Zavrieť

Porady

Anime trailery, op/ed a JP hudba

Ohayo Porada, dlho sme sa nevideli. Ocom je tento topic? Jednoznacne o kulture zvana manga/anime. Je jednuduchsie pridat topic do oblasti videa, lebo tu budu pridavane aj trailery, videa z anime a samozrejme trochu japonskej hudby.

Neviete co je anime/manga? tento blog umiestneny na porade vam to vysvetli.

V tomto topicu sa mozete pytat na anime/manga, diskutovat o anime/manga a pridavat videa o anime/manga

Len vas prosim, neodsudzujte danu kulturu pred tim ako sa s nov zoznamite.

Este jedna vec.: Ak sa budete pytat ze preco je taketo nieco na porade. Moja odpoved je jednoznacna.: Chcem sa s vami podelit o tuto nadhernu kulturu.
A samozrejme vas poucit o tejto kulture.

Takze zaciname.





ak sa vam nejake video nanahralo, obnovte stranku. // znova nacitajte, refresh //
Naposledy upravil Querk : 04.02.08 at 18:11
Usporiadat
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Tento trailer je pre tich co si myslia ze anime je iba pre deti.:




Neodporucam pozerat citlivim osobam.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Japonska Hudba. zaner Rock .:

God Knows...


Anime trailery .:

Chrono Crusade Trailer



Mezzo



Sorcerer Hunters TV



The Melancholy Of Haruhi Suzumiya



Azumanga Daioh Short Movie

0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Info.:_ Opening je oznacenie pre zaciatocne titulky k serialu, ending konecne titulky k serialu. Ked si spomeniete na serial SUSEDIA. Opening je zaciatok s titulkamy a pesnickov od haberu, ci od koho, a ending je po serialy ako tam ukzovali vystrihnute sceny.


Opening Inuyasha:



Ending Inuyasha :

0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Toto je japan pesnicka od Hysteric Blue - Grow up // dospievanie //

0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Existuje radio cez internet, ktore hra Japonsky POP, rock a soundtrack z anime. Vola sa Kawaii radio.



Link na pustenie radia
ak vam ponukne subor, dajte spustit, nie ulozit


Link na stranku
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Ahoj, máš tu veľa zaujímavých vecičiek. Ako malá som pozerala Sailormoon neskôr ma zaujal Golden boy. Nevedel by si mi poradiť kde zoženiem kvalitné anime filmy? Napríklad to prvé video to brutalne sa mi veľmi páči.
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

ok mas to tam, poslal som ti rychlu postu. je toho dost ^_^

co sa tyka toho ze poradit. mozem ti odporucit aj ine anime, nieco ako Slayers, Lost universe, Azumanga Daioh, Chrono Crusade, Gunslinger Girls,. zvisok cez icq. ok?

272843658 - ale musis napisat ze si z porady.
este by si sa mal zaregistrovat na otakuland



a okrem ineho pripajam este jedno AMV - anime music video - co je zostrih niektorich zaberov z anime a pridana hudba. lepsie sa to pozera nez vysvetluje ^_^




a este opening z Gunslinger Girls

Naposledy upravil Querk : 29.03.08 at 18:45 Dôvod: niektore upravy
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

tuto vam zasielam kompletny zoznam dobrich anime, za ktore rucim.:

Elfen Lied
Slayers TV
Slayers NEXT
Slayers TRY
Slayers Excellent
Slayers Book Of Spells (Slayers Special)
Chrono Crusade
Lost Universe
Ruin Explorers
The Melancholy Of Haruhi Suzumiya
Sorcerer Hunters TV
Sorcerer Hunters OVA
Azumanga Daioh
Record Of Lodoss War OVA
Record Of Lodoss War TV Chronicles of The Heroic Knight
Ghost Stories
Outlaw Star
Fullmetal Alchemist
Rune Soldier
Kaleido Star
Kaleido Star New Wings
Genshiken
Genshiken OVA
Genshiken 2
Saber Marionette J
Saber Marionette J Again
Saber Marionette J to X
Saber Marionette R
Gunslinger Girl
Those Who Hunt Elves

