúšajte .
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať