Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
... tu sú vlastné pravidlá, ktoré si určil admin stránky - jeho stránka = jeho pravidlá = jeho rozhodnutie.
= jeho, hm, výmyselníctvo (čítaj slovo úplne inak ).

Váš názor na Poradu.
Richard
admin
Čím ďalej, tým horší...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - ako sa to vezme.
Príklad - ideš so známym v aute, chceš si zapáliť (i keď ty asi nie ) - a majiteľ ti povie, že NIE.
Ale keď sa to zoberie - JEHO auto = JEHO pravidlá chovania v aute = JEHO rozhodnutie, že si nezapáliš. Ber to takto.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nuž - ako sa to vezme.
Príklad - ideš so známym v aute, chceš si zapáliť (i keď ty asi nie ) - a majiteľ ti povie, že NIE.
Ale keď sa to zoberie - JEHO auto = JEHO pravidlá chovania v aute = JEHO rozhodnutie, že si nezapáliš. Ber to takto.
Oponujem...

Na jednej strane je zakázané fajčiť...OKI beriem.
....no chlastať za volantom sa môže ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

JEHO auto = JEHO "pravidlá" = JEHO rozhodnutie = JEHO prieser.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
JEHO auto = JEHO "pravidlá" = JEHO rozhodnutie = JEHO prieser.....
Veru prieser...
Veľa cestujúcich mu z autobusu vystúpilo, lebo fajčiť nemohli...
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
kopretinka
...ivka svoju odpoveď prepísala,a potom vymazala...
Aha, takze takto odisiel do vecnych lovist cely vejar reakcii...
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Porada je veľmi dobrá stránka v tom, že sa väčšinou dozviem odpovede na svoje otázky, občas sa snažím, aby sa aj iní dozvedeli odpovede na svoje otázky odo mňa. Veľkým mínusom pre mňa a ako som zistil, aj pre niektorých iných, ktorých som poznal zo svojich najaktívnejších čias bolo obmedzenie príspevku na jeden na danú tému. Riešenie mnohých tém sa veľakrát našlo v mnohokrát polemickom vyjasňovaní si vecí vo viacerých opakovaných príspevkoch, čo už teraz nie je možné. Formát odkazu už nie je na takúto polemiku vhodný. Logickým dôsledkom tohto kroku bolo obmedzenie, resp. ukončenie aktivity niektorých členov Porady .
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"Porada je veľmi dobrá stránka"

Dobrá, dobrá, veľmi dobrá! No nie všetci sú na tom tak dobre ako bubkoch, ten ujo, to je riadny ..ujo, ako ojo. Ojojoj, nie jednú tému do?.rvil. Je tu také zlato, čakajú niektorí nato, ako príčinu na to, zavrieť tému friško. Snáď bude spokojný Riško. Krivky, ivky, výkyvky, odchylky ...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
vicktor
"Moja" tema bola tiez po 2-3 dnoch znicena - otazka ostala, ale diskusia/reakcie zmizli. Vecer este v poriadku, nic neslusne a rano kde nic tu nic.
Tvoja téma bola zničená ... ? A čo porada .... naša ???
Dnes 08:56 vicktor, ja si myslim, ze normalny ...

nerozumiem

Normálny a nerozumie? Opak, chápe?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čo sa stalo s Poradou?
0 0
apo apo

apo je offline (nepripojený) apo

Niekoľko rokov idem na Poradu iba zo zúfalstva. Bolo obdobie, že som bol na Porade až závislý. Dalo mi to veľa. Ešte predtým som robil rekvalifikačné školenia pre účtovníctvo a dane Úradom práce. Tri roky tejto práce ma posunuli dopredu, musel som byť v celej problematike doma. Pri radách v Porade som opäť musel hľadať v zákonoch detaily. Ale už som sa v Porade strácal, nevedel som či čítam radu aktuálnu, alebo už neaktuálnu. Nakoniec ma sklamal aj pán Mihál. Čakal som od neho väčší prínos od jeho pôsobenia v exekutíve. To sa stalo s Poradou.
1 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Ahojte,
veru veru, nostalgicky spomínam na starú dobru Poradu. Pred časom sa zmenil vizuál porady, zoraďovanie príspevkov a ja som sa napriek snahe v tom stratila, neviem sa v tom zorientovať, je to pre mňa neprehľadné. Občas zavítam, ale takmer vždy je to to po presmerovaní zo všeobecného vyhladávača uja googla . Je mi to ľuto že som si nenašla vsťah k zmodernizovanej Porade, lebo stará Porada mi tiež vo veľa veciach pomohla, aj súkromne - našla som pomoc aj v súkromnom probléme - pomoc pre mamu ktorá sa ocitla v problémoch na Malte a ochotní poraďáci pomohli nájsť kontakt na Slovákov na Malte ktorí veľmi pomohli - za čo ajh po tých rokoch vrucne ďakujem . Ja som tiež občas poradila keď som vedela a stihla reagovať. Ale v tomto novom sposobe radenia prispevkov sa strácam a preto ma to nemotivuje sledovať poradu a prispieť radou.
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ak sem ešte admin chodí, naozaj by už bolo načase urobiť poriadok = zrušiť hodnotenie užitočných a neužitočných odpovedí. Užitočné hodnotenie nie vždy je pri správnej odpovedi, príspevky sú potom radené nie podľa času pridania príspevku, ale podla užitočných odpovedí a je v tom chaos.

Pri neužitočných - po zavedení anonymity - sú predmetom hádok a vzájomnom vybavovaní si účtov niektorých poraďákov. Nehodnotia obsah príspevkov, ale kto ho napísal a "hodnotia" aj niekolko mesiacov či rokov spätne. Aký to má význam ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Admin sem nazrie - ale kľúčovou dierkou.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať