Zavrieť

Porady

Mzdy a MRP program

Chcela by som sa opytat...uctujem v PU v systeme MRP mzdy a personalistika veria 5,10 takze ta najnovsia, no problem je ze mi to vobec nevypocita odvody a ani mzdu nepocita spravne...
Usporiadat
silvia silvia

silvia je offline (nepripojený) silvia

Prosím Vás, keď bol zamestnanec PN od 2.1.-31.1.08, preplácam mu len náhradu za sviatok+10 dní PN. Prečo mi v mesačnom výkaze-prílohe pre zdravotnú poisťovňu program udáva počet dní 31? Nemá byť len 1?
0 0
silvia silvia

silvia je offline (nepripojený) silvia

...neporadi nikto?...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Má to byť len jeden deň. A nemoc máš správne nadefinovanú?
0 0
kamila60 kamila60

kamila60 je offline (nepripojený) kamila60

Chcem poprosiť o radu. Idem kupovať soft na mzdy pre viac firiem /v každej je do 10 zamestnancov/ a zatiaľ sa mi zdá najvýhodnejší MRP. Chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti s týmto programom, nie je to jednorazová záležitosť, tak by som sa rada správne rozhodla. Ďakujem
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
kamila60 Pozri príspevok
Chcem poprosiť o radu. Idem kupovať soft na mzdy pre viac firiem /v každej je do 10 zamestnancov/ a zatiaľ sa mi zdá najvýhodnejší MRP. Chcela by som sa spýtať na Vaše skúsenosti s týmto programom, nie je to jednorazová záležitosť, tak by som sa rada správne rozhodla. Ďakujem
Robím v ňom mzdy už 12 rokov. Najprv dos potom win. Som spokojný. Aktualizácie sú promptné a aj cenovou je v priemere.
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Robím v ňom už niekoľko rokov. Som spokojná.
0 0
kamila60 kamila60

kamila60 je offline (nepripojený) kamila60

Ďakujem, takže idem objednávať...
0 0
Kryska5 Kryska5

Kryska5 je offline (nepripojený) Kryska5

Chcela by som sa opýtať, či sa v MRP Mzdy dá nastaviť kombinovaná mzda, tj. napr. mesačná s úkolovou?
0 0
silvia silvia

silvia je offline (nepripojený) silvia

mysimis Pozri príspevok
Má to byť len jeden deň. A nemoc máš správne nadefinovanú?
Ano, PN je zadana dobre, aj vo vyplatnej paske vsetko sedi, len ten vykaz...

Dokonca som zistila, ze vo vykaze-prilohe pre Soc.poistovnu program udava pri vsetkych zamestnancoch 9 dni (tolko bolo prave nepracovnych dni...). Vobec nechapem kde moze byt chyba, v tomto programe robim mzdy takmer 5 rokov, este som s nim nemala podobny problem. Kontaktovala som aj pracovnika MRP, ten mi povedal, ze musim najskor vyplnit dochadzku zamestnancom, potom by to malo fungovat. Ale to som nikdy nemusela robit, a vsetko sedelo....

Poradi niekto...?
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

Kryska5 Pozri príspevok
Chcela by som sa opýtať, či sa v MRP Mzdy dá nastaviť kombinovaná mzda, tj. napr. mesačná s úkolovou?
Priamo to program nepodporuje, je vsak mozne pouzit mesacnu mzdu + pracovne vykony a tym dosiahnes rovnaky efekt.
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

silvia Pozri príspevok
Dokonca som zistila, ze vo vykaze - prilohe pre Soc.poistovnu program udava pri vsetkych zamestnancoch 9 dni (tolko bolo prave nepracovnych dni...).
Ak je chybny pocet dni na prilohe vykazu pre Soc. poistovnu u vsetkych zamestnancov tipujem na chybne nastavenie Ciselniky -> Mzdovy ciselnik -> Polozky - dni neplatenia soc. poistneho. (dufam ze som to napisal spravne, nemam teraz po ruke mzdovy program).
0 0
silvia silvia

silvia je offline (nepripojený) silvia

Diky za radu, ale tam je nastavenie spravne...
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

skús číselníky, dochádkový číselník, či máš v ňom správne zafajknuté činnosti ako odpracované alebo voľné dni
0 0
ivka22 ivka22

ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

dobrý den, chcem sa opýtať, ked robím mzdu koľko je teraz nezdanitelná suma. bola 7968 zvýšila sa alebo ostala na tej istej hodnote? dík
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

ivka22 Pozri príspevok
dobrý den, chcem sa opýtať, ked robím mzdu koľko je teraz nezdanitelná suma. bola 7968 zvýšila sa alebo ostala na tej istej hodnote? dík
NČ na rok 2008 je mesačne 8.208,-- Sk
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
ivka22 Pozri príspevok
dobrý den, chcem sa opýtať, ked robím mzdu koľko je teraz nezdanitelná suma. bola 7968 zvýšila sa alebo ostala na tej istej hodnote? dík
Odporúčam si urobiť upgrade a všetko Ti to zaktualizuje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ak nemáš upgrade, dá sa nastaviť aj ručne, ale odporúčam upgrade, sumu si vieš pozrieť v nastaveniach mzdy.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Okrem nezdaniteľnej čiastky sa menili aj iné podmienky na výpočet miezd, ako napríklad odvody za pracujúcich dôchodcov do SP. Minimálne a maximálne vymeriávacie základy pre odvody do ZP a SP.
Preto ak s nastavovaním týchto parametrov nemáš ešte skúsenosti, tak aj ja ti odporúčam upgrade programu.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

príjemné nedeľné odpoludnie
chcem Vás poprosiť o radu mám program MRP VIN verzia 5.21.009
nie je to multiverzia učím sa na Ňom robiť mzdyv relatívnej pohode som urobila mzdu pre 1 zam. za 3 mesiace r.2002 - prosím Vás nemá niekto výkaz na soc.poisťovňu za r. 2002 a tiež kde mám zadať príspevok na ÚP - tlačivo
- ale k veci za rok 2004 potrebujem urobiť mzdu pre 2 zam. a za svet sa nemôžem dostať na správne odvody keď dám prepočítať mzdu tak mi vyhodí len tab. 800,801, a 803 a nič viac ak by mi vedel niekto pomôcť budem Vám veľmi vďačná lebo to budem musieť robiť všetko ručne ďakujem Vám za ochotu a prajem príjemný dník
Anika
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

posúvam
a ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať