Zavrieť

Porady

nárok na dovolenku pri neodpracovaní 60 dní

31.1.2008 končí pracovník pr. pomer. nakoľko dní má nárok na dovolenku, kedkeď v januári odpracoval 18 dní , bol 1 sviatok a 4 dni mal dovolenku starú. Má nárok na nejakú alikvotnú časť alebo nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    ak neodrobí 60 dní, nastupuje druhá podmienka...aspoň 21 dní aby mu vznikol nárok na 1/12...

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Pomerná časť dovolenky vo výške 1/12 sa ráta za každých 21 odpracovaných dní. len odpracovaných
    Iveta Matlovičová
    buba Pozri príspevok
    a do tých dní sa neráta dovolenka a sviatok? iba skutočne odpracované dni?
    i sviatok sa považuje za odpracovaný deň, ak pripadol na bežný pracovný teň v týždni, a ZC z tohto titulu prac.zmenu neodpracoval

    Drahuš je offline (nepripojený) Drahuš

    Žilinský kraj Drahuš
    Mám ešte jednu otázku ohľadom nároku na dovolenku... Zamestnanec nastúpil do zamestnania 2.1.2008 - aký má nárok na dovolenku, za r. 2008. Čítala som, že zamestnanec nastúpil do zamestnania 4.1. a už mal nárok len na pomernú časť dovolenky, pretože nenastúpil - január sa už nezapočítal ako odpracovaný, aj keď chýbali len 3 dni. Ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Drahuš Pozri príspevok
    Mám ešte jednu otázku ohľadom nároku na dovolenku... Zamestnanec nastúpil do zamestnania 2.1.2008 - aký má nárok na dovolenku, za r. 2008. Čítala som, že zamestnanec nastúpil do zamestnania 4.1. a už mal nárok len na pomernú časť dovolenky, pretože nenastúpil - január sa už nezapočítal ako odpracovaný, aj keď chýbali len 3 dni. Ďakujem
    Zákonník práce
    § 102
    Pomerná časť dovolenky je za každý celý kalendárny mesiac nepretržitého trvania toho istého pracovného pomeru jedna dvanástina dovolenky za kalendárny rok.

    Drahuš je offline (nepripojený) Drahuš

    Žilinský kraj Drahuš
    1.1.2008 bol ale sviatok, nepracovali sme, preto sme zamestnancovi spravili zmluvu až od 2.1.2008. Ja súhlasím, že január by sa nemal počítať, ale pre istotu.... Ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Drahuš Pozri príspevok
    1.1.2008 bol ale sviatok, nepracovali sme, preto sme zamestnancovi spravili zmluvu až od 2.1.2008. Ja súhlasím, že január by sa nemal počítať, ale pre istotu.... Ďakujem
    O to horšie pre zamestnanca, prišiel o 1/12 riadnej dovolenky. Keby mal prac.zmluvu od 1.1. tak by mal nárok na plnú výmeru dovolenky.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Tiež rozmýšlam, ako sa mi bude posudzovať nárok na dovolenku, keď som mala 6 dní odpracovaných iba čiastočne - mala som P na lekárske vyšetrenie. Keď odpracujem viac ako polovicu smeny, tak sa to ráta ako odpracovaný deň? A keď odpracujem menej ako polovicu smeny tak to nie je odpracovaný deň? Poraďte mi, prosím.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    wagner Pozri príspevok
    Tiež rozmýšlam, ako sa mi bude posudzovať nárok na dovolenku, keď som mala 6 dní odpracovaných iba čiastočne - mala som P na lekárske vyšetrenie. Keď odpracujem viac ako polovicu smeny, tak sa to ráta ako odpracovaný deň? A keď odpracujem menej ako polovicu smeny tak to nie je odpracovaný deň? Poraďte mi, prosím.
    Vychádzala by som z § 109 odst. 1 ZP a považovala by som to za odpracovaný deň. Návšteva u lekára nepatrí medzi dôležité osobné prekážky v práci, ktoré sa neuvádzajú v § 141 odst.2 ZP.

    ---------
    Veronika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.