Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Hm, porada je skvelá, len môj manžel si to nemyslí - už videl účet za internet.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Porada je super. Vyriešila som si tu veľa problémov, vo veľa veciach som sa utvrdila. Navštevujem ju rada a často. Keď viem, rada pomôžem ostatným. Ale zistila som, že do niektorých tém sa mi vôbec nechce. Nie, že by som nevedela.
Takže, milé kolegyne, milí kolegovia, ďakujem Vám a želám Vám i sebe veľa príjemných chíľ strávených na porade.
0 0
Vrabcek Vrabcek

Vrabcek je offline (nepripojený) Vrabcek

Som na porade nová, ale už som tu našla veľa cenných informácií. Ďakujem
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ako to tu sledujem, trocha ma mrzí "napádanie" nových členov PORADY, trocha (niekedy dosť) príkre odpovede...., tí čo sme tu už dlhšie to máme v "prstoch" - ale aj ja keď idem na nepoznanú stránku, chvíľu mi trvá kým sa zorientujem a viem na nej robiť...
nebime tých nových !, veď sa vytešujeme že PORADU máme a neodrádzajme iných, mne tu vždy bolo fajn a chcela by som aby to tak bolo i naďalej a všetkým....
Trochu tepla v tejto šlaktrafenej dobe si doprajme !!!
Naposledy upravil sway : 21.05.05 at 15:42
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Som veĺmi rád, že stránka existuje. More informácii, vždy sa tu vyrieši problém. Želám každému, aby na tejto stránke našiel vždy čo potrebuje. Ako sa to spieva v tej piesni ?
ŽI a NECHAJ ŽIŤ !!! Asi tak nejak...
Pekný deň želám...
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Tiež mám dojem...že sa tu v poslednej dobe rozmnožil "útok" zo strany "starších a skúsenejších poraďákov " na tak trochu menej zdatných v PC alebo nováčikov na tejto stránke.....
každý raz začína...a začiatky sú ťažké...ale mohli by sme mať k sebe trošku viac úcty..neviem prečo...ale trošku sa to z tejto stránky vytratilo, čo mi je moc ľúto
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja sa snažím odpovedať každému, a keď je téma rozoberaná viackrát tak sa snažím pripojiť link, kde si to nájdu. Viem, že každý začiatok je ťažký, ale zišlo by sa aj trochu viac poriadku mať na Porade, aby to tu bolo prehľadnejšie. Ja si prajem, aby každý si tu našiel to čo potrebuje, ale aby si tu našiel aj trocha úcty a tolerancie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Porada je skutočne dobrá vec, vďaka nej zachytávam veľa dobrých informácií , našla som dobrých priateľov a ďakujem za všetky dnešné predošlé príspevky.
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Porada je super, veľmi mi pomohla pri mojej práci a je každodenným spoločníkom.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Môžem vyjadriť spokojnosť, najmä že porada mi poradí, ušetrím tak na zdraví a našla som aj kamarátov pár, pozvem ich aj na pohár.
0 0
gyongyo gyongyo

gyongyo je offline (nepripojený) gyongyo

Takze moj nazor na poradu.... dostala som sa sem uplnou nahodou, lebo som potrebovala pomoct v jednej veci a som uplne nadsena z tejto stranky. Moj pohlad je mozno trochu iny (lepsie povedane z inej strany), nakolko nie som ani uctovnik ani ekonom, ale pracujem v uplne inej oblasti (vyskum), ale nasla som tu tolko zaujimavych veci, o ktorych som ani netusila, ze niekedy mozno budem potrebovat... A nehovoriac o tom, ze su tu super ludia, ochotni pomoct (co dnes nie je take caste), skratka diskusia na urovni... Takze ja tu teraz chodim denne, aj ked sa moc nezapajam (lebo co, ked neviem poradit), ale hlavne studujem, dokonca aj stare stranky a velmi sa mi tu paci. Len tak dalej, ste super....
0 0
relisys relisys

relisys je offline (nepripojený) relisys

Je vynikajúca, už som odporučila priateľom, aj oni si ju chvália
Naposledy upravil relisys : 05.06.05 at 20:27
0 0
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Už som bola v situáciách, keď som pomoc potrebovala a našla som ju. Je nenahraditeľná. Ďakujem.

Ja sa snažím tiež pomôcť, zatiaľ však opatrne. Je tu omnoho viac skúsenejších, ako som ja a nerada by som niekoho nesprávnou odpoveďou zaviedla zlým smerom. Zatiaľ veľa čítam a učím sa.
0 0
Nataly Nataly

Nataly je offline (nepripojený) Nataly

mladá pani
Túto stránku poznám len niekoľko dní, hneď som si ju uložila medzi obľúbené.
Je to veľmi osožbá stránka so zaújímavými, potrebným a rozumnými postrehmi.
Poraďáci pomáhajme si !
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Porada je absolutne uzasna, este som sa so strankou na tak vysokej urovni nestretla... Okrem rad, ktore tu dostanem a ktore su na nezaplatenie, sa tu castokrat aj milo pobavim. Negativa sa sem snad ani nedaju napisat... Je super, ze Porada existuje! Dakujem!!!
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

porada je super, zacala som z nej cerpat pred rokom, ked sme odkupili firmu a mne laikovi hodili vsetko na krk. dnes si trufam povedat, ze vsetko zvladnem... aj ked najma vdaka porade!
0 0
meki meki

meki je offline (nepripojený) meki

workoholik - ekonóm
Super!!!!!!!!
Predvčerom som to videl prvykrát. Dnes večer som sa zaregistroval. A už sa teším, že do toho aj aktívne vstúpim. meki
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Meki, tak sa tešíme na tvoje príspevky, a vítam Ťa v našom kolotoči otázok a odpovedí.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Je perfektné, že sa môžem opýtať na problém, ktorý neviem vyriešiť (alebo by mi to zabralo veľa času) a tu na porade sa vždy nájdu skvelí ľudia ochotní pomôcť. Alebo si vyhľadám všetko, čo sa o danej problematike popísalo a je to! Ja som veľmi vďačná za túto stránku, poskytla mi už veľa skvelých informácií. Tiež je príjemné, keď niekomu môžete pomôcť svojou troškou. Je to naozaj skvelá stránka a vynikajúci nápad založiť ju. Dokonca si dovolím tvrdiť, že na názor niektorých členov som vopred zvedavá - vysoko si ich vážim a cením si ich rady. Takže aj touto cestou všetkým ďakujem.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Marianna01
Je perfektné, že sa môžem opýtať na problém, ktorý neviem vyriešiť (alebo by mi to zabralo veľa času) a tu na porade sa vždy nájdu skvelí ľudia ochotní pomôcť. Alebo si vyhľadám všetko, čo sa o danej problematike popísalo a je to! Ja som veľmi vďačná za túto stránku, poskytla mi už veľa skvelých informácií. Tiež je príjemné, keď niekomu môžete pomôcť svojou troškou. Je to naozaj skvelá stránka a vynikajúci nápad založiť ju. Dokonca si dovolím tvrdiť, že na názor niektorých členov som vopred zvedavá - vysoko si ich vážim a cením si ich rady. Takže aj touto cestou všetkým ďakujem.
Marianna01 to vyjadrila nádherne. Ja sa k jej názoru pripájam. Porada je výborná vec.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať