Zavrieť

Porady

kde najdem informacie pre zaciatocnika v mzdovom uctovnictve?

Dobry den,
chcela by som sa naucit vsetko o mzdach, ja viem ,ze je toho vela a je to siroky pojem, ale chcem Vas poprosit,ci mi poradite nejake stranky, kde by som sa aspon nieco docitala? Dakujem za vsetko a zelam pekny den vsetkym poradakom :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    myslím, že na tejto stránke sa toho o mzdách dočítaš až až skus začať [SEARCH]mzdy[/SEARCH]

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Neviem o lepšej stránke, kde sa naučíš viac ako tu.... treba len venovať veľa času čítaniu. V prvom rade by som odporúčala naštudovať si zákony:

    Zákonník práce, Zákon o dani z príjmov, Zákon o cestovných náhradách, Zákon o zdravotnom poistení, Zákon o sociálnom poistení, Zákon o sociálnom fonde, Zákon o minimálnej mzde....

    A potom už len čítať, pýtať sa. Ale možno existuje nejaká literatúra, kde je toto všetko zhrnuté. Marí sa mi, že bola taká nejaká kniha. Snáď ma niekto ešte doplní.

    Danetta je offline (nepripojený) Danetta

    dôchodkyňa Danetta
    Ja používam knihu od vydavateľstva ajfa+avis Žilina ....Čo má vedieť mzdová účtovníčka ....vyhcádza 4 x do roka , sú tam aj návody na vyplňanie tlačív a pdríklady na výpočet mzdy.

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Skutočne najčerstvejšie informácie týkajúce sa nielen miezd získaš na tejto stránke, len treba hľadať, resp. sa pýtať.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    idaret Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som sa naucit vsetko o mzdach, ja viem ,ze je toho vela a je to siroky pojem, ale chcem Vas poprosit,ci mi poradite nejake stranky, kde by som sa aspon nieco docitala? Dakujem za vsetko a zelam pekny den vsetkym poradakom :-)
    Zaplať si prístup do DRAKa na PORADe. Rady p. Mihála a ďalších členov Porady a osobná účasť na jeho školeniach sú na nezaplatenie ... Ak máš neobmedzený prístup na internet, predplať si Videoškolenia.

    -------
    Veronika

    kde najdem informacie pre zaciatocnika v mzdovom uctovnictve?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.