Zavrieť

Porady

Interierové dýhované dvere

Ahojte. Hľadám firmu na výrobu interierových dýhovaných dverí. Vie mi niekto poradiť a odporučiť nejakú firmu? A aké sú Vaše skúsenosti s týmito výrobkami?
Naposledy upravil JankaV. : 16.02.08 at 12:21
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jananech je offline (nepripojený) jananech

výrobný manazer jananech
JankaV. Pozri príspevok
Ahojte. Hľadám firmu na výrobu interierových dýhovaných dverí. Vie mi niekto poradiť a odporučiť nejakú firmu? A aké sú Vaše skúsenosti s týmito výrobkami?
Ahoj Janka,som z Prievidze a viem Ti doporucit firmu, ak si medzicasom nenasla..

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ninna
Aké máte skúsenosti s týmito výrobkami. Nejaký tvar, formu, obrázok by ste mohli poradiť.

adatu je offline (nepripojený) adatu

živnostnik,matka na RD adatu
Vie mi niekto pradiť firmu,ktorá robi obklad kovovej zarubne bez burania?Som z Prievidze,dakujem

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ninna
danielaz Pozri príspevok
firma z BB je výrobca
Určite nie je pozerala som to na internete ich výpis zo živnosti a o prevádzke tam zmienka nie je.

Mariana B. je offline (nepripojený) Mariana B.

Mariana B.
adatu Pozri príspevok
Vie mi niekto pradiť firmu,ktorá robi obklad kovovej zarubne bez burania?Som z Prievidze,dakujem
adatu založ si novú tému - táto téma je o inom a zvýšiš si šancu na odpoveď.

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ninna
otamko Pozri príspevok
adatu založ si novú tému - táto téma je o inom a zvýšiš si šancu na odpoveď.
prečo si myslíte že je o inom? Obklad kovovej zárubne je oblôžka a tá tiež môže byť dyhovaná.
Tak že nie je celkom.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

JankaV.
Tak tá výmena ma ešte tak nesúri. Ale chcem mať prehľad o tom čo momentálne beží a aké sú ceny. a vaša skúsenosť s týmto výrobkom a aj s oblôžkou zárubní?

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
Mne to robili v hale a na všetky zárubne , ktoré sú tam + tiež dyhované dvere a robila mi to f. Salaj (určite majú vlastnú www) - sú síce zo ZM okresu, ale pohybujú sa v rámci celého Slovenska.

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

ErikaDP
Mozem sa pridat k dobrým refarenciam na fy Salaj z obce HOSTIE pri Zlatych Moravciach. Je to sice mala firma, ale boli sme s nimi maximalne spokojni. Robili nam dvere a obložkove zarubne z masivu, kvalita prace, dodržanie terminov, komunikacia, ochota, vybavenie reklamacie (omylom dodany iny typ skla) boli vybavene tak ako ma byt. Ocenili sme osobny pristup majtela firmy k rieseniu našich požiadaviek.


Doporucujem sa vybrat na veltrh nabytok a byvanie, bude v marci v Bratislave, tam sa da urobit slušny prehlad , čo kto ponuka.

bendo je offline (nepripojený) bendo

účtovník-začiatočník bendo
ErikaDP Pozri príspevok
Doporucujem sa vybrat na veltrh nabytok a byvanie, bude v marci v Bratislave, tam sa da urobit slušny prehlad , čo kto ponuka.
aj v Nitre, v dňoch 11. - 16. marca 2008...

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Ninna
Bionda Pozri príspevok
Mne to robili v hale a na všetky zárubne , ktoré sú tam + tiež dyhované dvere a robila mi to f. Salaj (určite majú vlastnú www) - sú síce zo ZM okresu, ale pohybujú sa v rámci celého Slovenska.
ErikaDP Pozri príspevok
Mozem sa pridat k dobrým refarenciam na fy Salaj z obce HOSTIE pri Zlatych Moravciach. Je to sice mala firma, ale boli sme s nimi maximalne spokojni. Robili nam dvere a obložkove zarubne z masivu, kvalita prace, dodržanie terminov, komunikacia, ochota, vybavenie reklamacie (omylom dodany iny typ skla) boli vybavene tak ako ma byt. Ocenili sme osobny pristup majtela firmy k rieseniu našich požiadaviek.


Doporucujem sa vybrat na veltrh nabytok a byvanie, bude v marci v Bratislave, tam sa da urobit slušny prehlad , čo kto ponuka.
Aký materiál ste volili? A nejaký tvar ktorý je "in" neviete poradiť?

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

ErikaDP
dakujem za opravu, veltrh je naozaj v Nitre, v Bratislave bude až neskôr CONECO

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

ErikaDP
Zvolili sme material MERANTI, je to makšie ako naš dub, ale lecnejšie, ale je to tvrdšie ako smrek. Je to nejake codzokrajne drevo, ale vo firme nas ubezpečili že robia s tym už dlho a zatial nemali reklamacie ohladne toho že by tento cudzokrajny material trpel na kvalite v našich podmienkach. Na interierove dvere je tento material v pohode, ale na exterierove dvere by som ho už nedala.
Tvar zavisi od vašho vkusu, a štylu interieru . My sme volili čo najmenej ozdobny a členeny tvar, lebo rôzne vlysy, lišty a pod. su veľkym zachytavačom prachu. Keď je zvoleny pekny odtieň dreva, samotna kresba dreva a pekna kľučka urobia dojem.

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som Bionda
My sme volili tiež meranti, ale kvôli tomu, že máme všetky okná meranti.. a až tak lacné určite nie sú
Mne sa páči kresba dreva a tiež jeho ľahkosť pri morení zostane vidno štruktúru, kdežto pri smreku to nebolo.
Treba sa len pripraviť na farebnosť nie je tam taká veľká odchýlka ako napr. pri čerešni (od žltej až po bordovú), ale mne sa páči práve tá prírodnosť, že to nie je ako u LDTD - čo nemá s prírodou nič spoločné.

lepka je offline (nepripojený) lepka

lepka
Firma STAVMAT IN z BB predáva obložkové zárubne,kedy sa robí obklad kovovej zárubne bez búrania je to síce polaminátované a majú to iba v 4 farbách Dub,buk,jelša,palisander ale myslím že si vyberieš a samozrejme k tomu majú aj dvere v úplne rovnakej farbe čo sa týka sumy pred 8 mesiacmi ma stáli 4 ks dverí a obložkových zárubní,z toho jedny dvojkrídlové asi 25 tisíc.Poradili mi aj firmu ktorá mi to založí a samotná práca na 4 ks zárubní ma stála 3 tisíc aj s tým,že mi zárubne upravili na mieru,lebo sú vyrobené na výšku 204 cm(stavebný otvor),čo v mojom byte nie je.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.