Zavrieť

Porady

mam problem z internetom

ahojte vsetci poradcovia mam mensi problem z internetom.na internete surfujem cez explorer,a nejde mi vobec stahovat programi an nic ine.nevie niekto nahodou co moze byt za chyba.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ja som po minulo týždňovom probléme musela nainštalovať prehliadač MOZILLA FIREFOX, nakoľko cez explorer absolútne napríklad nemôžem ísť na Poradu.
    A ten som ozaj používala 3 roky na notbooku a teraz robí problém .Tiež by ma zaujímalo prečo to robí problém .Nie som v tomto odborník a ťažko sa mi aj k tomu vyjadruje .

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    mkascak Pozri príspevok
    ahojte vsetci poradcovia mam mensi problem z internetom.na internete surfujem cez explorer,a nejde mi vobec stahovat programi an nic ine.nevie niekto nahodou co moze byt za chyba.
    Mne sa to stalo včera taký čudný prst sa mi tam zobrazoval.

    mkascak je offline (nepripojený) mkascak

    mkascak
    ale ja som skusal napriklad stahovat program ares a vobec mi to nefunguje ani mi to nestahuje.predtym som mal nainstalovanu operu ale aj tak mi to blblo.tak som sa vratil ku explorer a teraz mi nejde nic.stranky mozem pozerat ale niekedy mi nechce otvorit ani podstranku.

    JohnSo je offline (nepripojený) JohnSo

    JohnSo
    Tieto veci maju zvacsa na svedomi skripty a plug-iny beziace na strankach ktore navstevujete. Isto sa Vam uz stalo ze stranka ktoru ste navstivili sa svojvolne nastavila ako domovska, alebo pozmenila vzhlad ci funkcnost prehliadaca. Ostatne prehliadace mozilla, opera a pod. su trocha imunnejisie a teda menej nachylne k takemuto "utoku" z Webu. Niektore stranky vam "doporucuju" pre spravne zobrazovanie atd. nainstalovat tieto zasuvne moduly, ktore Vam pozmenia Vas IE, niekedy az tak ze je uz nepouzitelny alebo Vas otravuju rozne vyskakovacie okna, zvuky, samovolne navstevy urcitych stranok a reklam... je toho vela. Preto ak mozem poradit, podobne instalovanie a stahovanie tychto modulov zruste ak si nieste isty co stahujete a instalujete, rovnako si prejdite nastavenia IE a zaskrtnite si policka na zvysenu ochranu a upozornovanie na stahovanie a aktivity roznych skriptov a modulov. Niekdy pomoze aj preinstalovanie IE a stiahnutie aktualizacii, aby sa navratila funkcnost prehliadaca.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Tak toto je kvalita. A vtedy ten google chrome aj existoval?
    http://sk.wikipedia.org/wiki/Google_Chrome

    História[upraviť | upraviť zdroj]
    Prvá oficiálna beta verzia pre systém Microsoft Windows bola vydaná 20. septembra 2008 a to vo 43 jazykoch vrátane slovenčiny.
    tornads prepac nevidel som kedy bola otazka polozena
    marjankaj Tvoj prehliadač to nezobrazuje?
    Ale je fajn, že sa snažíš poradiť ako najlepšie vieš.
    tornads ale zobrazuje len som si to nevsimal
    misoft Mimochodom - G.Chrome - kvalitný síce je, ale je veľký žrút pamäte.
    Každá otvorená stránka v prehliadač = nový otvorený proces chrome.exe! Takže 10 stránok = 10 otvorených procesov! Kažný proces si zoberie z operačnej pamäte svoj diel (odhad na proces 25000 kB - 10 procesov = 250000kB). Naproti tomu FF si berie síce okolo 250000kB - ale drží sa pri tejto hodnote i pri otvorení viacerých stránok - jednoducho neaktívne nenačítava priebežne, len pri aktivácii - využíva cookies - načítanie je dosť rýchle).

    Takže veta "podla mna lepsi ani nenajdes " - síce tvoj názor, ale nie je to úplná pravda.
      zbaliť

    mam problem z internetom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.