ANIME FILMY:
Spirited Away
Toki Wo Kakeru Shoujo
Slayers The Motion Picture
Slayers Return
Slayers Great
Slayers Gorgeous
Slayers Premium
Princess Mononoke
Howls Moving Castle
Cat Returns
Nausicaa Of The Valey Of The Wind
Fullmetal Alchemist MOVIE
Kikis Deliver Service
My Neighbor Totoro


timto anime sa vyhnite.:
Excel Saga
Samurai X: Trust and Betrayal (OAV)
Gilgamesh
Neon Genesis Evangelion
Ranma 1/2
Perfect Blue
Bleach
Naruto
Yu Yu Hakusho
InuYasha

a este taka poznamocka, stahovanie anime je legalne len v tom pripade, ak u nas nieje licencovane.
na tejto stranke je zoznam licencovanych anime v cesku a slovensku
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Querk Pozri príspevok
tuto vam zasielam kompletny zoznam dobrich anime, za ktore rucim.:


timto anime sa vyhnite.:
Excel Saga
Samurai X: Trust and Betrayal (OAV)
Gilgamesh
Neon Genesis Evangelion
Ranma 1/2
Perfect Blue
Bleach
Naruto
Yu Yu Hakusho
InuYasha

a este taka poznamocka, stahovanie anime je legalne len v tom pripade, ak u nas nieje licencovane.
na tejto stranke je zoznam licencovanych anime v cesku a slovensku
Prečo nedoporučuješ Naruto? Medzi mladými je veľmi obľúbené. Ale je pravdou, že pre "väčšie" deti je to dosť slabé - videl som pár dielov.
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

ano je to pravda ze je to popularne.
Ale.: Naruto je tzv. Komercionalny odpad - robi sa iba pre peniaze. Je strasne rozvlekly ma vela fillerov. Je to ako s pokemonom.
Trpi tzv Inuyasha chorobou. Prva seria je dobra, a potom kvalita extramne klesa, pridavaju sa fillery a vidno ze je to robene iba pre peniaze.


Preco sa nemoze na slovensko dostat nieco dobre ako napr. Crono Crusade...


a este si neodpustim. Ja niesom typ divaka ktori hovori, toto je pre male deti, toto je pre dospelich.

ja hovorim bud 12+ alebo pre vsetkych. Ak by si videl Azumangu Daioh tak by si pochopil o co my ide.

Ja pozeram a kupujem anime ktore sa my paci. A je mi jedno ci je pre deti alebo nie.

Sice, Azumanga je tam hore niekde v odpovediach.

no lepsie to vysvetli kawaii opening na Bincho-tan. Toto anime je definovane ako all ages.

Naposledy upravil Querk : 01.04.08 at 09:29
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Uz asi viem ako budem "pridavat" OPeningy a EnDingy. Iba video toho vela nepovie, preto pridam ako taku recenziu.

Lucky Star



Zaner.: Skolska komedia, "kusok zo zivota"
Vek .: 12+

Lucky star je standardne anime, ktore trpi chorobou zvana - Komercia.

Co je na nej zle? No v podstate sa dobre pozera, character design je zaujimavy a kawaii. Lenze na nom sa neda stavat anime. Tvorcovia davaju do serialu referencie na ine anime, napriklad hlaska z Kiddy Grade.: " Dievcata by mali byt elegantnejsie".
Aby ste sa na tomto anime z chuti zasmialy potrebovali by ste poznat 80% anime a japonskej kultury. Pribeh tam skratka az taku rolu nehra.
Ale zasa az taka hroza to neni. 26 dielov som prezil v pohode a prakticky po tazkom dni je to skvele. Nuz skoda toho komercionalizmu.


ale ten character design je naozaj kawaii...

Moje hodnotenie.: 26% za character design
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

op1


op2


Zaner.: Bojovka, Shonen
vek.: 15+

Dva slova.: Skvele Anime. Bojovka, ktora ma silu "chitit za srdce".

pribeh.: Shirō je skoro obycajny student. Az na schopnost zvanu "projekcia
// nieco na sposob vidim do predmetov, vysie schopnosti tejto rady vyrabaju predmety. //".
Jedneho dna sa zapletie do boja dvoch zabijakov. Jeden ho zbada a chce mu ublizit. Lenze sa mu podari vyvolat sluhu menom Saber a odvtedy zacne jeho trapenie.

Pribeh ma zaujimavy zaklad. Jedna sa o Holy war - co je boj o bozi gral, ktori dokaze splnit zelanie. Iba Sluhovia sa ho dokazu dotknut a priniest "sefovi". Preto proti sebe bojuju na zivot a na smrt.
Ked sa do toho primiesa romantika hlavnych hrdinov // Saber // a mysticke kuzla, mame skvelu podivanu.

hodnotenie.: 100%
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Trailer


Zaner.: Vojensky film, Drama
vek.: 15+

Pribeh.:
Osobne by som pripisal k nazvu - Vojna je svina -. Ide o 2svetovu vojnu v ociach japonska. Japonske dediny americania bombarduju "ohnivim dazdom". Hlavny hrdinovia filmu su dve male deti - 12 rocny Seita a 4 rocna Setsuko.

Ked sa povie Myazakiho film, alebo film od Studia Ghibly, tak je jasne ze ide o absolutnu perlu, ktoru musi kazdy vidiet. Vid cesta do fantazie, Princezna mononoke, alebo Nausicaa.

Len pozor, Tento film je velmi smutny, tak si zoberte zasobu vreckoviek.


hodnotenie.: 100%
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Klasicky OP


Predlzeny OP



a titulna pesnicka



Key The metal idol

Zaner.: Sci-FI, Psychologia,
Vek.: 15+

Pribeh.:
Key je robot. Jej stvoritel je "Stary otec", ktory jedneho dna zomrie. Jedine co po nom ostane je sprava v diktafone.:"Key, mozes sa stat clovekom. Potrebujes 3300 priatelov, ktori ti to umoznia. Musis to stihnut skorej, nez ti skoroduju baterky. Vela stastia dieta moje"


Key je dokonale 15 dielne anime. Zacne to vybornim Surrealistickym openingom a skonci vyvrcholenim ktore by nikto necakal. Ma aj chybicky na krase, ale tie si skor vsimnu narocnejsi divaci.
Ak tomuto anime nechapete, nemajte obavy. Diel c. 14 vam vysvetli vsetko od zaciatku po koniec a verte my budete mat sanku az na podlahe .


Hodnotenie.: 100% -nema chybu-
Naposledy upravil Querk : 17.05.08 at 13:30
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Trailer



Zaner.: Romantika
vek.: all ages

Pribeh.: Hrdinka je 14 rocna skolacka Shizuku Tsukishima. Ma trochu zvlastny zivot. Jej zaluba je pisanie a citanie knih. Pustila sa aj do japonskeho prekladu pesnicky "Take Me Home, Country Roads". Po ceste do kniznice narazi na kocura, ktoreho sleduje az do obchodu zo starozitnostami. A tam najde jeho.


Klasicky Miyazaki. Pribehovo to neni bomba, ale ten styl ako je tento film spraveny, je skvely. Dycha akousi pohodov.


Hodnotenie.: 98%

Tu je anglicky original pesnicky
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Trailer




Zaner.: Romantika, Sci-fi,
vek.: all ages

Pribeh.: Co by ste robili ak by ste dostali schopnost vratit sa v case? V je normalna studentka, ktora jedneho dna dostane schopnost vratit sa v case. Neskor zisti ze je to len docasne. Co urobi?

Romantika, sci-fi... ide to dohromady nebojte sa. Celkovy pribeh je originalny a naozaj uputa na cely cas straveny pri tomto filme.

Hodnotenie.: 100%
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Opening


ending


trailer



Zaner.: Sci-fi, Super natural,
vek.: 15+

Pribeh.: "Som Haruhi Suzumiya s vychodnej strednej. Nemam zaujem o obycajnych ludi. Pokial ste ale mimozemstan, cestovatel v case alebo esper, prosim oznamte my to. To je vsetko"

Co by ste urobili keby vam za chrbtom sediaca spoluziacka povie pri predstavovani triede taketo veci? A co by ste jej povedali vy?
Kion je obycajny student, ktori sa s Haruhi zacne nevinne rozpravat. Postupom casu zisti ze Haruhi je naozaj Bohina.

Ja viem ze to znie divne, ale ak by som vam prezradil viacej tak by ste prisli o vela. To bohina berte inak ako romanticky

Toto anime ma jednu zvlastnost, a to ze bolo vysielane Achronologicky. Odporucam vam tzv.: DVD order - tak ako to je na DVD cize od dielu 0 po posledny diel. V achronologickom je to rozhadzane...


Hodnotenie.: 100%
Naposledy upravil Querk : 23.05.08 at 16:47
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

AMV magick Pad

0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

OP 1



OP 2





Zaner.: Slice of life, Shoujo - Dievca
vek.: 10+

Pribeh.: Co musite urobit aby ste si splnili svoj sen? Musite obetovat vsetko a tvrdo pracovat. Sora je dievca, ktore ma sen. Chce sa stat hviezdov v cirkuse Kaleido...

Pribeh hned vtiahne divaka do seba. Pribeh Sori je putavy ale zato jednoduchy. V tomto anime nenajdete prakticky ziadne nasilie, preto je vekova znamka taka nizka.
Cirkus kaleido nieje cirkus so zvieratami. Jedna sa o akrabaticku. Zvierata su tam zakazane, lebo si majitel nezela aby zvierata boli obmedzovane v slobode.

celkovo.: 95%
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Nevieš náhodou, to čo majú DAFT PUNK videoklip k pesničke One More Time, to je len anime ku klipu, či to majú z nejakého anime fimlu?

http://youtube.com/watch?v=OUyv1G5pgD0
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať