Zavrieť

Porady

Pes v byte

Dobry den,
chcela by som sa spytat, ci vlastnici bytov v bytovom dome mozu pomocou peticie zakazat chov psov v bytoch (cinziaku)? Ja mam psika a spravkyna bytov ho nema rada, preto spisuju peticiu . Da sa proti tomu nejako branit?? Alebo mozu peticiou chov psikov uplne zakazat??
Vopred dakujem za odpoved.
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Naša má 12 kg, a žiadne škrabance na parketách ani linoleu nie sú. Otvára si sama dvere do izby, ale pekne labkou hľadá kľučku, tak ani dvere nemáme poškriabané.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Chobot Pozri príspevok
Rotvajler do bytovky?? To je ako keby si niekomu nechal parkovať tank v záhrade.

Jedna známa mala dogu v byte, tvrdila, že je to bytový pes. Po krátkom čase to už bytový pes nebol, keď jej doškriabal vchodové dvere, okúsal stenu a roztrhal všetky dostupné papuče.

Ale záleží od povahy psa.
...súhlasím s poslednou vetou. My sme mali v byte 4 roky pitbulku.
Vždy som bola proti psíkovi v byte. Ale názory sa menia...Aj táto naša by bola zamrzla,ako jej súrodenci,lebo majiteľ si starostlivosť o chov vysvetlil , že stačí drôtená klietka 2x2m pre psiu rodinku v obrovských mrazoch...
Je to taký typický gaučopes. Nikdy nič nezničil, ani nedoškriabal.Dobrácky kľuďas,ktorého ľúbila celá bytovka.Nikdy nechodil na obojku, ani s náhubkom.
Myslím si, že je to vždy o tolerancii, ľuďoch a medziľudských vzťahoch.
Keď ostatní susedia videli, že pes je vychovaný, poslúchne na slovo,venčiť sa chodí ďaleko od pieskovísk a trávnikov,nešťeká a nikoho neobťažuje, tak sa nikto nemohol na nič sťažovať.
0 0
jozef147 jozef147

jozef147 je offline (nepripojený) jozef147

Môj názor na chov psíkov v panelaku je, že v byte si chovaj psika,ale akonahle prekročiš dvere svojho bytu,si v spoločnych priestoroch domu,len ako jeden spoluvlastnik !! a bez suhlasu ostanych spoluvlasníkov tam pes nama čo hladať!!! Je to aj dotaz,na zákony v EU, napríklad v nemecku v bytovom dome je potrebný súhlas ostatných spoluvlasníkov na chov psikov v byte!!! Skôr či neskôr to bude aj na Slovensku tak!!! A konečne sa vlastníkom bytov ulaví .
0 2
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

jozef147
tak!!! A konečne sa vlastníkom bytov ulaví .
si kludne ulav aj teraz. Vo vlastnm byte si mozes ulavovat kolko len chces - bez obmedzenia. Aj mimo zakon. Aj po 11 rokoch od posledneho prispevku.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jozef147
Môj názor na chov psíkov v panelaku je, že v byte si chovaj psika,ale akonahle prekročiš dvere svojho bytu,si v spoločnych priestoroch domu,len ako jeden spoluvlastnik !! a bez suhlasu ostanych spoluvlasníkov tam pes nama čo hladať!!! Je to aj dotaz,na zákony v EU, napríklad v nemecku v bytovom dome je potrebný súhlas ostatných spoluvlasníkov na chov psikov v byte!!! Skôr či neskôr to bude aj na Slovensku tak!!! A konečne sa vlastníkom bytov ulaví .
Optimista! :-)
Aj vo Švajčiarsku v obci povolia živnosť, o ktorú si obyvateľ požiada. Ale po troch mesiacoch sa k nej vyjadrí jeho okolie, ak mu prevádzka z nejakých dôvodov nevyhovuje, obec živnosť zakáže.
To sa na Slovensku tiež zatiaľ nemôže stať. Príde nový sused, začne vyklepávať autá vo vonkajších priestoroch, a ty sa môžeš tak akurát odsťahovať. Odsťahovať sa môžeš, či má alebo nemá živnosť, nikto mu to nezakáže.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

dmc
jozef147
tak!!! A konečne sa vlastníkom bytov ulaví .
si kludne ulav aj teraz. Vo vlastnm byte si mozes ulavovat kolko len chces - bez obmedzenia. Aj mimo zakon. Aj po 11 rokoch od posledneho prispevku.
Mňa neudivuje, že v témach sa s pauzami pokračuje, veď téma o psoch je a bude stále živá.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jozef147
Môj názor na chov psíkov v panelaku je, že v byte si chovaj psika,ale akonahle prekročiš dvere svojho bytu,si v spoločnych priestoroch domu,len ako jeden spoluvlastnik !! a bez suhlasu ostanych spoluvlasníkov tam pes nama čo hladať!!! Je to aj dotaz,na zákony v EU, napríklad v nemecku v bytovom dome je potrebný súhlas ostatných spoluvlasníkov na chov psikov v byte!!! Skôr či neskôr to bude aj na Slovensku tak!!! A konečne sa vlastníkom bytov ulaví .
Jozef alias x y nickov. Neteš sa dopredu Niektorí sa chystajú už aj levov chovat.... nuda je sviňa čo?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať