Zavrieť

Porady

Bylinky-pestovanie

Pred polrokom som sa pokusala vypestovat si doma bylinky - tymian, bazalka svetla aj tmava a medovku... radost bola obrovska ked sa coskoro objavili male zelene puciky... no za par dni mi postupne zacali vysychat az nakoniec uplne vyschli... (este podotykam ze boli na slniecku len doobeda, poobede na nich uz nesvietilo)

poradte ako si mam doma vypestovat bylinky /ako casto polievat, alebo ci len poprasit vodou, na ake miesto ich dat a tak/..

dakujeeeem
Naposledy upravil arizona : 11.04.12 at 12:47
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prikry púpavu kvetináčom a budeš mať krehké, svetlé listy na šalát, dávno čítaná rada, ostala v pamäti.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Prikry púpavu kvetináčom a budeš mať krehké, svetlé listy na šalát, dávno čítaná rada, ostala v pamäti.
To som už niekde čítala, asi teba, zabudla som.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korela
Mám taký zvláštny nápad, presadiť z trávy púpavy do nejakej väčšej a hlbokej nádoby kvôli jej koreňom iba z dôvodu, aby som mala istotu, že mi po nej neprejde nejaké zvieratko. Má s tým niekto skúsenosti? Čo mi poradíte?
Dostatok priestoru im okolo seba nechám.
Žihľavu mám v bývalom bazéniku v zemi, aspoň sa nerozrastá a okrem toho to nevyzerá zle. Tá je vysoká a tým pádom relatívne čistá.
Trosku nechapem .-)
Ako moze korenom pupavy ublizit,ak sa po nej prejde nejake zvieratko? Ved koren je pod zemou a koren po vybrati treba dokladne umyvat kefkou pod tecucou vodou...
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

tohtoročné bylinky a rastlinky.. paradajky sa už žiadajú presadiť, už začínajú vyrastať kvietky, sú to baby kokteilové paradajky..
IMG_20190407_125629.jpg  
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať