Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
MirkaV MirkaV

MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

iba dnes som sa o tejto stranke dozvedela, ale moj prvy dojem je velmi dobry :-) paci sa mi spracovanie - rozdelenie na problematiky a celkovo diskusia :-)

JE TO SUPER
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pred chvíľou som sa zaregistroval na Vašej stránke. Doteraz som diskutoval na troch weboch - zbierka.sk, sk-dane.sk, dashofer.sk. Vaša stránka má na rozdiel od nich, ako sa zdá, hlavu i pätu. Tak ešte veľa návštevníkov Vám prajem.

12.7.2004:
Po dvoch mesiacoch "práce" na Porade nezostáva nič iné, len potvrdiť, že je to schopný projekt.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 12.07.04 at 19:35
0 0
Milka Milka

Milka je offline (nepripojený) Milka

Už pred dvoma dňami som sa zaregistrovala, nakoľko som skutočne nadšená štýlom a "perfektným" zrozumiteľným vypracovaním do podrobných a hlavne prehľadných detailov.

Musím priznať, že Vám to mysli a určite sa pridajú postupne i ďalší diskutujúci. Skratka, je to super!
Idem Vám urobiť reklamu na ďalších stránkach, pretože ste ich "predbehli" v dizajne.
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Chcem sa podeliť o skúsenosť s Vašou stránkou, je jednoducho super, budem ju propagovať aj medzi ostatnými, lebo sú v ňej aj odvolania na jednotlivé zákony , no bolo by fajn, keby bl pripojený aj jednoduchý príklad k výkladu zákona, čo by nám - začínajúcim veľmi pomohlo a časom by sme možno pomohli aj my. Veľa internetových návštev a pekný deň
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Dnes mi eamilom prisiel link na Vasu webovsku stranku..som rada ze je tu nieco aj pre ludi ktorých zivi ekonomi a v spleti zakonov ktore produkuje tento stat sa niekedy da tazko zorientovat.Verim ze pri rozoberani diskusných prispevkov bude spokojnost na oboch stranach.Prajem vela uspechov v dalsej cinnosti.
0 0
Tomi Tomi

Tomi je offline (nepripojený) Tomi

Vasa stranka je vyborna, navstevujem pravidelne iné dikusne fora uz spomenute, ale tato stranka ma vela vylepseni ktoré chybaju inym foram.Paci sa mi dizajn aj prehladnost. Rozne moznosti vyhladávania a uprav. Dakujem za mozmost vymienat si svoje názory.Vasu stranku som objavila len vcera.
Naposledy upravil Tomi : 12.05.04 at 06:57
0 0
Marian Marian

Marian je offline (nepripojený) Marian

Stránka ma zaujala. Taktiež chodím na diskusiu v dashoferi. Myslím, že najväčšia výhoda je rozdelenie diskusie do tém, čím sa elimunuje množstvo rovnakých otázok behom niekoľkých dní. Čo mi však trochu vadí, je dlhšia časová odozva a to som na DSL.
Ale napriek tomu hodne zdaru!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Mili admini,
včera večer som sa prvýkrát dostala na túto stránku, preklikala som hádam všetky príspevky, ani sa mi nechcelo odísť, tak sa mi tu zapáčilo . Je síce pár diskusných fór, ktoré navštevujem, ale nie sú tak prehľadné. Tu si každý môže vybrať Poradu, ktorú chce navštíviť, podľa toho akú informáciu práve potrebuje. Navyše je možnosť sledovať tému, komunikovať s členmi Porady... Jednoducho bombastické. Prajem Vám veľa úspechov a všetkým členom i okoloidúcim, nech sa tu dozvedia to, čo potrebujú.
0 0
Monika Monika

Monika je offline (nepripojený) Monika

Prajem všetkým krásny deň.
O Vašej stránke som sa dozvedela len nedávno, konkrétne na stránke diskusného fóra dashoferu. Stránka sa mi veľmi páči, určite ju odporučím aj svojim priateľom.
Veľa úspechov !
0 0
Chudíková Katarína Chudíková Katarína
fajn baba
Na tejto stránke som iba tri dni, ale sa mi veľmi páči. je prehľadná, graficky pekne urobená a diskusie sú super. Čaute
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ďakujem za Vaše názory, zoznam členov som plánoval priniesť na svoje miesto v hlavnom menu (kam samozrejme patrí) niekedy v blízkej budúcnosti.....
Ak je tu však záujem, dám ho tam .
Každopádne, každého profil je prístupný aj po kliknutí na meno v príspevku (čo už viacerí využívate....)

Čo sa týka mapy webu, v spodnej časti stránok (okrem hlavnej) je rolovacie menu "prejdi na", ktoré je niečím ako mapou webu a dá sa z neho prejsť na porady aj pri čítaní príspevkov.

Možno je to zastrčené príliš dolu, ale možno si len treba zvyknúť, že to tam je a nezavadzá to v úvodnej časti, kde hľadáme cenné informácie....

Čo vy na to? Založím novú tému.. "Umiestnenie prejdi na", kde mi môžete zanechať Váš dojem a skúsenosti s používaním tejto funkcie.

Časom, ako sa rozbehne fórum budem pridávať ďalšie funkcie a možnosti využívať poradu ako relevantný zdroj informácií.
Budem rád ak táto stránka bude odrážať potreby jej užívateľov a ak sa členovia zapoja do jej rozvoja tak svojimi príspevkami, ako aj spoluprácou na rozvoji a publikovaní užiočných dokumentov, tabuliek atď.

