Zavrieť

Porady

Dobré nové filmy-pomoc pri návšteve video(DVD)požičovne

Mám menší problém pri návšteve video(DVD)požičovne - vždy tam zabijem strašne veľa času . Najlepšie je, keď tam už ide človek s tým, že vie čo chce. Poprosil by som teda o pomoc - radu z vlastných skúseností, že ktoré nové (novinky resp. z posledných zhruba 5 rokov) filmy v požičovniach sú ozaj dobré a stoja za to.
Čo sa týka žánru, tak nemám nič špecialne preferované. Teda okrem hororov to môže byť všetko .
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    Marína Pozri príspevok
    Ali, ak by si do vyhľadávania zadala slovo filmy, našlo by ti http://www.porada.sk/t28083-dobre-filmy.html . Nemusela by si zadávať novú tému.
    Ďakujem, pozriem si to. Hľadal som iba v zozname posledných príspevkov z kultúry a tam som nič takéto nenašiel. Do satrších som sa už nepozeral. Je pravda, že aktuálne novinky nie každý hneď pozerá, tak sa bude dať čerpať aj z relatívne starších príspevkov . A kým si tie popožičiavam a pozriem... .
    Ale ak Vás napadne niečo čo tu ešte nebolo, tak napíšte.
    Ď.

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    Pozrel som si ten link, a tú diskusiu som si pozeral skôr ako som zadával túto tému. Len sa mi nejak nezdala ako to čo potrebujem. Je pravda, že som mohol pokračovať v tej všeobecnejšej už trošku menej prehľadnej diskusii, ale možno niekomu pomôže aj táto moja téma.
    Tu možno stačí iba napísať v stručnosti názov a dve tri slová k tomu.
    A asi by to tu mohlo byť skôr o filmoch čo bežia teraz v požičovniach-to by bolo fajn

    quartz je offline (nepripojený) quartz

    quartz
    ahoj ali,skús zatiaľ tieto, čo ma narýchlo napadli a boli dobré :
    -Apocalypto-indiáni(réžia-mel gibson)
    -Iluzionista-Jessica Biel(mysteriózny?)
    -Krvavé diamanty(di Caprio,dobrodružný?)
    -Hotel Rwanda(Afrika)
    pravopis moc neskúmaj, píšem to narýchlo. Nudiť sa nebudeš.

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    quartz Pozri príspevok
    ahoj ali,skús zatiaľ tieto, čo ma narýchlo napadli a boli dobré :
    -Apocalypto-indiáni(réžia-mel gibson)
    -Iluzionista-Jessica Biel(mysteriózny?)
    -Krvavé diamanty(di Caprio,dobrodružný?)
    -Hotel Rwanda(Afrika)
    pravopis moc neskúmaj, píšem to narýchlo. Nudiť sa nebudeš.
    Ďakujem.
    Tie diamanty som asi videl a o tej Rwande som počul, pozriem si to

    pravnicka je offline (nepripojený) pravnicka

    pravnicka
    historické:
    1. Kingdom of heaven - Kráľovstvo nebeské asi z roku 2004
    2. king artús.
    3. umučenie krista - režíser mel gibson
    4. da vinci kod - hlávna rola jean reno -
    5. purpurové rieky

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    baniz Pozri príspevok
    4. hlavná rola Tom HANKS
    napriek rozporuplným hodnoteniam, mne sa ten film páčil

    baniz je offline (nepripojený) baniz

    baniz
    Ja som mala smolu že som najprv prečítala knihu a potom videla film. Ale áno je dobrý ale kniha to je to pravé orechové. Aj ostané knihy od D. Brauna.

    ali_m je offline (nepripojený) ali_m

    ali_m
    kitky Pozri príspevok
    Reno patri k Purpurovym riekam. Asi k tomu filmu ho chcela priradit.
    Tomu trošku nerozumiem. Reno? teda som si nevšimol kde sa spomínal..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    kitky Pozri príspevok
    Reno patri k Purpurovym riekam. Asi k tomu filmu ho chcela priradit.
    Jean Reno hral aj v Da Vinciho kóde aj v Purpurových riekach. Pravnicka to uviedla správne, hral tam jednu z hlavných postáv (okrem Toma Hanksa).

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Pred chvíľou sme so ženou dopozerali film "Divé svine" .... celkom dobre sme sa zasmiali ..... taká dobrá oddychovka po stresujúcom dni

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    chlap Pozri príspevok
    Pred chvíľou sme so ženou dopozerali film "Divé svine" .... celkom dobre sme sa zasmiali ..... taká dobrá oddychovka po stresujúcom dni
    ne sa v takýchto komédiách páči Tim Allen. Hral aj v inej mojej obľúbenej komédii - Galaxy Quest.

    braxator je offline (nepripojený) braxator

    braxator
    Ja som bol na tom tak ako ty.Ale teraz uz idem na isto.Pomohla mi pritom ceska internetova stranka,ktorej adresu nemozem dat,pretoze este nemam na porade 15 prispevkov,takze mi ju tu nezverejni.POzri si ju v googli,konci sa na csfd.czTam je aj rebricek 200 najlepsich fimov za posledne roky,su tam aj kvalitne hodnotenia filmov,ktore vysli na DVD,vo vecsine pripadov bol film,ktory som si vybral podla tychto ohlasov,naozaj velmi dobry.Az budes chciet,mozem ti potom poslat nejaky zoznam filmov,ktore sa mi naozaj velmi pacili a mozes si na tej stranke pozriet,o com su,ci ta to bude zaujimat.Urcite nie horory,tie nepozeram.

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    keď ma na film niekto neupozorní,idem po režiséroch-quentin tarantino,spilberg....,po hercoch-travolta,reno,willis,cage,hoffman,conery......

    veva125 je offline (nepripojený) veva125

    veva125
    Cesko-slov filmova databaza, tam je aj rebricek filmov podla hodnoteni divakov, v diskusiach najdes dalsie tipy na ine filmy http://www.csfd.cz/
    dalej napr. na kinema.sk alebo jeden bloger na sme.sk uverejnuje prispevky pod názvom "na čo (ne)ísť do kina"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.