Zavrieť

Porady

rada ohľadom receptov počas dojčenia

hľadám rôzne recepty na prápravu jedál, ale i pečenia, ktoré by som mohla vyskúšať variť ale i piecť počas dojčenia nakoľko niektoré druhy potravín som z jedálneho lístka musela vyradiť. Budem vďačná za všetky rady a recepty. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Tak ak hladate recepty , čo môžete jesť popri dojčení, sú dobré články v časopise "Mama a ja" alebo v časopise "Mamina", je tam kopec rad a napadov aj inych mamičiek, maju aj web stranky-odporucam pozriet, mozno aj tam nieco najdete. Zalezi aj od toho, kolko mesiacov ma vase dietatko, aj je uplne malinke, tak ozaj pozor na stravu, ale ak mu uz zacinate podavat okrem vasho mlieka aj polotuhu stravu tak môzete skusat aj vy jest normalne a na zaklade toho zistite ci to dietatku skodi alebo nie. Kazde dieta je individualne tak je tazke drzat sa presnych pravidiel, ja som to robila tak, ze som vlastne vlastne deti testovala co vydrzia, co im skodilo ze ich bolelo brusko som im nedavala a pod.. nie nebojte sa nie som tyranka, ale zasa neda sa drzat rady jednej mamicky, ako som spominala kazde dieta je ine.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    pripájam ruskú pieseň o nastávajúcej mame, nielen chlebom sme živí
    pretože sa mi nedarí vložiť zip súbor, dám adresu, nedám, musím ju upraviť, adresa je bez www
    mixzona.ru/mp3/track/1344/

    pre nechytajúcich sa, po otvorení stránky tuk na
    1/ Альбом: XL, potom na piesň s č. 4
    2/ 4. Будущие Мамы
    3/ Potom na ten žltý rámček vľavo dolu, na
    4/ Počkať 8 skund a tuknúť na mp3 na bode 5
    5/ Скачать композицию: Лигалайз - Будущие Мамы - [mp3]
    Naposledy upravil viktorviktor : 11.02.08 at 19:40

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Bábika, ja mám skúsenosti, že nie všetko čo je napísané funguje na každého. Ja som musela nájsť tie veci, ktoré na mne fungovali a nerobili zle ani bábätku ani mne. Mňa strašne nafukovalli jablká a malú z mlieka tiež. Po prvých troch mesiacoch kojenia som začala jesť všetko - síce šošovicu som kupovala len tú oranžovú- lúpanú, ale naozaj všetko (napr. zjedla som 3 jahody- vždy som pozorovala ako zareaguje do 12hod, keď nič tam som zjedla za misku a pod. so všetkým novým v strave) a musím sa pochváliť, že mlieko mám ešte stále a ešte stále kojím cca 5-6x denne a malá má 22mesiacov a veľa normálnej stravy zatiaľ nepoje, zrejme jej stačí.
    Hlavne mama keď je spokojná, je i bábo .

    rada ohľadom receptov počas dojčenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.