Zavrieť

Porady

Potlač

Prosim poradte mi ako mam odstranit potlac z tricka, asi tazko mno ale ak viete poradte, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    xyyx Pozri príspevok
    Prosim poradte mi ako mam odstranit potlac z tricka, asi tazko mno ale ak viete poradte, dakujem

    Najefektívnejšie nožnicami..

    Ale vážne. to pôjde asi ťažko. Nepíšeš, či je to farbotlač alebo či je to nažehlovacia nálepka. Asi to bude tá tlač, tak potom záleží, aká farba to je (ako kvalitná). Cieľom potlače je zotrvať na tričku čo najdlhšie, preto ak je kvalitná, tak ju neodstrániš bez poškodenia trička. AK je to nejaká jednoduchá potlač, môžeš skúsiť savo, ale tým odfarbíš skôr tričko ako potlač.

    Takže smola...

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Niektoré potlače idú dole aj parnou žehličkou teda som to raz skušala , dala som si pijavý papier na potlač a naparovala som tak dlho kým tá potlač nezmizla, alebo aj praním sa niektoré potlače odstranuju ale to ozaj zaleží od kvality ako už naznačil Chobot

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.