Zavrieť

Porady

Praca na dohodu a dochodok?

Dobry den, chcela by som sa opytat. Ci praca na dohodu je zapocitavna do dochodku? Totizto uz druhy mesiac pracujem na dohodu a teraz sa mam rozhodnut, ci zostat dalej na dohodu, alebo ziadat uz trvaly pracovny pomer? A ak by som suhlasila s TPP ako je to ak by som chcela dat vypoved? Resp. ako je to pri dohode?
Vopred dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sportik Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa opytat. Ci praca na dohodu je zapocitavna do dochodku? Totizto uz druhy mesiac pracujem na dohodu a teraz sa mam rozhodnut, ci zostat dalej na dohodu, alebo ziadat uz trvaly pracovny pomer? A ak by som suhlasila s TPP ako je to ak by som chcela dat vypoved? Resp. ako je to pri dohode?
    Vopred dakujem za odpoved.
    Nie, nezapočítava, kedže z nej neplatí dohodár odvody. TTP je lepší. Pri klasickej výpovedi zamestnanca je 2 mes. VD.

    sportik je offline (nepripojený) sportik

    sportik
    Do dochodku sa teda nezapocitava cas ani ak som vedena na urade prace a zaroven pracujem na dohodu? Pricom odvody za mna plati Urad prace.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    sportik Pozri príspevok
    Do dochodku sa teda nezapocitava cas ani ak som vedena na urade prace a zaroven pracujem na dohodu? Pricom odvody za mna plati Urad prace.
    ČAs vedenia na ÚP sa započítava.

    Janaex je offline (nepripojený) Janaex

    Janaex
    Tweety Pozri príspevok
    ČAs vedenia na ÚP sa započítava.
    si si istá že doba evidencie na ÚP sa započítava do dôchodku ?mám pocit, že od 1.1.2001 nie , veď za nezamestnaných odvody do SP nik neplatí

    kokina je offline (nepripojený) kokina

    som presvedčená, že som človekom, takisto v každom človeku vidím človeka ...viac kokina
    Nezapočítava sa. ÚP platí za nezamestnaného iba zdravotné poistenie.

    Praca na dohodu a dochodok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.