Ešte raz vďaka všetkým
Naposledy upravil Richard : 15.05.04 at 00:25
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Páči sa mi rýchla reakcia Richarda a nemôžem si pomôcť, táto stránka sa u mňa stáva návykovou...

Ešte dve otázky
- čo je to avatar
- sme tu tuším všetci členovia označení ako "Junior member". Čo si pod tým máme predstaviť ?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Vašu stránku som objavila včera, odvtedy som na nej bola niekoľkokrát. Som z nej nadšená. Už som ju odporučila priateľke a môžem Vám povedať, že sa jej tiež páčila.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

tak dnes som sa konecne dostala k "studovaniu" tejto stranky, ktora ma potesila uz len tym, ze "ktosi" ju vymyslel....vdaka
- troskulinku ma trapi angl. tam, kde sa este objavuje - nie som v nej celkom dobra..hm,hm
- verim, ze casom bude viac prehladnejsia - zakony ci predpisy by mohli byt oddelene od diskusie, alebo priamo diskusia pod zakonmi - napr. DPH pod DPH a podobne...
- držím prsty, aby oduševnenie udrziavat tuto stranku živu - ostalo čo najdlhšie
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

avatar je vec buducnosti - aspon podla vzoru na ..inom portali, cize tzv. maskot, ktory moze ziskat člen po dlhšej debatke, ked sa prejavi......
urcite uz teraz existuju kriteria na to, kedy diskutujuci pokrocí o stupienok vyssie...a kedy moze mat svojho avatara....:-))
Naposledy upravil ekin : 14.05.04 at 21:12 Dôvod: priama reakcia na J.Mihal - očakavala som, ze to bude tam
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Avatar je momentálne zakázaný,
ale ide o obrázok, ktorý sa môže zobrazovať pod Vašim menom.
Zatiaľ som ho zákázal z troch dôvodov
1. zbytočne sa tu nebudú zobrazovať obrázky, ktoré blikajú, škeria sa a svojím vzhľadom vyrušujú pri serióznej debate....
2. nezaťažujú traffic pre ľudí s pomalým prístupom na internet
3. v krátkom príspevku by zbytočne zväčšovali "telo" príspevku
.... a ako hovorí ekin, možno neskôr ak nájdeme niečo hodiace sa a jednotné...


Junior member, znamená, že každý tu začína ako junior - čiže začiatočník. Ešte to nemám dopracované, ale bude sa Vám pod menom zobrazovať taký názov ako budete pracovať na porade.
Závislosť bude od množstva príspevkov (to je funknčné) a ešte aj podľa hodnotenia ostatných, čiže kvality príspevkov. Bude niekoľko stupňov, pričom najvyšší môže byť napr. PORADCA, alebo ešte neviem....
Naposledy upravil Richard : 15.05.04 at 02:56
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

bolo by mozne otvorit temu - pripomienky, navrhy k zakonom?
a potom to zhrnut a skusit poslat kompetentnym? alebo aspon na dan.riaditelstvo? nedavno na inej stranke bola taka moznost pripomienkovat zakony, ale ozvalo sa velmi malo diskutujucich
Novely boli, sú a budú - tak časté a tak rýchle (pomalé)... ale raz sa dočkáme aj my, ktorí so zákonmi denne pracujeme, že zrazu snad budu platiť aspon dva roky bez zmien!! Uz aby to bolo, ale nie tieto nedokonalosti...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ekin, rozmýšlal som nad tým, že niečo také môžeme spraviť, ale musí nás byť viac ako nás je teraz... inak sa nad našimi návrhmi iba zasmejú...
každopádne niečo spravím, čím skôr začneme... tým skôr budú výsledky a skúsenosti... počkajme si či sa rozvinie diskusia...

ak chce niekto začať tému o pripomienkvaní konkrétneho návrhu zákona, môže tak urobiť v príslušnej kategórii každej porady "zákony, dokumenty, aktuality"
Zatiaľ to nebudem viac rozkategorizovávať...

takáto diskusia si však vyžaduje aj jasné pomenovanie problému a argumentáciu ku konkrétnym slovám v zákone... inak to bude iba lampáreň...
Naposledy upravil Richard : 15.05.04 at 00:39
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hm, snaha o pripomienkovanie zákonov, to mi niečo pripomína... Niekedy približne v novembri, keď bol prijatý zákon 461/2003 o SP som poslal cca 10 mailov na všetky možné svetové (pardon slovenské) strany s tým, že som sa snažil kompetentných upozorniť na chyby v zákone... To dopadlo. Napr. tajomník výboru NR SR pre SVB (tj. výboru zodpovedného za tento zákon) mi odpísal, že moje pripomienky postúpil Min. práce atď., ktoré je vraj kompetentné k novelizácií zákona. Predseda výboru, veľavážený poslanec Tkáč, mi neodpovedal vôbec. Podobne aktivistka - poslankyňa, dnes členka SF, poslankyňa Navrátilová. Štátny radca na Min. práce mi zasa odvetil, že kompetentní k novelizácií zákona sú poslanci. Sociálna poisťovňa a jej riaditeľ Halmeš - klasický príklad mŕtveho chrobáka. Mimochodom, skúste poslať mail na Frantisek.Halmes@socpoist.sk. Tento pán zásadne nereaguje na akékoľvek maily.
Atď. Nemá zmysel snažiť sa. Čo snáď má význam, je snažiť sa pomôcť neznalým v tejto diskusií.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ozaj, zabudla som napisat - mozete vytvorit aj sekciu pre neziskove organizacie? Neviem, ci sa najde dost prispievatelov, ale problemov je tam vela... a mudrych hlaviciek pomenej.. :-) aspon by sme si vymienali nazory na to, co a ako robime...:-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať