Zavrieť

Porady

Ďalšia DOVP u toho istého zamestnávateľa - nové doklady?

Ahojte.
Zamestnávateľ zamestnal druhý krát na DOVP po sebe toho istého zamestnanca. DOVP bola robená hneď na ďalší deň po skončení tej predchádzajúcej.
Moja otázke je takáto: Ak predtým som vytlačila a zamestnanec podpísal: Súhlas na spracovanie osobných údajov, dotazník a Vyhlásenie na zdanenie príjmov (nakoľko je to jeho jedniný zamestnávateľ), či teraz k novej DOVP mám tlačiť nové doklady ešte raz, alebo stačia tie, ktoré boli k tej prvej dohode, nakoľko ide o toho istého zamestnanca len novú dohodu. Ďakujem za Váš názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Ako píšeš - jedná sa o toho istého zamestnanca a jedná sa o veci týkajúce sa osoby, nie počtu pracovných úväzkov. Žiadal by som tieto doklady len raz. Ak pre spôsob archivácie vo firme by u novej DVP tieto doklady akože chýbali, stačí predsa odvolávka, kde sú u dotyčného uložené.

    Ďalšia DOVP u toho istého zamestnávateľa - nové doklady?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.