Zavrieť

Porady

Dochádzka MRP

V dochádzkovom číselniku som si vytvorila,novú položku ODPRACOVANĚ-Služ.cesta ,neviem ako sa zadáva obedňajšia prestávka. Neviete niekto?

V orginálnej položke Odpracované automatický hádže prestávku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Ak som správne pochopila nejde Ti zapisovať časové údaje do ob. prestávky? Máš to robené aj cez pracovné kalendáre a smeny?

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    V novej položke mám prac.dobu od 8.00 do 16.30. Nedá sa tam vôbec nastaviť obedňajšia prestávka. Smeny nemám a do prac .kalendára sa píšu výkony.Tak neviem ,kde by som to mohla zadať. Robila som si vo výstupoch novú dochádzku tak ako ja potrebujem ,aby mi do zostavy hneď vpisovalo, že ide o služobnú cestu.Tá ktorá je tam mi nevyhovuje.

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Lenka,v dochádzkovom číselniku som si vytvorila ako 10 položku odpracované-služobná cesta.Len tá potvora mi tam neponúka obed.prestávku.Keď si dáš položku 1,tak sa Ti pekne ukáže obed.prestávka. V tej 10 položke nie.
    Vieš čo kašlem na to! Ale štve ma to.Vo výstupoch v prvej položke prestávku tiež neukazuje,tak načo sa trápiť.
    Naposledy upravil Luna : 15.03.05 at 13:30

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    A mne to išlo, ja som si myslela, že máš tam niečo zvlášť nadefinované. Aj v tej zostave 1 mi zobrazí aj prestávku. Pošlem Ti potom aj obrázok ako som to mala nastavené pre porovnanie. A nekašli na to. Ty to zvládneš. Ešte dnes sa ozvem. Aj na SS.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pozri sa či máš všetko takto isto:

    V dochádzkovom číselníku pri tej novej vytvorenej 10 - musíš mať zaškrtnuté tlačítko Odpr. tak ako je to na 1. Mne potom aj vo výstupoch napísalo tú prestávku akú som zadala. Skús si to pozrieť.
    dochadzka.jpg  
    dochadzka2.jpg  
    1/1

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Mám to presne ako ty,ale nejde to.Po Veľkej noci sa nato pozriem.nedá mi to pokoj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.