Zavrieť

Porady

Tlačivo Výpis z daňového priznania Typ B

Dobry den,


prosím Vas má niekto tlačivo : Výpis z daňového priznania Typ B , je to tlačivo pre odvody do zdravotnej poistovne a sociálnej.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    Vie mi prosím Vás niekto povedať, kde by som našla tlačivo Výpis z DP na rok 2003? Ďakujem

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    mala som na mysli tlačivo, ktoré bolo treba odovzdať vlani do poiťovní. Ak ma pamäť neklame boli čierno-biele

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    čiernobiele boli v roku 2002, v roku 2003 boli červené a tie isté myslím platili aj pre rok 2004.

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    No teraz neviem ako to je. Mám tu pred sebou vyplnený výpis z DP za rok 2003. Je čiernobiely. Dole je napísané SPÚ (895010a ŠEVT) výpis platný pre rok 2004.

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    TOKY
    No teraz neviem ako to je. Mám tu pred sebou vyplnený výpis z DP za rok 2003. Je čiernobiely. Dole je napísané SPÚ (895010a ŠEVT) výpis platný pre rok 2004.
    Ja som za rok 2003 aj 2004 vytlačila potvrdenie z Alfy - čb.
    Ani som nevedela, že boli aj farebné...

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    juko našla som ten prekliaty formulár na stránke FORMIK. je čiernobiely. Ak sa dobre pamätám tie červené sa vyplňovali v roku 2003 z DP 2002

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Dúfam, že sa mi to podarí pripojiť. Ajačik mi raz poradila pri receptoch, a teraz ma to strašne baví. Inak ja som si objednala program Formik, a tam sú všetky možné tlačivá pre dane, účtovníctvo, mzdy, colné, všeobecné...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    TOKY
    Ďakujem ondrejvla. Musím sa aj ja naučiť ako treba priložiť súbory
    A ozaj, aké je to tlačivo typ B? Veď ono je len jedno! Alebo sa mýlim?

    Zombor je offline (nepripojený) Zombor

    Zombor
    Je len jedno tlacivo a chvala bohu uz aj len jeden typ danoveho priznania pre zivnostnikov
    Ale aj to jedno menia kazdy rok.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    TOKY, preveril som si to a omlúvam sa za zavedenie. Bolo to spôsobené tým, že som výpis z DP nerobil, nakoľko paušálnici nerobili v roku 2004 DP za rok 2003 a tak nemohli ani robiť výpis z DP.Mne ostalo zafixované posledné tlačivo a to bolo červené. Ešte raz sorry.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.