Zavrieť

Porady

Usporiadat
šebka šebka

šebka je offline (nepripojený) šebka

Rada si nechám poradiť
Ďakujeme, je to super, len začať variť...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Katuľka Katuľka

Katuľka je offline (nepripojený) Katuľka

čavte poraďaci, nemôžem otvoriť priložený súbor napr. na receptíky na kur. mäso. Som zaregistrovaná. Katuľka
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Katuľka Pozri príspevok
čavte poraďaci, nemôžem otvoriť priložený súbor napr. na receptíky na kur. mäso. Som zaregistrovaná. Katuľka
Ak Ti nejde otvoriť takýto súbor, tento konkrétny je vo Worde, tak skús kliknúť
na súbor pravou stranou myšky a daj uložiť napríklad na plochu a potom skús otvoriť.
0 0
Katuľka Katuľka

Katuľka je offline (nepripojený) Katuľka

Vďaka za radu, vidno recepty som si vytlačila, vyzerajú byť vyborné, keď ich vyskúšam ozvem sa. Katuľka
0 0
Praktik Market Praktik Market

Praktik Market je offline (nepripojený) Praktik Market

Super recepty
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

No mne to nejde pretože nemám načo kliknúť je tam len vyskúšajte...... a to je všetko žiadny súbor
0 0
lepka lepka

lepka je offline (nepripojený) lepka

Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

lepka Pozri príspevok
Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť
Neviem či som slepá
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

lepka Pozri príspevok
Drahá vráť sa na začiatok tesne pred to čo ti píše iba vyskúšajte a tam nájdeš spinku na tú si klikni a budeš to vidieť
Dík už som to zbadala bolo to v pravom dolnom rohu
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Olice, škoda, že ťa nemôžem oceniť. Aspoň takto teda: vysoko oceňujem!
A tá navigácia, aj s obrázkovým sprievodom ... no teda, si naozaj perfektná! Ďakujem.
0 0
subard subard

subard je offline (nepripojený) subard

V prilohe Kurca 214x dobru chut
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
subard Pozri príspevok
V prilohe Kurca 214x dobru chut
Veľká škoda , toto by si bod zaslúžilo.
0 0
subard subard

subard je offline (nepripojený) subard

Ďakujem Drak tak ho oceň
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Olice Pozri príspevok
Vyskúšajte...
Fakt to je pekné a zaujímavé. Už to len začať piecť. To si Ty dala dokopy?
Vďaka Ti
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Super recepty, každý si vyberie. Asi v sobotu niečo z toho skúsim.

aspoň tu miekto poradí, čo ukuchtiť, od mojej polovičky dostávam odpoveď: však niečo dobré sprav, a keď sa rozhodnem, tak zase...a čo ja viem, niečo iné... tak teraz bude INÉ
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

anklar Pozri príspevok
Olice, škoda, že ťa nemôžem oceniť. Aspoň takto teda: vysoko oceňujem!
A tá navigácia, aj s obrázkovým sprievodom ... no teda, si naozaj perfektná! Ďakujem.
Bastian Pozri príspevok
Fakt to je pekné a zaujímavé. Už to len začať piecť. To si Ty dala dokopy?
Vďaka Ti
Vy ste zlatí , ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Olice Pozri príspevok
Vy ste zlatí , ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší
V kuchyni rád experimentujem - hlavne s mäsom... ale priznám sa už dlho som nič neukuchtil. Momentálne prerábame kuchyňu, ale keď ju dokončím, tak sa hneď do niečoho pustím. Potom napíšem ako to dopadlo.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Olice Pozri príspevok
Vy ste zlatí , ale to počítačové spracovanie nie je moje dielo, takže tá chvála by mala smerovať niekde inde, len sama neviem presne komu, pretože som to dostala mailom od priateľky a keďže sa mi to zdalo tiež zaujímavé tak som vám to posunula. Ale teším sa, že ste sa inšpirovali. Tak sa potom pochválte, ktoré jedlo vám chutilo najviac. Ja vyskúšam ako prvé to s tou mozarelou a paradajkami. Bastian a už ti nezostáva nič iné, len prekvapiť manželku, určite sa poteší
Patrí ti chvála, Olice, lebo si na nás myslela.
0 0
subard subard

subard je offline (nepripojený) subard

Tak so este nasiel nieco vyskusajte a este raz dobru chut
mate to v prilohe
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
subard Pozri príspevok
Tak so este nasiel nieco vyskusajte a este raz dobru chut
mate to v prilohe
Chválim.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať