Zavrieť

Porady

inštalácia systému

Včera mi inštalovali do PC Windows XP. Môžem blok za túto inštaláciu zaúčtovať ako službu na 518? Účtujem v PU a pred tým som mala v PC Windows 98. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Áno, sotvér k už evidovanému PC sa účtuje ako služby (pokiaľ nepresiahne sumu 50 000,-)

    gjana je offline (nepripojený) gjana

    gjana
    Ten softvér bol už kúpený v minulom roku, ale inštaloval sa až teraz, takže skôr sa mi jedná o tú inštaláciu.

    gjana je offline (nepripojený) gjana

    gjana
    V účtovníctve ho už mám, len nebol nainštalovaný, lebo som mala účtovný program, ktorý pracoval pod MS DOSom, tak sme ho nechceli inštalovať, aby neporobil nejakú galibu, ale tento rok mám nový účtovný program, ktorý pracuje pod Windowsom, takže sme preinštalovali Windows 98 na Windows XP. Mám blok, na ktorom je uvedené: inštalácia systému. Ja som to zaúčtovala na 518, je to správne?

    gjana je offline (nepripojený) gjana

    gjana
    Takže to dám na 518 ako službu, alebo to bude tiež na 518 ale s analytikou pre technické zhodnotenie nehmotného majetku nespĺňajúceho limit ocenenia?

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    gjana
    Odpovie mi prosím niekto?
    Nijako inak - len 518/A!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.